Şimdi Ara

LoL-Rads Error (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
47.125
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • I get a RADS error - Could not to connect to HTTP server / Patcher Kernel Stopped Working
    1. Close out your game/patcher, hit ctrl+alt+delete and make sure all instances of LoL.Launcher are gone, then restart the patcher process and let it sit.
    2. Go to your Riot Games/RADS/System folder under your default install path, and run the rads_user_kernel.exe file, then try starting your patcher.
    3. Try deleting your LoL_Air_Client folder (the default install path for this folder is c:\Riot Games\RADS\Projects) and then repatching.
    3. See this article, About changing to a public DNS
    4. Replace <install directory>/RADS/system/rads_user_kernel.exe, with this file
    5. Try installing, Microsoft Dot NET Framework 4.0 and, Dot NET 3.5

Ben bu sorunu 2. 3. maddedekileri yaparak çözdüm.

Bir de sorunun nasıl çözüleceğini anlatan video linki var.

http://www.youtube.com/watch?v=HHcfG9RV9Rw

• Aynı hata bende de var uğraştım ama olmadı yardım edebilecek varmı? w 8 engel liyomu ne yapıyo HELP ME !!!!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: tunakocadas

Sıkıntı dosya yolunun lol tarafından istenmeyen bir dosya yolu olması arkadaşlar. Bir nevi Türkçe Karakter Problemi.
    Sıkıntıyı oyunu silmeden çözebilirsiniz oyun exe sine sag tık yapın özellikler deyin hedef kısmında yazan yeri kontrol edin

Örnegin : "D:\Türkçe\LeagueOfLegends\League of Legends\lol.launcher.exe" (Bu Yanlış olandır. Bu şekilde İçinde Türkçe karakter geçen bir yok sa sıkıntımız ondan kaynaklıdır.)

"D:\Turkce\LeagueOfLegends\League of Legends\lol.launcher.exe"

olarak değiştirildiğinde ve Adı Türkçe olan D dizinindeki klasörünüzün adını da ayno şekilde Turkce Yapmanız Sorununuzu tamamen ortadan kaldıracaktır.

inş. anlatılanlar sorununuza çare olmuştur iyi günler.

Çok teşekkürler kardeşim yaptım oldu :D

• Beyler bende Türkçe karakter falan yok ama hâla aynı sorun.. Yardım edin görenler duyanlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nitrourea

Beyler bende Türkçe karakter falan yok ama hâla aynı sorun.. Yardım edin görenler duyanlar

Nitourea allah senden razı olsun kardeşbir saattir yapmadım ama oldu çok saolasın
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.