Şimdi Ara

LoL: Wild Rift indirilebilir durumda!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
284
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Az önce bildirim düştü arkadaşlar, arama yapmadım belki konu daha önce açılmıştır.
    İyi oyunlar.

• wild rift hakkında bu kadar az konuşulması şaşırtıcı :) çok güzel oyun, mobile legends gibi geliştirme saçmalığı yok :)
  • DrESB D kullanıcısına yanıt
    oyun cidden güzel :) oldukça beğendim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: williamwellington

oyun cidden güzel :) oldukça beğendim.
    ben de beğendim :) iyi oyunlar hocam :))
  • DrESB D kullanıcısına yanıt
    size de hocam :)
  • Siz de lag ping sorunu var mı
  • Selamlar arkadaslar, Wild Rift projesinde calisiyor bulunmaktayim. Karsilastiginiz hatalari, memnun kalmadiginiz seyleri belirtirseniz sevinirim.

• Dün indirdim hoşuma gitti oyun. Lag ping yoktu fazla.

Yetenekleri arkadaş üzerinde kullanmak az daha kolay olursa faydalı olabilir.

Kamerada olmayan yere ulti attığında yanda küçük ekranda göstermesi çok hoş olmuş.

• Kelise kullanıcısına yanıt

Kolaylıklar dilerim. Bir miktar ping sorunu var, zaten o da düzelir diye düşünüyorum. Onun dışında LoL'deki tüm karakterler gelirse seviniriz.

• williamwellington kullanıcısına yanıt

Selamlar, LoL’deki karakterlerin hepsi gelecek fakat hala üzerlerinde çalışılması ve mobile göre tekrar rework edilmesi gerekiyor. Şuan üzerinde çalıştığımız karakterler: Pantheon, Katarina, Rakan, Xayah, Leona ve Diana. Belki unuttuğum 1 karakter daha olabilir 2 haftadır yılbaşı tatilindeydik LoL: Wild Rift indirilebilir durumda! . Önümüzdeki güncellemelerde bunların yayınlanmasını bekliyoruz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler yanıtınız için. Beta kodu vs. varsa gelecek güncellemeleri önceden almak isterim.
  • williamwellington kullanıcısına yanıt

Biz Riot’a kiralık çalışanlar olduğumuz için bize de vermediler hiç fakat bugün bir bakayım :), sadece normal LoL oynuyorsak RP veriyorlar bedava.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kelise kullanıcısına yanıt
    Anladım teşekkürler, tekrar kolay gelsin size :)
  • Bence mobile legends daha iyi wild rifti deneyimledim karakterler baya yavaş bu sinir ediyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.