Şimdi Ara

LOL SUNCULARI TÜRKİYE'YE TAŞINDI ! PİNG < 20 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
74
Cevap
0
Favori
4.875
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Ölüyen Yürüler

quote:

Orijinalden alıntı: calibrane

9 ms de bende var.

Ankara mı hocam?Denizliden 24 ping alıyorum

yok hocam istanbul superonline fiber

• quote:

Orijinalden alıntı: Lastfilth

Beyler evde internet hattı şuanda yok malum türk telekomun 100 kb interneti var telefonda evet 100 kb ile kaç ping alırım 100 ping gelirmi acaba

kardeş soruna cevap veremediğim için kusura bakmada üzdün cidden azmini tebrik ediyorum olmazsa pm at numaramı veriyim ibandan 1 aylık internet parası atabilirim ciddiyim
  • Infinityy kullanıcısına yanıt
    Hocam 1 aylık internet derken nasıl olucak o

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sunucuları taşıdılar client hala eskisi gibi berbat mı?
  • Darısı CS'ye bakalım. Hayırlı olsun LOLcüler
  • normalde ping 53de sabitti şimdi 16da sabit kalıyor. dsmart 8mbit kotalı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ankaragucu1910

Darısı CS'ye bakalım. Hayırlı olsun LOLcüler

Cs'yi Türklerle oynamak isteyen adam ya Cs oynamamıştır ya da art niyetlidir.
  • geçişleri 1 rp yaptılar ki euw kebaplardan temizlesinler. westtekiler sakın geçmeyin ben razıyım 60 pingle oynamaya her oyun anama küfür yemiyorum en azından.
  • west 56 ping
    tr 15
  • Antalyada 100mbit ile 22 istanbulda ögrenci evinde 8mbit ile 9ms alıyorum. . Tüm hesaplarım AB Batıdaydı İstanbulda 55 ping alıyordum oynanıyordu ama Antalyada AB Batıda 70 ping oluyordu hafif bir delay hissediyordum, hesapların birini TR gecirdim resmen akıyor oyun.

• helal olsun Rito Games , lolü bırakmıştım ama yazın bakarız biraz artık
  • Bruce Dickinson kullanıcısına yanıt
    Hocam bir yanım sizin gibi geçme diyor bir yanımda arkadaşlarınla girersin nolcak diyor napsam bilemedim şimdi westde bozdu biraz ama tabiki westde gider tek başıam maç atabilirim ama tr de tek başına maç atmak büyük hata olur.Arkadaşlarım geçelim diye aklıma giriyorlar ama bilmiyorum yav.TR'nin halini de biliyoruz çok kararsızım westde 60 ms ile oynuyorum dediğiniz gibi İstanbuldayım Trde 19 ms filan olucak
  • west 52 ping tr 7 ping akiyor vallaaaaa

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kablosuz baglaniyorum,sabit 15 ms :)

• Krystof kullanıcısına yanıt
    Hocam bir yeri mi kaçırdım bilmiyorum da. Daha yeni olmadı mu bu sunucu taşıma olayı? Antalya ve İstanbulda nasıl denediniz hemen?

• süper olmuş westte plat trde altın hesap var westtekini de mi tr ye geçirsem acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chill Man -- 23 Haziran 2017; 20:12:59 >
  • Angel of the Lord kullanıcısına yanıt
    Yeni oldu bu sabah geldim İstanbuldan.
  • Anasının kuzusu A kullanıcısına yanıt
    Şu an 60 ping civarı oynuyorum. 15 pingi denemek isterim ben de o nedenle yazdım. Yoksa oyunda genel olarak Ruslar ve Türklerin pek bir farkı yok. Ayrıca TR serverı açılırsa illa Türkiye ile eşleşicem diye bir şey söz konusu değil. Çoğu zaman eşleşirim ama her zaman olmaz. Ayrıca LEM ve ötesinde pek Türk yoğunluğu olmuyor. Nova olsam gelmesin derdim ama denenmeye değer bence
  • 60 ping ile oynuyordum bende bişey değişmedi. Yapmam gereken bişey var mı acaba
  • Krystof kullanıcısına yanıt
    Bir günde iki farklı yerden test. Emeğe saygı.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.