Şimdi Ara

Lol mouse

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
229
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bugün bi cafeye gittim bu mousetan vardı makinalarda. Gerçekten çok begendim rahat 100 lira vardır diyordum internetten baktım 36.5 lira ve yanında mousepad hediye. Mouse arayan varsa alsın tavsiye ederim. Tabi bütçesi düşük olanlar için öneriyorum bunu, 200 300 liranız varsa gidin başka bişey alın.

http://www.hepsiburada.com/inca-img-369-gaming-mouse-gaming-mousepad-p-BS600718?magaza=Medyasarf%20Bilgisayar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Şaka maka cafcaflı duruyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ao Sol

Şaka maka cafcaflı duruyor

Aynen ele oturması falan iyi, biraz hafif, malzeme kaliteside ahım şahım değil ama 36 liraya bedava. Makro ayarlanabiliyorsa hele tadından yenmez

• Çöpe benziyor. Hangi mouse tutuş şeklinde tutuyorsun? Valla bu tarzda sayısız mouse alıp atmış biri olarak pek öneremiyorum hele palm grip kullanmıyorsanız.

• quote:

Orijinalden alıntı: Affection and Hatred

Çöpe benziyor. Hangi mouse tutuş şeklinde tutuyorsun? Valla bu tarzda sayısız mouse alıp atmış biri olarak pek öneremiyorum hele palm grip kullanmıyorsanız.

36 liraya game mouse+mousepad alıyorsun ne bekliyorsun mamba falan mı? Dolar olmuş 3.70 bu paraya gidip everest falan alacağınıza bunu alın. Zaten bütçesi düşük olanlar alabilir diye yazdım. 200 300 lira bütçeniz varsa çok iyi seçenekler var ama bu paraya f/p ürünü bu.

Ek olarak uzun yıllar x7 kullandım sonra Microsofta geçtim. Normalde claw grip kullanırım ama bunu palm grip kullandım ve beğendim. Terletmedi ve yormadı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hamdibey1 -- 23 Nisan 2017; 3:56:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hamdibey1

quote:

Orijinalden alıntı: Affection and Hatred

Çöpe benziyor. Hangi mouse tutuş şeklinde tutuyorsun? Valla bu tarzda sayısız mouse alıp atmış biri olarak pek öneremiyorum hele palm grip kullanmıyorsanız.

36 liraya game mouse+mousepad alıyorsun ne bekliyorsun mamba falan mı? Dolar olmuş 3.70 bu paraya gidip everest falan alacağınıza bunu alın. Zaten bütçesi düşük olanlar alabilir diye yazdım. 200 300 lira bütçeniz varsa çok iyi seçenekler var ama bu paraya f/p ürünü bu.

Ek olarak uzun yıllar x7 kullandım sonra Microsofta geçtim. Normalde claw grip kullanırım ama bunu palm grip kullandım ve beğendim. Terletmedi ve yormadı

Daha çok insanlara 36 liralık mouse önermiyorum, dediğim gibi pişman ediyor. Ama tabi denemeden bilinemez. Hangi internet kafede var, hangi şehirdesin?

• Affection and Hatred kullanıcısına yanıt
    Ankara, Dikmen Caddesindeki Ziraatin sağ çaprazında kalıyor

• Aliexpressden 5-6 dolara en az bunlar kadar iyi mouse alınabiliyor zaten bu markalarda çinden alıp markasını basıp satıyorlar işte

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Biolystick

Aliexpressden 5-6 dolara en az bunlar kadar iyi mouse alınabiliyor zaten bu markalarda çinden alıp markasını basıp satıyorlar işte

6 dolar 22 lira yapıyor. 15 lira daha ver 1 ay bekleme ve 2 sene garantin olsun. Biraz mantık lütfen

• hamdibey1 H kullanıcısına yanıt
    bu kadar dandik bir ürün alacak kadar zengin değilim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende vardı bundan.1 yıl kullandım bozuldu sonra. Mouse hakkında tek şey diyeceğim 10 liralık bir mousedan tek farkı şekli.Başka bir artısı yok.Ayrıca yanında verdikleri mouse pad küçük geliyor.Özellikle fps de oynarım diyorsan alma.
  • aynen bu tip mouselar çabuk bozuluyor. bende buna benzer bi mouse kullanmıstım durduk yere çalısmamaya baslamıstı
  • Çöp diyenler sanki razer mamba kullanıyor. 35 liraya en iyisi bu diyorum. 200 300 lira bütçesi olan gitsin kaliteli bisey alsın diyorum.

23 Nisanınız kutlu olsun çocuklar :)

• hamdibey1 H kullanıcısına yanıt
    Razer DeathAdder kullaniyorum 3 senedir bu kadar rahat mouse gormedim daha

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi patatessiz patso -- 23 Nisan 2017; 20:45:28 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.