Şimdi Ara

Lord of the Rings Online [ANA KONU] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.621
Cevap
6
Favori
97.022
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kendi sitesinde 2 çeşit dl linki var 7 ve 10gb lik ben 10 gblik olanı indirdiydim. düşüncem 10 gb lik olan likde bazı medya dosyaları ekli. oyunun çalışması konusunda fark olmaması lasım. genis bilgi az sonra
  • Hafta sonu şöyle bi kendimize gelelim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chakır

kendi sitesinde 2 çeşit dl linki var 7 ve 10gb lik ben 10 gblik olanı indirdiydim. düşüncem 10 gb lik olan likde bazı medya dosyaları ekli. oyunun çalışması konusunda fark olmaması lasım. genis bilgi az sonra

10 gb lık olan ling high-res texturelara sahip misalen aşağıdaki resime bakabiliriz.

Soldaki 6GB olan SAğdaki ise High-Res 10 GB olan client....

Lord of the Rings Online [ANA KONU]

• Evet turbine oyunlarında bu özelliği görüyoruz.
  • Teşekkürler bende aldım.
  • o zaman atalarımız boşuna dememiş "ucuz etin tadı yavan olur" açıklama için teşekkür
  • quote:

Orijinalden alıntı: tiwaly

quote:

kendi sitesinde 2 çeşit dl linki var 7 ve 10gb lik ben 10 gblik olanı indirdiydim. düşüncem 10 gb lik olan likde bazı medya dosyaları ekli. oyunun çalışması konusunda fark olmaması lasım. genis bilgi az sonra

10 gb lık olan ling high-res texturelara sahip misalen aşağıdaki resime bakabiliriz.

Soldaki 6GB olan SAğdaki ise High-Res 10 GB olan client....

Sakallara kurban.

• Sanırım beta-key yanında 1000 turbine points key de veriyor onu nereye yazıcaz acaba bi bilgisi olan varmı ?
  • Oyun içinde yazıyorsun diye tahmin ediyorum. Çünkü baya aradım ama sonuç bulamadım web sitesinde.

Dwarves

• divine souls yerine lotr oynarım büyük bir ihtimal
  • hay allahım ya login olmadan beta key i yazmışım. dolayısı ile benim key boşa getti yeni keyde vermiyor aynı alett die bana yardım edebilecek bi arkadaşım varmı? bana beta key lasım :) pls helppp meee

oyunu kurdum son reaktive bölümünden 10 günlük trial betaya çevrilcek

cüce kurucam galiba filmlerinden en çok hoşuma giden karakter
  • quote:

Orijinalden alıntı: Murby

Sanırım beta-key yanında 1000 turbine points key de veriyor onu nereye yazıcaz acaba bi bilgisi olan varmı ?

Ona hiç dikkat etmemiştim şimdi baktım beta keyin yanında bir de kod vermişler.
    Bulursanız buraya da yazın.
  • cbt nezaman geliyor ona göre indircem
  • quote:

hay allahım ya login olmadan beta key i yazmışım. dolayısı ile benim key boşa getti yeni keyde vermiyor aynı alett die bana yardım edebilecek bi arkadaşım varmı? bana beta key lasım :) pls helppp meee

oyunu kurdum son reaktive bölümünden 10 günlük trial betaya çevrilcek

cüce kurucam galiba filmlerinden en çok hoşuma giden karakter

Modeme reset atıp yeni üyelik açarsan mutlaka verecektir.

Bu arada store oyunun içinde büyük ihtimal.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kuro no Shinigami

cbt nezaman geliyor ona göre indircem

Başlayalı çok oluyor.

Ekleme: Bugünlük key bitmiş şuan sadece FilePlanet paralı üyelerine veriliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Quirah -- 15 Temmuz 2010; 21:41:56 >
  • Ben High-Res olarak indiricem bu gece. Ayrıca turbine points hediye kodu verilior beta key le birlkte onu nerden redeem edicez bnde onu sormuştum aslında bulamadm bulan warsa yazsın bi zahmet.
  • Sabaha biter download. Zaten 2-3 saattir indiriyorum %30 felan olmuş durumda.
  • Today's batch of beta keys has been distributed. Please check back often for the next key release.

böyle diyor

çok istiyorum almayı açılır di mi yine? off ya

edit : fazla alan varsa pm den atabilir mi lütfen?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Atlantiel -- 16 Temmuz 2010; 0:12:31 >

• http://www.zam.com/giveaways/lotro-f2p.html

burdada dağıtılıyor ama ben alamadım.. şuan hepsinde paralı account istiyor keyleri almak için
  • ben almış olduğum key i kullandım okey ledi felan bir sürü işlem yaptım tabi kafa kalmadı resmen çorba oldu oyunu sonra kurdum ancak şuan trial 9 gün kaldı hesabın diyor. reaktive diyip gelen ekrana tekrardan o beta keyi girdiğimden bu şifre geçersiz eroru alıyorum fakat bu son gelan maili görmediydim lütfen inglizcesi iyi olan bi arkadaşım bakıp mailde yazılanları özetleyebilirmi? şimdiden teşekkkür ederim.

gelen mail ----->http://yfrog.com/6z1111caj
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.