Şimdi Ara

Lol Biliyorum Diyenler Bakabilir mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
1.395
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yeni başladım oyuna size sormak istediklerim var.

1-Totem nedir ne işe yarar başlangıç oyuncuları kullanır mı ?

2-Ben ya ip ile ya rp ile garen i açtım bu açtığım şampıyonu her seçim ekranında karşıma mı gelicek ve benden önce seçme durumları olursa ne olcak. Hani sonuçta parasını ben vermişim ya.

3-Garenle oynamak çok keyifli sürekli onunla oynuyorum onerdiğiniz başka şampıyon var mı boyle saldırı türünde.

4-yeni başlayanlara tavsiyeniz nelerdir ?

sorum oldukça editliycem buraya hepinize teşekkürler

• Ben diğer soruları es geçicem 4. soruna cevap veriyorum

kalp,damar tıkanıklığı,tansiyon,şeker,böbrek taşı,şizofreni sinir ve ruh sağlıgı gibi yan etkileri vardır dikkat et
  • GeyikVakti kullanıcısına yanıt
    troll bir soru degılse usenmeden cevaplıyayım.

1. soru totem karsı takmın oyuncuları sadece saldırı esnasında yada kulelerın yanından gecerken gozukurler. orman ıcınde fılan kesınlıkle gozukmezler. totemler ıse 75 gold ve 100 gold olmak uzere 2 cesıttır. bırde oyunun sana verdıgı ucretsız sarı totem. totemler gozukmeyen belırlı bır alanı belirli bir sure ıcın gozukur yapar. yanı karsı rakıp oyuncunun gelecegı yere totem atarsanız onu gorebılırsınız.

2. soru oyunda herolar alfabetık sıraya gore dızılırler. rp yada ıp ıle alman bırseyı degıstırmez.

3. hangı heroyla zevk alıcagına ınanıyorsan onu ac. kımsenın onerısıne bakma. herkes ıyı oynadıgı heroyu soyler. bunun ıcın bıraz heroları gorup ogrenmen lazım.

4. karsıdakı adamı öldürmek yerıne mınyona son vurus yapman lazım. totemlerını eksık etme sakın cunku totem hayat kurtarır. karsındakı adam senden 1 kill aldıysa sen 1-0 geriye dusmussundur. o adama gidip bir daha olme cunku senden fazla esyası vardır.aklıma gelenler bunlar. ha bırde kufur etme. bos yere olme. sadece minyon kes

• Hepsini oynayarak öğrenirsin sadece oyuna çok dar görüşlü bakma .Geçen 20 level oyununa girdim bi hesaptan biri ben adc yim dedi jungle gittim adama gank attım 2 killden birini bırakıp birini aldım oyun boyu bana sövdü niye 2sinide bırakmamışım o adc ymiş o olmazsa kazanamazmışız .Bu kadar dar görüşlü olmaya gerek yok eğlenmene bak
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ln24

troll bir soru degılse usenmeden cevaplıyayım.

1. soru totem karsı takmın oyuncuları sadece saldırı esnasında yada kulelerın yanından gecerken gozukurler. orman ıcınde fılan kesınlıkle gozukmezler. totemler ıse 75 gold ve 100 gold olmak uzere 2 cesıttır. bırde oyunun sana verdıgı ucretsız sarı totem. totemler gozukmeyen belırlı bır alanı belirli bir sure ıcın gozukur yapar. yanı karsı rakıp oyuncunun gelecegı yere totem atarsanız onu gorebılırsınız.

2. soru oyunda herolar alfabetık sıraya gore dızılırler. rp yada ıp ıle alman bırseyı degıstırmez.

3. hangı heroyla zevk alıcagına ınanıyorsan onu ac. kımsenın onerısıne bakma. herkes ıyı oynadıgı heroyu soyler. bunun ıcın bıraz heroları gorup ogrenmen lazım.

4. karsıdakı adamı öldürmek yerıne mınyona son vurus yapman lazım. totemlerını eksık etme sakın cunku totem hayat kurtarır. karsındakı adam senden 1 kill aldıysa sen 1-0 geriye dusmussundur. o adama gidip bir daha olme cunku senden fazla esyası vardır.aklıma gelenler bunlar. ha bırde kufur etme. bos yere olme. sadece minyon kes

Hayır troll değil çok teşekkür ederim cevaplarınız için.

Totem konusunda hallen sıkıntılar var ama nerelere totem koymalıyım ve o totemleri takip mi etmeliyim yani nerden geliğini göreyim diye ne sıklıkla bakmalıyım.

Çok amatörüm biliyorum ama boyle boyle ogrenicem.

Ayrıca madem alfabetik sıraya gore dizliyor ben neden boşuna açtım o hero yu :(

totemlerı calılara koymalısın. cunku rakıp genelde calılardan gelır. 75 goldluk yesıl totemın suresı 3 dakıkadır ama rakip takımdan kimse attıgın bu totemı goremez. 100 luk totem ıse sınırsızdır rakıbın bu totemı gorurse keser. dusuk levellerde cok fazla totem atmana gerek yok. 20-30 level arasında totemını eksik etme. suan sadece yapman gereken minyona sadece son vurus yapmayı ogrenmen. eger bos vaktin olursa nickini verırsen oyundan yardımcı olabılırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ln24 -- 26 Mart 2014; 12:54:26 >
  • Cevaplar için çok teşekkürler hocam saolun :)

Son soru ben bu heroyu boşuna mı açtım yani o parayı vererek. bendn başkası seçebiliyorsa
    soyle yanıtlayayım tabıkı hıcbır heroyu bosuna para vererek acmadın. garan alıp ust korıdora yanı top a cıkarsın. eger senın takımından bırındede garen varsa garenı hızlı secen garenı alır :) :) rica ederim nedemek :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ln24 -- 26 Mart 2014; 12:57:28 >
  • quote:

soyle yanıtlayayım tabıkı hıcbır heroyu bosuna para vererek acmadın. garan alıp ust korıdora yanı top a cıkarsın. eger senın takımından bırındede garen varsa garenı hızlı secen garenı alır :) :) rica ederim nedemek :)

Haa yani adamlar garen i açmamışsa o ekranda gözükmüyor ve seçemiyor :) tamam işte simdi anladım olayı
    aynen öyle :) 450 ıp verıp gareni acan herkes gareni secebılır. ama sen gareni onlardan once secersen onlar secemezler.
  • Tamamdır hocam cevaplarınız çok teşekkürler :))
    rica ederim nedemek :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: GeyikVakti

quote:

Haa yani adamlar garen i açmamışsa o ekranda gözükmüyor ve seçemiyor :) tamam işte simdi anladım olayı

hangi sunucuda başladın oyuna
  • quote:

Orijinalden alıntı: WapTRyphoon

quote:

quote:

Daha yeniyim dediğini anlamadım ama cahilce bi cevap vereyim oyunu sitesinden indirdim tr olarak giriş yapıp oynuyorum :)

• 100 den sonra saymadım bir sürü hero var.başkası garen seçtiyse sen başka seçeceksin.satın alman her zaman oynanıma açtığın içindir.ama garen bedava keşke ip yada rp hangisiyse harcamasaydın.totem dediğin ise haritada görüşün olmadığı bölümleri belirli bir süre gösteren eşya.oyun başında bedava olan da var daha sonradan görünmezleri gösteren yada normal totemlerde belirli bi gold karşılığı mevcut.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Daha yeniyim dediğini anlamadım ama cahilce bi cevap vereyim oyunu sitesinden indirdim tr olarak giriş yapıp oynuyorum :)

türkiyedesin ozaman.

garen şuanda en ucuz şampiyonlardan. sen garene 450 ip vererek oynama hakkına sahip oluyorsun. maçı kazanırsan 70-100 puan, kaybedersende 60-70 puan kazanırsın. 120'den fazla şampiyon var oyunda.

totem denilen olayı anlatmaya calısayım. totem karanlık bölgeyi görmeni sağlar. sen kendi koridorunda minyon keserken çalılara totem atman senin güvende olmanı sağlar. eğer totemsiz çok ileri gidersen karşı tarafın ormancısı gelir ummadığın yerden atlar başına ölürsün. kendi kulenide kaybedersin.

totem oyun kazandırır. 30 dakika boyunca bittikçe totemmi alacam habire para mı harcıyacam dersen. şuanda bedava totemler var. onun bittiği yerde 75 gold olan totemi atmalısın. gerekirse fazla fazla alacaksın ki karanlık bölgeleri görebilesin haritayı iyi kontrol edebilmen için lazım bu.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

türkiyedesin ozaman.

garen şuanda en ucuz şampiyonlardan. sen garene 450 ip vererek oynama hakkına sahip oluyorsun. maçı kazanırsan 70-100 puan, kaybedersende 60-70 puan kazanırsın. 120'den fazla şampiyon var oyunda.

totem denilen olayı anlatmaya calısayım. totem karanlık bölgeyi görmeni sağlar. sen kendi koridorunda minyon keserken çalılara totem atman senin güvende olmanı sağlar. eğer totemsiz çok ileri gidersen karşı tarafın ormancısı gelir ummadığın yerden atlar başına ölürsün. kendi kulenide kaybedersin.

totem oyun kazandırır. 30 dakika boyunca bittikçe totemmi alacam habire para mı harcıyacam dersen. şuanda bedava totemler var. onun bittiği yerde 75 gold olan totemi atmalısın. gerekirse fazla fazla alacaksın ki karanlık bölgeleri görebilesin haritayı iyi kontrol edebilmen için lazım bu.

Teşekkürler cevaplar için hocam totemin önemini anladım artık :)

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

türkiyedesin ozaman.

Teşekkürler cevaplar için hocam totemin önemini anladım artık :)

http://www.twitch.tv/directory/game/League%20of%20Legends

buradan çeşitli oyuncuların canlı yayınlarını izleyerekte bazı şeyler kapabilirsin. burada yayın yapanlar çok izleyicisi varsa genelde oyunun en üst seviye oyuncularıdır. tavsiye ederim bende video ve canlı yayın izleyerek biraz kapmıştım oyunu ilk başlarda.

• TOTEM BEDAVA DIR İLK BAŞTA ALIRSIN BİR YE

RE KOYDUGUNDA ORAYI GÖRMENİ SAĞLAR VESAYRE

HERO MASTER Yİ ÖNERİRİM BAŞTA HEM KOLAY HEMDE UCUZ SALDIRI TÜRÜNDE STATİK VE HAYALET ALAN İŞİ BİTİRİYOR SATEN
    ONUN DIŞINDA OYUNU OYNUYA OYNUYA ÖGRENİRSİN BAŞARILAR
  • 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.