Şimdi Ara

LoL sadece Türkiye'de mi oyuncu kaybediyor? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
0
Favori
2.354
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: bestzedDH

Lol oynamayıp ne oynayayim söyleyin bırakıcam

town of salem
  • quote:

Orijinalden alıntı: DANAKAÇIRAN

quote:

Orijinalden alıntı: Tides Of Blood

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Doubleimp

aylık 11.5 milyon oyuncu var sen bıraktın oyunu heralde azalmışsın sayıyı tebrik ediyorum

ben birçok arkadaşımla beraber bıraktım oyunu. Kardeşim, onun arkadaşları falan da bıraktı. Hissediliyor bu artık Na veya Euw Boards ta arada hala gezerim, eskiden sayfayı yenileyince 10-15 adet yeni konu açılırdı genel tartışmada şimdi günde 10 anca açılıyor. Birazcık araştırırsan laf sokma çabalarından önce yani, ne demek istediğimi anlayabilirsin.

Sen arkadaşlarınla bırakıyon 100 kişi başlıyor ama. He lol bitti he

yavrucum bütün forumlarda aynı muhabbet dönüyor. hadi burası donanimhaber tamamda oyunun kendi forumlarında da aynı muhabbetler var. boş muhabbet yapmadan önce araştır. ben sadece örnek verdim.

yavrucum mu xd la 1.5 yıldır lol bitiyo konuları dönüyo burda. ha bitti, ha bitecek, aha bugün bitti beyler, beyler gözlemliyorum lol bitti. bitmedi işte kodumun oyunu, bitmez. hala oynanıyor. hala e-sporun lideri

donanimhaber kimin umrunda ki lolün bitip bitmediğini burdan öğrenesin. Daha önce hiçbir oyunun bitişine tanıklık etmemişsin sanırım, olabilir yaşça küçükte olabilirsin de tecrübeli abilerin varken boşboğazlık yapma.

• forumu kendini troll sananlar yüzünden bıraktım.sanıyorumki bırakan bi çok kişi bu yüzden bıraktı.bir konuya girince hep aynı 4-5 kişinin ''troll'' postlarını görünce uzun zaman bayıyor.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

aylık 11.5 milyon oyuncu var sen bıraktın oyunu heralde azalmışsın sayıyı tebrik ediyorum

ben birçok arkadaşımla beraber bıraktım oyunu. Kardeşim, onun arkadaşları falan da bıraktı. Hissediliyor bu artık Na veya Euw Boards ta arada hala gezerim, eskiden sayfayı yenileyince 10-15 adet yeni konu açılırdı genel tartışmada şimdi günde 10 anca açılıyor. Birazcık araştırırsan laf sokma çabalarından önce yani, ne demek istediğimi anlayabilirsin.

yavrucum bütün forumlarda aynı muhabbet dönüyor. hadi burası donanimhaber tamamda oyunun kendi forumlarında da aynı muhabbetler var. boş muhabbet yapmadan önce araştır. ben sadece örnek verdim.

yavrucum mu xd la 1.5 yıldır lol bitiyo konuları dönüyo burda. ha bitti, ha bitecek, aha bugün bitti beyler, beyler gözlemliyorum lol bitti. bitmedi işte kodumun oyunu, bitmez. hala oynanıyor. hala e-sporun lideri

Kimsenin salladığı yok sezon 3 deki popülerlik ile şimdiki arasında dağlar kadar fark var.Riotun değişiklik yapacam diye oyunu batırması en büyük etken. Örnek olarak bu sezon rengar nerfiyle birlikte ben de dahil olmak üzere çoğu rengar main bıraktı.Redditten bakabilirsin oyun yavaş yavaş düşüşe geçiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: glumblapinta

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Kimsenin salladığı yok sezon 3 deki popülerlik ile şimdiki arasında dağlar kadar fark var.Riotun değişiklik yapacam diye oyunu batırması en büyük etken. Örnek olarak bu sezon rengar nerfiyle birlikte ben de dahil olmak üzere çoğu rengar main bıraktı.Redditten bakabilirsin oyun yavaş yavaş düşüşe geçiyor

https://www.reddit.com/r/leagueoflegends/comments/4vswoj/the_state_of_the_game_august_2016/?st=irdwxbl5&sh=992d7a94

Reddit'ten baktım ve bunu buldum ama sen Reddit'ten oyunun düştüğü izlenimine varıyorsan İngilizcen olmayabilir o yüzden çevirme yardımı istersen hiç çekinme, mesaj at tüm metni çeviriyim

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.