Şimdi Ara

Lolü bıraktım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
1
Favori
543
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Mutluyum guild wars 2 de arkadaşlarımla oynuyorum ve

guildwars2 nin facebook sayfasına bakarsanız dünyanın en mutlu oyuncuları guild wars 2 de
    facebook yorumlarına bakarak anlayabilirsiniz

https://www.facebook.com/GuildWars2?fref=ts (inanmayanlar yorumlara baksınlar (çevir) tıklayarak :D )

adamlar HERŞEYİ DİNLİYOR HER hafta yeni map yeni etkinlik yeni event (oynayanlar bilir)
    oyuncuları dinliyorlar örneği ben pvp de 1 yenilik için mesaj attım ertesi gün geldi

Sonuç: ÇEKİLİŞİ YAPIP YAPMAYACAĞIMI YARIN GÜNCELLEYİNCE BİLDİRECEĞİM ŞİMDİLİK İYİ FORUMLAR
    ve gw 2 ye gelmeniz konusunda teşvik konusudur :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi soncu -- 20 Şubat 2014; 21:28:08 >

• Paralimiydi o oyun?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ArchloweKilled

Paralimiydi o oyun?

evet kutulu versiyon yollamıyorlar Türkiye'ye artık ama kodu alıp indirebilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: soncu

quote:

Paralimiydi o oyun?

evet kutulu versiyon yollamıyorlar Türkiye'ye artık ama kodu alıp indirebilirsin

Bilgisayara gecince bir arastiriyim o zaman merak ediyordum zaten oynayan arkadaslar vardi. Memnunsun galiba bu kadar olumlu konustuguna gore

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • çabuk terket burayı
  • quote:

quote:

quote:

Paralimiydi o oyun?

Bilgisayara gecince bir arastiriyim o zaman merak ediyordum zaten oynayan arkadaslar vardi. Memnunsun galiba bu kadar olumlu konustuguna gore

nasıl mutlu olmuyum :D

Türk guildimiz var hergün 20+ online guildimizde (clan)
    raidcalldan hergün sohbet ede ede oynuyoruz

oyun herşeyi çok iyi ayarlamış

pvp var 8ws8 1ws1 2ws2 herkez aynı item 1 lw oyuna yeni başlasan bile pvp de oynayabiliyorsun 80 oluyorsun otomatik

WvW var server savaşı 3 tane server seçiliyor her hafta onlarla 1 hafta kaleleri ele geçirmeye çalışıyoruz (Nasa bilgisayarı bile kasar o kalabalıkta :D )

• quote:

Orijinalden alıntı: Kabiz Civciv

çabuk terket burayı

tamam abisi sütünü içip yat gelirim birazdan ninni söylemeye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi soncu -- 20 Şubat 2014; 21:34:59 >
  • GW2 çıktıgı gibi alanlardanım. Pişmanım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kil'jaeden

GW2 çıktıgı gibi alanlardanım. Pişmanım.

MMORPG sevmiyorsanız almayın :D
    %50 si sadece oyuna bakmak için aldı sonra kötü falan diye bıraktılar hayatlarında hiç mmorpg oynamamışlar
    Böyle süper grafikli 1 tane MMORPG gösterin ozaman
  • quote:

quote:

%50 si sadece oyuna bakmak için aldı sonra kötü falan diye bıraktılar hayatlarında hiç mmorpg oynamamışlar

Yılların WoW oyuncusuyum. MMORPG oyunlarının çoğunu denemişimdir, içim dışım MMORPG olmuştur ama GW2 WoW da ki yada başka oyunlardaki tadı vermedi. Bunun bir sebebi de 80 deki content eksikliği diyebilirim. Galiba sen grafik için MMORPG oynayanlardansın. Ki grafik herşey değildir.
  • quote:

quote:

quote:

Yılların WoW oyuncusuyum. MMORPG oyunlarının çoğunu denemişimdir, içim dışım MMORPG olmuştur ama GW2 WoW da ki yada başka oyunlardaki tadı vermedi. Bunun bir sebebi de 80 deki content eksikliği diyebilirim. Galiba sen grafik için MMORPG oynayanlardansın. Ki grafik herşey değildir.

ilk çıktığı zaman çooook eksiği vardı :D o doğru WoW hiç oynamadım şu aylık var diye belki gw 2 den kat kat iyidir evet grafik herşey değil ama büyük bir kısmı grafiğe bağlı skiller silahlar falan grafikleri kötü olsaydı oynamazdım ben mesela

• bende indiriyorum şimdi gel 1 v 1
  • quote:

Orijinalden alıntı: polatm

bende indiriyorum şimdi gel 1 v 1

Baron önü gel
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: polatm

bende indiriyorum şimdi gel 1 v 1

Baron önü gel

ch3 depo önü

• Wow oynamamış adam MMORPG anlatıyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.