Şimdi Ara

LoL bitiyor mu bilmem ama...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
1.803
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hype'ı tamamen yok oldu gitti yahu, oyun sektöründe çok büyük bir devrime daha yol açacak bir değişiklik yapmazsa bu gidişle yavaaş yavaş eriyecek. Ha ölmez tabiki, millet 20 senedir Ultima oynuyor, KO-M2 private serverları bile dolu oluyor hala. Her zaman mudavimleri olacaktır ama LoL'ün doğru yaptığı her şeyi doğru yapan ve üstüne eklemelerde bulunan (F2P olması, sürekli değişmesi, yetkililerin ilgililigi,reklamları,bağımlılık yapması vs vs.) ilk oyunda tahtından olacaktır bence. Tabi bu ne zaman olur bilinmez bence en kötü 5 senesi var garanti.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• s3 deki tadı yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: QTPoison

s3 deki tadı yok

s3 s4 s5
  • Eski tadı harbiden kalmamış 3 senedir bırakmıştım aşırı fazla şampiyon be aşırı skin çıkarmışlar emote,croma bildigin spam gibi.

Düşündüm şimdi 0 hesap açsam full champ olmam 3-5 sene sürer.

Bu oyuna yeni başlayacak olsam ya dota 2ye başlarım ya hiç başlamam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Klise Adam -- 1 Mart 2018; 19:26:26 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • artık 1350 rp altında yeni skin çıkarmıyorlar ayrıca rp fiyatları aşırı yükselmiş 840 rp 16 tl ne
  • emote, croma da hiç bir sıkıntı yok adamlar çeşitlilik katıyor yine yaranamıyorlar.

sıkıntı bu seneki rünler. şu konusu açılan s3 kabiliyetleri geri gelse ve rün sistemini bundan farklı yapsalar oyundaki o eski heyecanın bir nebze olsa da geri geleceğini düşünüyorum.

bu seneki rün sistemi berbat, çok az çeşitli ve sıkıcı.
  • dota'dan ayrılıp lol'ü geliştiren ekip bile yeni oyuna başlamış. ben aslında oyunun hala güzel olduğunu düşünüyorum sadece eski oyuncu kitlesi olmadığı için oyunlar artık sıkıcı geçiyor, alakasız alt seviye insan ya da çocuklarla oynuyoruz. eskiden her oyun biriyle tanışırdım skype face geçerdik muhabbet gırgır şamata şimdi onlar hiç kalmadı.
  • lol bitmiş
  • Onun Riot ile alakası yok.
    Çünkü ben hep 50₺ lik Rp alıyorum. Parantez içinde ünlem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cruella -- 1 Mart 2018; 21:4:4 >
  • Devir Battle Royale tarzi oyunlarin devri, LOL uzun bir sure daha devam eder, insanlar MOBA dan biktigi zaman LOL de tahtindan inecektir.
  • 2018'de riot yeni oyun çıkaracak diyorlardı. ben yavaş yavaş onun hazırlığında olduğunu düşüyorum ritonun

ama lol geçen yıllarda oyun tarihine adını yazdırdı büyük harflerle, orası tartışılmaz.
  • Haftaya oyuna dönüyorum. Ne kadar sıkıcı dense de o benim göz bebeğim.

LOL çok popüler olunca ama her el yeniden başlığo abee öyle oyun mu olur yauff diye kötülemeye çalışanların şimdinin modası pubg için bilgisayar alacak duruma gelmeleri oldukça komik bu arada belirtmek isterim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turin Turambar.

Haftaya oyuna dönüyorum. Ne kadar sıkıcı dense de o benim göz bebeğim.

LOL çok popüler olunca ama her el yeniden başlığo abee öyle oyun mu olur yauff diye kötülemeye çalışanların şimdinin modası pubg için bilgisayar alacak duruma gelmeleri oldukça komik bu arada belirtmek isterim.

Bıraktığımdan beri Duel Links - Stardew Valley arasında gidip geliyorum Bir oyuna 60 küsür lira veremem
  • Herkes gider lol kalir

• bence iler bakarsınız birleşime giderler avrupa tr falan birleşdiriler
  • Lol bittide okeye dönüyor

• Bi ara HON vardı 3-4 ayda dibi gördü. Lol o kadar hızlı düşmez ama elbet sonu gelicek sonunu görmeden riot bir battleroyale oyunu çıkartır ama.

Lol bidiyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hiç bir şekilde coummunity'i takmamalarından olabilir. kaç sezondur eğilim "dayatma" üzerine. Biz şunu getirdik böyle oynayın artık kafasındalar. Hala oynuyorum bazen de eğleniyorum ama eski bir oyuncu olarak şunu diyebilirim ki Darius çıktığı zamanlar oyunun keyfi kaçmıştı o zamanlardan beri toparlanamadı. (6 sene öncesine tekabül ediyor biliyorum ama sezon 1-2 inanılmaz keyifliydi)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Silent Enigma -- 27 Nisan 2018; 1:40:32 >
  • lol bitmez çünkü gerçek bir f2p oyun.
  • ben bıraktım oyunu bayadır oynamıyorum. ligim filan da iyiydi halbuki. en büyük sebeplerinden biri de abartı şekilde herşeyin değişmesi.

Ona alış buna alış diye geçip gidiyor koca sezon. bi rahat bırakın da oynayalım ya. sevdigin main karakterler var mesela 1 ay op 1 ay çöp. koridor bile bırakanlar oluyor bu ne la oynanmaz artık diye. bir tank metası oluyor bir adc. yeni mastery ve rune'leri hala bilmiyorum bile mesela onlar gelmeden önce bırakmıştım.

Bu oyunu üstelik betadan beri oynuyorum. İlk 3 sezon böyle değildi. aşırı kritik değişiklikler olmazdı. düşünsene hani neticede rekabetçi bir oyun oynuyorsun alışmışsın herşey güzel, 2 ay sonra bitkiler filan var yok zıplıyosun kurta smite atıyosun hayalet çıkıyo sonra o da kaldırılıyor filan ohooo. deneme tahtasına döndü oyun iyice bu ne şimdi. yenilik getircez diye de bu kadar boku çıkarılmazki.

Yani kısacası bir bırakmadılar ki oynayalım. bıraktım en sonunda.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.