Şimdi Ara

longines , nasıl okunur ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
11.664
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • longines oldukça pahalı bir saat markasıymış. neden bilmem ben ucuz sanırım
    belkide sahtelerini filan görmüşümdür
    ama 1 milyardan başlıyor fiyatlar. nasıl okunur bu marka? lonjin diye mi?

sizce raymond weil mi , longines mi? hangisinin imajı daha iyi?

• longines : lonjıns diye okunurda okunmasına BVGLARI nasıl okunulur ? onu bilen varmı ?
  • bılgari
  • Loncin diye okunur. raymond weil daha iyi bir firmadır.Öyle 4-5000 ytl ye zor alınır.Alacaksan Panerai almanı tavsiye ederim.7000 dolara iyi modelleri var
  • quote:

Orjinalden alıntı: aakın

1milyarmı eminmisin 1 milyar olduğuna..ayrıca bir milyar ise gerçek olup olmadığına şüphe etmelisin..longines ler okadar ucuz olamaz..ayrıca raymond weil le kıyas bile yapman hata...sonuçta biri prestij markası saat(raymond) birisi ise pilotların kullandıkları bir saat(longines)..pilot isen al derim ama saatin adını da okuyamadıysan sanırım ne pilot nede pilot adayısın..

yani prestij markası mı üstün noluyor sana göre yoksa pilotların kullandığı saat mi? onu anlayamadım nedense

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kanoute -- 1 Şubat 2007; 12:57:12 >
  • çinden getirttik 30 dolara ÇAKMA LONGİNES orjinalden ayırt edene bi tane hediye ediyolarmış çinde ....
  • para olsa tag heuer alıcam ama...
  • quote:

Orjinalden alıntı: odrin34

çinden getirttik 30 dolara ÇAKMA LONGİNES orjinalden ayırt edene bi tane hediye ediyolarmış çinde ....

Getir hemen ayırt edeyim
  • quote:

Orjinalden alıntı: Resident

quote:

Orjinalden alıntı: odrin34

çinden getirttik 30 dolara ÇAKMA LONGİNES orjinalden ayırt edene bi tane hediye ediyolarmış çinde ....

Getir hemen ayırt edeyim

oynaşma mayk alırım 1ooo kaymeni
  • quote:

Orjinalden alıntı: Resident

Loncin diye okunur. raymond weil daha iyi bir firmadır.Öyle 4-5000 ytl ye zor alınır.Alacaksan Panerai almanı tavsiye ederim.7000 dolara iyi modelleri var

Raymound weil daha iyi diye bir olay yok kardeş. Sonuçta longine daha eski bi firma. raymound weil'in 500 ytlyede satleri var. ama longines'te yok. en ucuzu 750 ytl. ama bu demek değildşrki kalitesiz. hepsi kaliteli. ama bazılarının fiyatı isimlerinden dolayı daha pahalı. longines bu yüzden isim olarak daha prestijli. Bretilingde longines'den daha prestijli ve pahalı mesela.
  • Longines'in prestiji bambaşkadır emin olabilirsin Ben şahsen Longines kullanıyorum ve cok memnunum..
  • quote:

Orjinalden alıntı: oligarşi

bılgari

bvlgari BULGARİ diye okunur
  • Longines derim ben. babam kullanıyor tarzı, duruşu, oturaklılığı, kalitesi bambaşka. bir saat alacaksan ve maddi durumun iyiyse Longines tercih et.
  • Bende Longines Dolce Vita modeli var. Saat komple 18 ayar altın ve deri kayışlı. 5 sene önce 4250 $ a aldığım ve çok severek kullandığım saatimi çok acil para ihtiyacından dolayı satıyorum. Sadece 1000$. Saat çok iyi durumda..
  • rolex 4000 dolardan başlıyor ona ne demeli
  • orta sınıf saatler.ne saatler var.misal "moon dna"
  • quote:

Orijinalden alıntı: odrin34

• Loncin şeklinde okunur, babamın Akbank'ta 10. yılını doldurduğunda hediye gelmiş ona. 15 yıl sonra bankadan emekli oldu, pek ihtiyacı olmamaya başladı saate bana hediye etti saati. Piyasa değeri 150-200 TL arasıymış sanırım.

longines  , nasıl okunur ?

• loncin veya lonjin diye okuyorum. bu arada isteyen ilanıma bakabilir.

http://forum.donanimhaber.com/m_34038104/mpage_1/key_//tm.htm#34038104

http://forum.donanimhaber.com/m_34036773/mpage_1/key_//tm.htm#34036773

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MUTAF -- 14 Eylül 2009; 5:25:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Azizim

quote:

Orjinalden alıntı: oligarşi

bılgari

bvlgari BULGARİ diye okunur

dul karı diye biliyorum ben.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.