Şimdi Ara

LoL Bitti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
699
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet arkadaşlar karaburunda bir emekli kasabasında oturuyorum çevremde kimse oynamıyor, oysa 2 sene önce lisedeyken herkes oynardı, lol bitmiş ya.

• aynen yha sorma artık oynayanların çoğunluğu animeci hentaici lol kesinlikle bitmiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HanSunHwa

aynen yha sorma artık oynayanların çoğunluğu animeci hentaici lol kesinlikle bitmiş.

Neeeeee Animemiii?????? ATILDIN !

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Haftalık dozumu aldım ...
  • OHH İYİ GELDİ BU KONU DOZUMU ALDIM

edit: avatar post uyumu LUL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Grell. -- 19 Ağustos 2017; 18:16:33 >
  • HanSunHwa kullanıcısına yanıt
    NE DEMEK HENTAICİ
    ImTrigggered
  • ANİME DEĞİL ÇİZGİ FİLM
  • lol lise oynudur . lisenin başında başlarsın üniversiteli olunca da bırakırsın :)

• quote:

Orijinalden alıntı: SEANKingston

Hocam haklısınız.

Bırakacam gibi hatta mecburen bırakacam.

tercihi direk yaptığımda silmiştim ben :D . istek falan kalmıyor insanın içinde onun yerine kendi sevdiğiniz türe göre oyunlar bulabilirsiniz mesela rpg seviyorsanız witcher 3 , fps seviyorsanız csgo , half life , yine mobasız yapamam diyorsanız da dota 2 oynayabilirsiniz . sırf tryhard oynayan beceriksiz ruh hastası veletlerle oynamak isterseniz lole de devam edebilrisiniz.

• İzmir karaburun mu?
  • aYnen benm kuzen de lolu bıraqtı lOl bitti
  • Nycha kullanıcısına yanıt
    Bende de öyle oldu fakat 3. sınıfta tekrar başladım hatta daha çok keyif alıyorum toplanıp 5 li sabahlıyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Sovereign -- 20 Ağustos 2017; 22:21:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Sovereign

Bende de öyle oldu fakat 3. sınıfta tekrar başladım hatta daha çok keyif alıyorum toplanıp 5 li sabahlıyoruz.

hocam arada bir oynanabilir de ama lisedeki gibi sabaha kadar ranked tryhard oynanmıyor üniversitede

• Nycha kullanıcısına yanıt
    Daha çok öyle yapıyoruz biz 10-15 günde bir toplanıp sabaha 5-6 ya kadar tryhard, sonra troll
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Sovereign

Daha çok öyle yapıyoruz biz 10-15 günde bir toplanıp sabaha 5-6 ya kadar tryhard, sonra troll

benim bahsettiğim zaten daha çok tryhard ranked oynamak . lise yıllarında deli gibi oynardım da liseden sonra hiç sarmıyor nedense o tarz oynamak . herhalde daha önemli şeylerin olduğunu görüyorsun o yüzden bırakıyorsun . bir ara ben de lisedeyken lolde pro olmak için kasıyordum da bıraktım işte . dota2 oynayan bir arkadaşımda adam gerçekten pro takımlarda oynamasına rağmen o da benim gibi bıraktı .

• lol bitmiş haftalık konu
  • quote:

Sorumluluk altında kalınca ister istemez öyle oluyor.

Ama kim istemezki hayatta dert, sorun, yapılması gerekenler olmayıp da LoL oynamak.

ben daha çok stressiz oyunlar isterim . örneğin witcher 3 skyrim mass effect fallout tarzı oyunlar . hem oyunların atmosferleri çok güzel hem de oynayış falan baya zevkli

• Yazin favorisi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Hocam LoL' ün zevki de kalmadı artık. Ben o yüzden de oynamayacam hem de bırakmayacam. Sağlam sistemim olsaydı, farklı oyunlar da oynayabilirdim. Online oyunlar aşırı bağımlılık yapıyor.

sisteminiz sağlam değilse daha eski oyunlara yönelebilirsiniz . gta samp(san andreas multiplayer) , oblivion ve fallout 3 gayet güzel oyunlar şimdi de oynanabilecek kadar .

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.