Şimdi Ara

lol güncelleme başarısız belirtilmemiş bir hata oluştu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
1
Favori
62.173
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu hatayı alıyorum sorun aşagıdaki gibi resim internetten buldum ama aynısı çözüm olan varmı ?

http://i.imgur.com/gzPsalt.jpg

• league of legends / rads / solutions / burdaki dosyaları sil launcher ı yenden aç ,
    olmazsa net framework leri yükle sil
    oda olmadı komple sil yenden yükle
  • ilk dediğini yaptım patch bile yapmadan açtı oyunu
  • Kardesim iyi dinle anlattiklarimi, dün banada oldu arastirdim biraz bi üst mesajdaki seyleride yaptim ise yaramadi. Hotspot shieldi indir kur sonra lol girmeden pcyi yeniden baslat, hotspotun pcyi actiginda calisip calismadigini kontrol et yesil kalkan renginde olacak, sonra ac lolu güncelleme yapacak yaptiktan sonra hotspotu kaldir yeniden baslat pcyi oyuna gir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • loncept eyw kardesim
  • Lloncept aynen süpersin kardeşim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5 Cevap 7456 Görüntüleme
  • quote:

Orijinalden alıntı: ArchloweKilled

5 Cevap 7456 Görüntüleme

reklammı alsam ne yapsam
  • c:/ veya d:/
    program files/Riot Games/League of Legends/RADS/projects/lol_air_client/releases/burda birtakım numaralar olucak sizde kaç bilmiyorum bende 0.0.0.222 yazıyor onun içine de girelim ve içerisinden şunları silelim

*releasemanifest
    *S_OK

sildikten sonra oyunu başlatıp pach yapabilirsiniz
  • Onar yap geçiyor ciddiyim 2 gün önce format attım aynısı oldu onar dedim çalıştı.
  • la ben bunu kaç ay önce yazdım niye upladınız
    edit: yıl olmuş hıaa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bymyWILL -- 12 Ağustos 2014; 22:37:12 >
  • beyler solutions dosyasını silyorum klasör kapatıp açıyom tekrar orda yardım edin nasıl yapcam
  • quote:

c:/ veya d:/
    program files/Riot Games/League of Legends/RADS/projects/lol_air_client/releases/burda birtakım numaralar olucak sizde kaç bilmiyorum bende 0.0.0.222 yazıyor onun içine de girelim ve içerisinden şunları silelim

*releasemanifest
    *S_OK

sildikten sonra oyunu başlatıp pach yapabilirsiniz

Arkadaşlar sorun surdan kaynaklanıyor arkadaşın dediğni S_Ok Dosyası var ya ve numaraların oldugu bi dosya var diyor 0.0.0.222 yada baskalarında farklı mesala bende 0.0.0.117 ve 0.0.0.0.120 var genelde birinde bu dosya var diğerinde yok olanlar olmayanlara yapıştırsın geçiyo :P kaç defa denediysem işe yaradı
  • bakın beyler benimd eoluyodu özelllikle format atanlar bakın format attıktan sonra güncelleme istiyo bilgisayar bilgisayarınızı güncelleyin ondan sonra indirin yükleyin :D@
  • LLoncept allah belanı versin dediğini yaptım lol bile açılmıyor.
  • 35800 okunma
  • kardeşim

C:\Riot Games\League of Legends\RADS\projects\lol_air_client\releases\"degişik sayılar" dosyasının içinde S_OK var sende yoksa lolü çalışan bir arkadaşından al veya internetten yükle bende 5.13 yamasında oldu ama düzelttim
  • Duygulandım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: UçanTuvalet

Duygulandım

Katılım zamanı: 17 Mayıs 2015

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.