Şimdi Ara

Loldeki en saçma ulti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
1.649
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tabi ki cho gath ın ultisi adam 500 gerçek hasar vursa neyse de 2k hasar ne ? Sıçra ulti yapıyor zaten adcyim 2k gerçek hasara karşı ne yapayım ben adam hayvan gibi tank ama adc den daha fazla vuruyor böyle bir şey olabilir mi nerf gelsin artık şu ultiye tank olup 2k gerçek hasarı biri bana açıklayabilir mi

• En azından Syndra gibi 5 metre uzaktan basıpta tek atmıyor yaklaşması falan lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Grell.

En azından Syndra gibi 5 metre uzaktan basıpta tek atmıyor yaklaşması falan lazım

Ama en azından dodge lanabiliyor o xayah oynamıştım zaten fizz ulti falan atıyordu dodge luyordum fakat bunu nasıl dodgelicez direk dibinde olmasa bile sıçra atıyor u atıyor 2k gerçek hasar :( hani dodgelenebilse zhonya bile alıcam o derece
  • Camille, Ekko, Illaoi, Nocturne ultileri ve Yasuo pasifi. Bence yasuonun pasifinden kalkan kalkmali ve ulti pasifi olarak 30 saniyede bir gelmeli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • zilean
  • Syndra da aynı şekilde uzaktan tek tuş.
  • Cho yani kitelaması en kolay champlerden. Sıçra mesafesine girmeyeceksin bu kadar basit.

• quote:

Orijinalden alıntı: DürümYiyenSolucan

Cho yani kitelaması en kolay champlerden. Sıçra mesafesine girmeyeceksin bu kadar basit.

+1

şampiyonda mobilliğin m si yok yakalanmıcaksınız bu kadar basit
  • Cho flash ile bile sana R atabiliyorsa kötü pozisyon alıyorsun demektir.
  • Cho deyince bu geldi aklıma.

https://youtu.be/FnqmnEmNU0M?t=9m6s
  • Master Yi. Hiçbir hero için bu kadar ağlamamıştım
  • Illaoi,Veigar,Garen hasar,Camille,Ryze,Moakai işlev.

• sterak alabilirsin + donmuş balyozda alınabilir+ cho gatha flash+r yapıcak range e girmeyerek de team fightta çok rahat kitelayabilirsin cho gath çokda saçma bir karakter değil doğru kullanılırsa orta seviye bir güçte
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Sovereign

Cho flash ile bile sana R atabiliyorsa kötü pozisyon alıyorsun demektir.

Ama hocam napayım kule kadar boyu var o bile korkutucu chogath dan daha önemli kişiler var başkalarıyla da uğraştıramıyor rahatsız ediyor çok ve hayvan gibi canı var kite lamaya çalıssam bile arkama q atıyor korkudan bir şey yapamıyorum çok rahatsız edici bir hero bence (aynı şekilde early game de blitzcrank) Ayrıca video atılabiliyorsa video atayım tek yediğim anı kısa bir şekilde çektim

@TEHET

Bu yine hasar yiyor benim oyunumdakine göre daha iyi :(
  • Camille denen şampiyonun ultisinden flashla kaçılamaması ve Syndra denen şampiyonun ultisinin stackinin küre kaçırınca bile artması. Hangisi daha saçma özelliğe sahip bilemedim ama Camille diyorum.
  • Saçma derken eğer Op anlamında değilse Urgot ultisi adc ile karşı takımın içine girmek

• quote:

Orijinalden alıntı: BullPoweR7

Camille denen şampiyonun ultisinden flashla kaçılamaması ve Syndra denen şampiyonun ultisinin stackinin küre kaçırınca bile artması. Hangisi daha saçma özelliğe sahip bilemedim ama Camille diyorum.

Camille de haklısın fakat syndranın ultisi zed in ultisinden pek farklı değil 2 sinde de çözüm tek bir item o da zhonya -> hem syndranın ultisini dodgelemiş oluyorsun hemde takımdaki diğer ad lere karşı direncin oluyor hemde ap eşyası çıkmış oluyorsun :)

Bu arada eğer ad isen yapıcak pek bir şey yok maalesef :( banshe de ap itemi oldu ve böyle olması çok saçma oldu ad itemi olmuş olsa çok daha iyi olabilirdi ad ler için

O yüzden syndra en saçma değil :)
  • Veigar kesinlikle bu listede olmalı.
  • Urgot tabii ki dünyanın en boş adc ultisi :D
  • sırayla yazayım bari.

alistar
    camille
    corki
    darius
    ekko
    fiora
    fizz
    garen
    illaoi
    olaf
    S Y N D R A
    zed
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.