Şimdi Ara

LoL devri bitiyor(muş) P0GP İÇERİR (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
195
Cevap
3
Favori
7.704
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • lan banane ocelote bırakıyomuş çokta lulu allah allah umrumda mı kardeşim bi pro gider diğeri gelir çelıncırda kaç tane adam var her sene yenisi çıkar
  • HerTOntK kullanıcısına yanıt
    riot türkiye buna iyi tekme basmış belli belli :D bu mal sanıyoki ben söyleyince insanlar farklı oyuna yönelecek ama bilmiyoki kimse bunu takmıyo :)
  • Ağlıcak gibi konusuyor
  • Peace XXI P kullanıcısına yanıt
    yediği tekmenin acısıdır :D
  • Ben ilkokul ortaokul zamanında cafeye gidip cs, knight oynuyodum. Hatta o zamanlar nerdeyse sadece bunlar oynanıyodu. Ne stream, ne turnuva falan filan olduğunuda hatırlamıyorum. Yükselişteydi o zamanlar. Aradan 10 sene geçmiş. Ve hâlâ bu oyunlar oynanıyor. Bu adamın bitiyor dediği oyun ise lol. Yani 3 senede bu kadar oyuncu kazanmış bi oyun. Kendisi demiş ocelote 1 yılda 600 bin euro veya dolar kazandı diye. Bir oyuncu bile bu kadar kazanabiliyosa şirket ne kadar kazanır bi düşünmek lazım. Yok şu takım gaming houseu bilmem nereye taşımış vb
    Tek derdi bu kadar uzun süre oynayıp adam gibi bi takımda oynayamamak olsa gerek.

Asıl özet: Olmuyorsa zorlamaya gerek yok başka oyunlarda şansımı denemek istiyorum

Boşuna izlemeyin
  • Saçmalık
  • quote:

Orijinalden alıntı: Daenerys Stormborn

Türkiye'nin en iyi streamerları video oyun ve Jahrein'dir.Bu egoist değil.

+1

all hail lord gamerjahrein
  • Korkutmayın lan daha yeni başladık.
  • %99 doğru mu acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • izlemeyin saçmalıyor. evlat olsa sevilmez:D
  • Bu adamı takip eden , izleyen var mı gerçekten ?
  • Bu herifin anlamadığım olayı şu konuşması kulağımı tırmalıyor resmen 2 şunun ağzına biri nolur kap felan koysun salyasını çekmesinden ben bıktım. Çocuk laf geçiremiyor ağzına...
  • quote:

Orijinalden alıntı: LLoncept

quote:

Orijinalden alıntı: Daenerys Stormborn

Türkiye'nin en iyi streamerları video oyun ve Jahrein'dir.Bu egoist değil.

+1

all hail lord gamerjahrein

Jahrein dota da ağır flamer ya ama sefiyorum herifi bide batu var bu ikisi yeter stream için tr ye

• quote:

Orijinalden alıntı: Meth0dGG

yediği tekmenin acısıdır :D

hangi tekmenin anlatsana bana :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: JackGhosen

Riot Games dünyada insanların çalışmak istediği 3. şirket...

Şirket bazında şuan hala Growth dönemindeyken adam Decline dönemine geçtiğini iddia ediyor.

Dota 2'ye başlayacağım diyor, ''Peki onun amacı nedir meminktolarına kurban olduğum'' diye sorarlar adama

hangi dil bu?

• [size=3]Dedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guirello -- 12 Ocak 2014; 15:37:29 >
  • perma ban yedi flame den

şimdi riotu ezmeye çalısıyo falan takmayın
  • lol çöküyor ama para yönünden değil oyunk alitesi yönünden hele yeni ssezonda oyun bok gibi oldu
  • Bu rezil yaratık s1 de buralarda takılıyordu kanırtıp duruyordum

Edit : Bi bılızırd degil demiş.Bılızırt ne lan :/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HeaLx2 -- 12 Ocak 2014; 15:23:57 >
  • Videonun altindaki yorumlar ...
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.