Şimdi Ara

LOL Bugsplat Hatasını Günlerdir Çözemiyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
1
Favori
645
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Lütfen yardımcı olun yaklaşık 1 ay önce yapılan bir güncellemede lole girdiğimde Bugsplat hatası verdi. Her şeyi denedim ama hiçbir şekilde çözemedim. View Report Details kısmına tıklayınca böyle bir dosya konumu geliyor. Oralara da girip baktım ama hala çözemedim yardımlarınızı bekliyorum.

Oyuna giriyorum, oda açılıyor, şampiyonumu seçiyorum ve 10'dan geriye sayıp tam oyun açıldığında (yüklenme ekranı gelmeden önce kapanıp bu hatayı veriyor.)

DENEDİĞİM ÇÖZÜM YOLLARI:

Oyunu yönetici olarak çalıştırmak.
    Oyunu farklı bir uyumluluk ile çalıştırmak.
    Defalarca tam onarım yapmak.
    Lol'ü silip baştan yüklemek.
    Lol'ü silip, oyunu kusursuz çalışan bir arkadaşımdan Flash bellek yoluyla almak.
    Çalıştır kısmından %temp% ve temp klasörlerini açıp her şeyi silmek.
    Oyunu çalıştırmaya engel olacak her türlü programı (Kaspersky, Defender vs.) kapatmak.
    Tasarruf modunda çalıştırmak.

Bunları denememe rağmen düzelmedi, lütfen yardım edin.

NOT: Sistemim iyi ve LOL'ü en yüksek ayarlarda da, en düşük ayarlarda da 100 küsûr FPS'de oynuyorum. Bilgisayarım Battlefield'ı bile kaldırıyor.

EKRAN GÖRÜNTÜLERİ:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tarih ve Bilim -- 27 Temmuz 2019; 17:3:59 >

• yardım edin
  • Riot games sitesinden bilet atmayi deneyin.Yardımcı olurlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • KiraZero kullanıcısına yanıt
    bilet atmak nasıl oluyor nasıl yapcam
  • Riot game sitesine kullanici adiniz ve sifreniz ile giriceksiniz. Destek menüsünden gerekli yerleri doldurduktan sonra sorununuzu yazıcaksınız. Bir veya iki gün sonra cevap verirler cevap geldigini anlayabilmek için hesabinizin bagli oldugu e postaya bakicaksiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KiraZero -- 28 Temmuz 2019; 22:35:34 >
  • Aaa ama en meşhur yöntem olan kasayı yan yaptırmayı yapmamışsın,böyle olmaz ki

• quote:

Orijinalden alıntı: KiraZero

Riot game sitesine kullanici adiniz ve sifreniz ile giriceksiniz. Destek menüsünden gerekli yerleri doldurduktan sonra sorununuzu yazıcaksınız. Bir veya iki gün sonra cevap verirler cevap geldigini anlayabilmek için hesabinizin bagli oldugu e postaya bakicaksiniz.
    Bilet göndermeden önce Hextech Repair Tool diye bir League of Legends programı keşfettim. O programı açıp "Yeniden Güncellemeye Zorla" kısmına bastım ve bir şeyler yapılıyor ediliyor diye yazılar cıktı ve tamamlandı dedi. Daha sonra masaüstüne rar şeklinde LoL Kayıtları diye bir dosya geldi. Bunu ne yapıcam bilmiyorum? Açıp Lol'ün içine mi atıcam?

Neyse işte ben RAR'a dokunmadan Lol'e girdim ve şu an 5.5 GB'lik bir güncelleme yapıyor. Bu bittikten sonra oyunum düzelir mi?

Rarın içindeki dosyaların ve metin belgelerinin ismi böyle. Bunları ne yapmak lazım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tarih ve Bilim -- 29 Temmuz 2019; 15:53:18 >

• Client kayıtları sanırım. Güncellemeye devam etsin olmazsa tekrar yazın ben de araştirayim

• quote:

Orijinalden alıntı: KiraZero

Client kayıtları sanırım. Güncellemeye devam etsin olmazsa tekrar yazın ben de araştirayim
    Hocam 5.5 gb güncellemeyi akşama kadar bekledim yine aynı bugsplat hatasını verdi. Ne yapıcam ben ya :( Lütfen girebileyim şu oyuna.
  • Bilet deneyin

• Tarih ve Bilim T kullanıcısına yanıt
    https://www.siberstar.com/lol-hatasi-ve-cozumleri-2019/ burdan bakabilirmisiniz çözümü var ama olur mu bilemem.

• Şaka bir yana bilgisayarınızda firewall/biolock benzeri bir şey olma ihtimali var mıdır?

• şu sıralar, 4-5 maçta bir benim de başıma geliyor oyun başlama penceresi gelmiyor sizinki gibi.. görev yöneticisinden tüm lol çalışanlarını sonlandırıp öyle girebiliyorum

sanırım siz hiç giremiyorsunuz..

PC özelliklerini yazsanız iyi olurdu (sıkıntı pc'nizde çünkü)
    önerilerim;
    *çalıştıra "msconfig" yazıp işlemciyi 4 çekirdekte çalıştırmanız, (işlemciniz kaç çekirdekte ise onu yazın)
    *ekran kartını güncellemenizi,
    *hatayı aldığınızda görev yöneticinizin işlemler sekmesinin görüntüsünü buraya ekleyin, (tüm görevler gözüksün)
    *kayıt defteri hatası için bunu giderecek/düzenleyecek/düzeltecek programlar kullanın advandec-systemcare vb.
    *onboard ve harici ekran kartı çakışması durumuna bakın
    * windows yada başka bir güvenlik duvarı var ise kapatmanızı (her güncellemede windows izin ister yanlışla engellemiş olabilirsiniz !)

tüm bunlara rağmen sonuç alamıyorsanız kişisel verilerinizi yedekleyip temiz bir format atmak ve driver'larının kurulumunu yapmak... bunu yaparken lol'ü de saklayın zira 12 gb'den fazla tekrar indirmeyin yazık.. sorun pc'nizde

• 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.