Şimdi Ara

LoL Oynarken Müzik Dinleme - Müzik Rehberim (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
5
Favori
5.287
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • riot'un yayınlarda arada çaldığı şarkılar var bazen onlarla oynuyorum link:http://www.youtube.com/watch?v=bu8hmIjf1VU&list=PL71p9GcXd3u7vm_KG2WqVel56AuNhFps1&index=1

bazen pandora'dan dubstep ya da today hits heralde onu dinliyorum
  • pandora
  • Pandora'daki şarkılar telifli olduğundan ücretsiz kullanırsanız reklam giriyor, sanatçılar da kazanıyor ama radyolarının listesi pek geniş değiş. Dubstep ve K-pop dinliyorum genelde Pandora'dan, oyunda eğlenceli gidiyor ama çok sık aynı şeyler dönebiliyor. Spotify'de ise genre'a göre radyo seçme yok, oluşturulmuş artist'leri seçip dinleyebiliyorsunuz. Mesela "Dubstep" diye artist oluşturulmuş içinde 400 - 500 parça var, onu dinliyorsunuz işte. Yani dubstep genre'ı seçeyim, kendi database'indeki dubstep'leri önüme sersin olayı yok. Birkaç tane seçilebilir genre var o kadar. En azından ben böyle gördüm, o listedekilerin dışında genre seçmesini (çünkü listede K-pop yok) beceremedim spotify'de bir türlü

• quote:

Orijinalden alıntı: IEfsaneyim

virgin radio volume %10, game sound %100

+1 Çok hoş oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: fungsclup

quote:

Orijinalden alıntı: Playinq

quote:

Orijinalden alıntı: fungsclup

grooveshark kullansanız ölür müsünüz bu kadar niye uğraşıyosunuz.

Grooveshark daha sıkıntılı 600 şarkı ayarlamıştım sonra kendi listemi ekleyeyim dedim 2 kere ekledi başka bir listeye 600 şarkı silmek ölüm gibi hata kabul etmiyor + çok zahmetli pandora da sadece istasyon ayarlıyorsun çok daha ideal

Benim internetim çok iyi değil o yüzden gsden dinliyorum sonra aratıp indiriyorum şuan yaklaşık 150 şarkı falan var yabancı yetiyor zaten altta fonmuş gibi yapıyorum oyun sesi ve skype daha yüksek oluyor.

internetin kötüyse spotify denemelisin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Wolfoxlr

quote:

Orijinalden alıntı: MrCaner

bana göre müzik dinlenmez oyunda ne bileyim çime felan girdi karşı takım skill atdı ward atdı felan bunlar hep ses kasarak yapılır :S

Cs kadar önemli değil bence müzik dinleyerek daha hoş

müzik dinleyerek oynadığımda daha motive oluyorum ekrana saf saf bakmaktan daha iyidir o ward seslerini müziğe tercih ediyorsan senin hatan.Profesyonel oyuncu değilsiniz ward sesi vs. bu kadar takmayın onları duymadan da iyi bir yere gelinebiliyor
  • quote:

bana göre müzik dinlenmez oyunda ne bileyim çime felan girdi karşı takım skill atdı ward atdı felan bunlar hep ses kasarak yapılır :S

+1 nidalee q attığında adama çarpıp çarpmadığını hadi diyelim bu o kadar önemli değil bazen ping atılıyor ss için onu bile farkedemiyorsun müzik varken ciddi oynuyorsam müzik yoktur
  • quote:

Orijinalden alıntı: Speedy Step

quote:

+1 nidalee q attığında adama çarpıp çarpmadığını hadi diyelim bu o kadar önemli değil bazen ping atılıyor ss için onu bile farkedemiyorsun müzik varken ciddi oynuyorsam müzik yoktur

aynen türkiyede çoğu kişi sohbet kısıtlamalı dolayısıyla çoğuda ping atıyor ses olmadan nasıl duycam :S
  • güzel paylaşım,eline sağlık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RequiemDH

quote:

Orijinalden alıntı: Wolfoxlr

quote:

Cs kadar önemli değil bence müzik dinleyerek daha hoş

müzik dinleyerek oynadığımda daha motive oluyorum ekrana saf saf bakmaktan daha iyidir o ward seslerini müziğe tercih ediyorsan senin hatan.Profesyonel oyuncu değilsiniz ward sesi vs. bu kadar takmayın onları duymadan da iyi bir yere gelinebiliyor

nidalee nin q sü veya wardları illa duymayada gerek yok görüntü olarakda anlaşılıyor.

Nidalee q animasyon bitiyor ward atınca bir efekt çıkıyor filan filan.

Bir rengar ultiyi anlayamassın

• Bu spotify türkiyede nasıl dinleriz acaba? facebook hesabını da denedim yine olmadı.
  • dyrusun iki favorisi var. gorillaz ve swedish house mafia, ki bende onları dinlerim hep.
  • quote:

Orijinalden alıntı: torq64

Bu spotify türkiyede nasıl dinleriz acaba? facebook hesabını da denedim yine olmadı.

ben hiç bir şey yapmadan play.spotify.com dan dinleyebiliriyorum.

Ama browserda media hint yüklü belki ondandır.

Media hint yüklemeyi denermisin
  • quote:

Orijinalden alıntı: einhander

http://postrockmusic.com/
    http://www.mixcloud.com/
    http://www.loungefm.net/

benım tavsıyelerımde bunlar

inceleyip ekliycem.

• Multimedia tuşlarının konumu sağ veya sol kenarda olan bir klavye ile winamp bence daha kullanışlı. En azından ping yapmaz :)
  • Pandora olayı iyimiş. Bol bol kullanırım. Alt + Tab yapıp şarkı aramaktan içime fenalık gelmişti.
  • Pandora'ya girin Amon Amarth Radioya girin keyfinize bakın gençler oyunda gaza gelirsiniz.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.