Şimdi Ara

Lokum.com 9 Mayıs - Kargo bedava (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
89
Cevap
7
Favori
6.710
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
     Lokum.com 9 Mayıs - Kargo bedava
  • Çok teşekkür ederim 103,55 TL lik bi sepet yaptım ve aldım hemen. Fiyatlar bence bedava. Eğer hediye kuponu bulunursa tadından yenmez.
  • bu fındıklardan alsak 3-4 kilo skt süresi yakın değildir dimi dostlar..

yani 3-5 ay dayanır heralde?

bir de bu sucuk ve lokum dan tüketen vr mı acaba tavsiye eder mi?
  • Taksit olmuyor mu sitede arkadaslar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fındığın fiyatı değişti. Yetişemedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yasin Eskici

Fındığın fiyatı değişti. Yetişemedim.

ben yazacaktım.
    alanlara hayırlı olsun
  • ohooo sepete yapana kadar fiyat dğeişti.
    bir cazibesi kalmadı:(
  • quote:

Orijinalden alıntı: proferbil

quote:

Orijinalden alıntı: Yasin Eskici

Fındığın fiyatı değişti. Yetişemedim.

ben yazacaktım.
    alanlara hayırlı olsun

Evet, alanlara hayırlı olsun. Biz de memlekettengelsin'den karşı hamle bekleyelim artık. Meydanı lokum'a bırakacak değil herhalde.
  • fındık dışında cazip bişi yoktu onu da hemen kaldırdılar o listeden. aytıp ya bişi yapacaksanız doğru dürüst yapın
  • Konu sahibi arkadaşı banlanması için şikayet etmeyi düşünüyorum 50 lira zarara uğrattı akşam akşam

Eyvallah hocam bu arada.
  • fındık ne kadardı ki?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu arada fınıdk kreması dediği de fındık ezmesi değil nutella tarzı bişi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ten_don

fındık ne kadardı ki?

6 liraydı hocam 500 gr ı . şimdi 12 lirabu arada sucuğun fiyatı da zaten heryerde benzer fiyattahttp://www.olsadayesek.com/bez-sucuk-260---300-gr.aspx?pageID=18&PID=4760&CatID=5

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yedikeresekiz -- 19 Mart 2014; 19:00:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yedikeresekiz

quote:

Orijinalden alıntı: ten_don

fındık ne kadardı ki?

6 liraydı hocam 500 gr ı . şimdi 12 lirabu arada sucuğun fiyatı da zaten heryerde benzer fiyattahttp://www.olsadayesek.com/bez-sucuk-260---300-gr.aspx?pageID=18&PID=4760&CatID=5

500gr olayın mantıgına ters, 100er gr'lık paketler olsaydı kampanyalı günlük taze tüketim için alınırdı..

• ten_don T kullanıcısına yanıt
    Sanırım siz hergün kuruyemişçilere gidip 100 er gram alıyorsunuz fındığı. Taze olsun diye.

Gerçi bahçesine gitmediğiniz sürece hergün istediğiniz kuruyemişçiye gitseniz bugün aldığınız fındık yarın ki ile farklı olmayacaktır.

Hani doğru düzgün eleştri olur anlarım ama bu nedir Allah aşkına? 5 kg lık poşet ile almıyorsunuz. 500 gr vakumlu poşet ile alıyorsunuz. Ortalama 4 kişilik bir aile olsanız 1 paketin tüketimi 1 hafta sürmez. Açıldıktan sonra 1 hafta içinde de bayatlayacağı yok. Diğer paketlerde vakumlu olduğu için zaten sorun yok.

Eleştriyorsunuz bari akla mantığa uygun eleştiri olsun ki bir anlamı olsun. Yoksa boş laftan öteye geçmiyor yazdıklarınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi graphys -- 19 Mart 2014; 20:02:54 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: graphys

Sanırım siz hergün kuruyemişçilere gidip 100 er gram alıyorsunuz fındığı. Taze olsun diye.

Gerçi bahçesine gitmediğiniz sürece hergün istediğiniz kuruyemişçiye gitseniz bugün aldığınız fındık yarın ki ile farklı olmayacaktır.

Hani doğru düzgün eleştri olur anlarım ama bu nedir Allah aşkına? 5 kg lık poşet ile almıyorsunuz. 500 gr vakumlu poşet ile alıyorsunuz. Ortalama 4 kişilik bir aile olsanız 1 paketin tüketimi 1 hafta sürmez. Açıldıktan sonra 1 hafta içinde de bayatlayacağı yok. Diğer paketlerde vakumlu olduğu için zaten sorun yok.

Eleştriyorsunuz bari akla mantığa uygun eleştiri olsun ki bir anlamı olsun. Yoksa boş laftan öteye geçmiyor yazdıklarınız.

4 kişilik bir aile değilim belli ki:) neye hırs yaptınız?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ten_don -- 19 Mart 2014; 20:11:44 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >

• ten_don T kullanıcısına yanıt
    Güzel türkçemiz işte.

"Ortalama 4 kişilk bir aile olsanız 1 paketin tüketimi 1 hafta sürmez".

Sizinki 1 hafta sürsün hadi

Hırs yapan ben değilim ama sanki bu fiyattan alamadığınız için çamur atan sizsiniz gibi geldi bana.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi graphys -- 19 Mart 2014; 20:16:31 >
  • benim için 100 hatta 40gr'lık olsaydı sıcaktı..hesap mı vereceğiz fesuphanallah:)

• Fındık bitmiş, fiyat iyiydi

• valla şikayetvara yazıcam lan kaç stok koydunuz da 1 saatte bitti. dipğer ürünler niye bitmedi
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.