Şimdi Ara

LOL 6450 RP KODU 170 TL!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
383
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Buradan 1 adet 6450 kod aldım önceki ticaretlerine ve referansına güvendim sonucunda yanıltmadı hızlı ve güvenilir bir arkadaşımız tavsiye ederim iyi forumlar
  • elinizde rp var mı
  • Ciddenmi yani?Bakalım.LOLde hesabım 280 lvl.Aldığım kostümlerin toplam TL olrak değeri kostüm başına 100 tl desek
    60.000 tl civarı.Credi kartımla aldım.İki kezde arıza varken normal kart ile alışverişte telefon ile aldım.
    Mm sence diyeliki yuttuk.Senden aldık yani riotdan değilde kim olduğu belirsiz ve bunu yapmaya yasal yada oyun
    kuralalrına göre hakkı olmayan birinden.Ee sende aldın paraları dolandırdın.Bunu diyelim bana yaptın.Bende gittim
    polise böyl böyle biri beni dolandırdı dedim.Poliste sandığının aksine seni kolayca bulur.Anında elliyle koymuş gibi.
    Yaşın küçükse bile ailenden maddi ve manevi tazminat alırım.Yaşın tutuyorsa en az 5 sene hapis istemiyle yargılanıp
    hüküm giyersin.Üstelik benim sana bunu yapmam için sadece bir telefon açmam yeterli.Yada online ihbar edebilirim.Mesala burdaki yazının resmini çekip.Onlarda takibini yapar.Şimdi bir oyun için yada çok az bir miktarda para için.Yaşın tutsun tutmasın.Bu yapılırmı?IQ seviyen kuşlar kadar bile yok.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.