Şimdi Ara

Lol İnsanın Hayatını Kaydırıyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
87
Cevap
0
Favori
1.612
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • günde 12-13 saat oyunda oluyorum ama bağımlı değilim Ygs yede çalışıyorum
  • 1-2 ay icinde is basi yapacagim icin oynayabildigim kadar oynuyorum, bu benim limitim mesela, nasilsa daha elimi surmiycem istanbula gidince.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Old school

Yoo bağımlılık yapmıyor, ben 2 senedir oynuyorum günde 10 oyun atıyom hiç bağımlı olmadım.

Daha ne kadar bağımlı olacaksın :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Shizuo Heiwajima

günde 12-13 saat oyunda oluyorum ama bağımlı değilim Ygs yede çalışıyorum

Şaka yapıyosun :)

• quote:

günde 12-13 saat oyunda oluyorum ama bağımlı değilim Ygs yede çalışıyorum
    Bu adam yetenek arkadaş
  • quote:

Orijinalden alıntı: ermvrs

Sigara icen biriyim lole basladigimdan beri cok az sigara iciyorum kalkip sigara icmeye useniyorum

Ben her maç dolarken 1 tane yakıyorum, çok arttırdım yani normalde 2 saatte bir içerdim şimdi şu yüklenme ekranında içmezsem oyuna konsantre olamıyorum. Maç 20 dakika sürdüyse 20 dakikada bir sigara
  • oturdugum zaman günde 15 saatte oynarım ama bi yere gider örneğin tatile orada aramam yani lolü bağımlı değilim.sadece seviyorum sende öyle yap yiğen
  • Kimse demiyorki 11. sınıfta ygs yi niye dert ediniyon :d
  • dün sabah kha'zix pentakill diye bağırarak uyandım yeni çıkan oyunları oynarım diye imzadaki sistemi topladım ama lol den ayrılamıyorum

• sizde bu kadar bağımlılık yapan ne anlamıyorum sıradan bir oyun için yemeden içmeden kesiliyosunuz
  • bu kırılamayacak bır dongu. bundan bır kac yıl oncede baska bır oyun cocuklara bagımlılık yapıyordu ondan oncesındede baska bır oyun. sonrasındada baska bır oyun bu bagımlılıgı devam ettırecek.
  • Bende 2 gün önce başladım bırakamıyorum
  • taromm kullanıcısına yanıt
    Erken basla da calismaya biter konularin seneye rahat olursun ben son sinifim sinava 40 gun kala calismaya basladim , her gece 3 de yatip saba 7 de kalkmaktan biktim.
    Lol u birakmistim baya oynamadım ama arkadasimin gel 1 el atalim demesiyle geri basladim . Dun tekrar ara verdim belki arada bir girip aram filan atarim.
    Kendine hakim olamiyorsan direk pc yi kaldir , ramleri aldim babama verdim ben direk

• Hem lol oynuyorum hem ders çalışıyorum ikisi birbirini etkilemiyor. Mesela şuan sıradayım maç bulsun bir maç yapıp sonra bir kaç saat ders yapıcam akşam tekrar lol oynarım
  • konu tamamen aslında kafada bitiyor. eğer bırakmak isterseniz zaten bırakabilirsiniz. Sıgara gibi :D
  • Bırakmalısın oyunu kullanarak aklını
  • Kardeşim ben de 11.sınıfım lolü sadece cumartesi oynuyorum.Ygsye 10.sınıfın yazından başladım şu an 125-130 arası netlerim var.Benden tavsiye bi gün belirle o günü lole ayır oteki günler yüzüne bile bakma

• eskiden knight on. için açılırdı boyle konular vay be
  • Dogru

• evet beyler hayatım kaydı :/
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.