Şimdi Ara

LoL 'de adama türküm dediğimde aldığım tepki (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
0
Favori
1.744
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: erayyirik

quote:

Orijinalden alıntı: seroretti12

quote:

Orijinalden alıntı: RuneForce

Kebab butun dillerde aynidir.

yogurt u da biliyolar :D ayran falan

Yoğurt bir tek Türkiye'ye mi özgü ? Yoğurtun ingilizce ve almancası yogurt zaten.

Yoğurt kelimesi diğer dillere Türkçeden geçmiştir, dolayısı ile Türkiye'ye özgü oluyor. Çok genel bir bilgidir.
  • Türkçe'ye Kebab language diyen adam gördüm
  • Gençler sakin olun. İyi oynadığınız oyunlarda Türküm diyin, kötü oynadığınız oyunlarda yunanlıyım ya da ermeniyim diyin. Ben feedlediğim ya da trollediğim oyunda, yunanistanlıyım dedim adamlar acayip sövdü. Son 10 yıldır paramızı yiyosunuz, sizi biz taşıyoruz falan filan. Yani onların da durumu bizden farklı değil, o yüzden trollerseniz ve feedlerseniz yunanlıyım diyin ve tadını çıkartın.
  • Ben Türk'üm dediğimde Rusun biri direkt Ezeli izliyor musun? diye sordu.Hayır diyince nedenini sordu.Sonra Kenanı sevmem diyince bende sevmedim ama izliyorum güzel dizi dedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: behtiyar

Ben Türk'üm dediğimde Rusun biri direkt Ezeli izliyor musun? diye sordu.Hayır diyince nedenini sordu.Sonra Kenanı sevmem diyince bende sevmedim ama izliyorum güzel dizi dedi.

Sende ona cinsiyetini soraydın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: darklord1905

Bende i'm sexy and i knoww it dedim adam sen turksun nasil sexy olabilirsin dedi

sen de i'm saksı and i know it deseydin.
  • ben türküm diyince hindi diyorlar bende basıyorum küfürü
  • banada adamın biri sordu country diye türküm dedim . Senin ben taa. dedi adam bana . Adamda türkmüş baya küfürleştik
  • quote:

Orijinalden alıntı: 3d.now!

banada adamın biri sordu country diye türküm dedim . Senin ben taa. dedi adam bana . Adamda türkmüş baya küfürleştik

bazen çıkıyo öyleri Türk çıkıo ama yabancılardan kötü davranıyo sana genellikle yunanlar çok sövüyolar ama feedleyince Yunan taşıyınca Türk çok iyiymiş :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Yoğurt bir tek Türkiye'ye mi özgü ? Yoğurtun ingilizce ve almancası yogurt zaten.

Jogurt değil miydi o ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dersah.

quote:

quote:

quote:

Jogurt değil miydi o ya

Her ne ise işte , ve hangi dilden geçtiği , kökeni önemli değil sonuçta şuan bu onlarda da olan bir kelime ve bunu bilmeleri gayet normal.Sen telefon kelimesini biliyor musun ? O da yabancı dil kökenli ama biliyorsun değil mi ? Neyse anlamadıysan uzatmayacağım.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Dersah.

quote:

quote:

quote:

Jogurt değil miydi o ya

Her ne ise işte , ve hangi dilden geçtiği , kökeni önemli değil sonuçta şuan bu onlarda da olan bir kelime ve bunu bilmeleri gayet normal.Sen telefon kelimesini biliyor musun ? O da yabancı dil kökenli ama biliyorsun değil mi ? Neyse anlamadıysan uzatmayacağım.

Hepsi son hecedeki 'o' yüzünden

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmed1459

quote:

Orijinalden alıntı: 3d.now!

banada adamın biri sordu country diye türküm dedim . Senin ben taa. dedi adam bana . Adamda türkmüş baya küfürleştik

bazen çıkıyo öyleri Türk çıkıo ama yabancılardan kötü davranıyo sana genellikle yunanlar çok sövüyolar ama feedleyince Yunan taşıyınca Türk çok iyiymiş :D

ben şu ana kadar oyunda hiç bir Yunan lıyla kavga etmedim hatta Türkiye çok güzel bir ülke falan diyip genelde övüyolar. bazılarıda kro falan diyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marshall Shady

Banada oldu aynısı bi kere. From yazdığında Turkey yazdım. kebab aynen böyle yazdı. hiç bişey yazmadan " kebab " yazdı

+1
  • feedleyice i am greek taşıyınca i am turk çok güzelmiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: HurinThalion

Geçen oyundayım Adam from yazdı ben de türküm dedim

Adamın tepki böyle

''nice country Doner kebab and Mesut OZIL ! ''

bende almanlara hitlerin götü.ndeki killari öpüyorsunuz doğrumu dedim ve 2 günlük ban.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kazze

ben Türküm dediğimde çoğunlukla küfür ediyorlar. Bazı gerizekalılar şu online oyunlarda Türklerin adını kötüye çıkardıkları için herifler bizi sürekli küfür edip trolleyen adamlar zannediyorlar.

Omg
  • quote:

Orijinalden alıntı: jumong88

quote:

Orijinalden alıntı: HurinThalion

Geçen oyundayım Adam from yazdı ben de türküm dedim

Adamın tepki böyle

''nice country Doner kebab and Mesut OZIL ! ''

bende almanlara hitlerin götü.ndeki killari öpüyorsunuz doğrumu dedim ve 2 günlük ban.

Bunu Türkçe mi söyledin?
  • bende bi defa from yazdım adam türküm dedi bende aha işte bu oyunuda kaybettik dedim ve gerçektende kaybettik =)
  • Ulan bende ne zaman "turkey" yazsam Türkçe küfür ediyorlar.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.