Şimdi Ara

Lokum.com 9 Mayıs - Kargo bedava

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
89
Cevap
7
Favori
6.710
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 9 Mayıs 'a özel kargo bedava Kupon Kodunuz: BK97725
    quote:

İsteyene kargo bedava isteyene çikolata hediye

Lokum.com'un en sevilen kampanyalarından biri geri dönüyor. Bugüne özel tüm ürünlerde kargo bedava. Baklavadan peynire, çikolatadan sucuğa enfes lezzetler bedava kargo ile daha da lezzetli. Üstelik 140 TL ve üzeri tutarlı alışverişlerinizde Cocoas'tan 30 TL değerindeki prestij artizan geleneksel çikolata hediye ediyoruz. Uzun lafın kısası, bu fırsatlar kaçmaz.

Bulduğunuz uygun fiyatlı ürünleri konuya ekleyin.

ÇAY KEYFİ PAKETİ 35,90 26,90 TL TIKLA
  • Misket Kesim Kuru (400 gr.)
  • Rize Çayı (500 gr.)
  • Deri Tulum Peyniri (500 gr.)
  • Portakal Kabuğu Reçeli (380 gr)

ŞEKER PAKETİ 65,90 47,90 TL TIKLA
  • Badem Ezmesi (250 gr.)
  • Kesme Akide Şekeri (800 gr.)
  • Pudra Şekerli Antep Fıstıklı Çifte Kavrulmuş Lokum (1 Kg.)
  • Kavala Kurabiyesi - Ay Şeklinde (500 gr.)

MEHMET YAŞİN TADIM PAKETİ 75,10 59,90 TL TIKLA
  • Afyon - Karışık Lokum (500 gr.), Ordu - Şekerli Fındık Ezmesi (320 gr.)
  • Tokat - Bez Sucuk (250 gr.), Rize - Hediyelik Rize Çayı (500 gr.)
  • Kars - Eski Kaşar Peyniri (500 gr.), Kahramanmaraş - Çemen (350 gr.)
  • Balıkesir - Organik Zeytinyağı (250 ml.)
  • Beypazarı - Beypazarı Kurusu Misket Kesim (400 gr.)

Büyük indirim bitti ama özel fiyatlı ürünleri, beğenilen ürün ve paketleri paylaşmaya devam ediyoruz. İndirim kodu bulduğunuzda konuya ekleyiniz.

Aşıkbaba Bez Sucuk (260-300 gr) 14,90 TL TIKLA
    ÖZEL ZEYTİN EZMESİ (320 GR.) 9,90 TL TIKLA
    SULTAN SARMA SÜTLÜ ÇİKOLATA PARÇALI LOKUM (1 KG.) (Yeni) 18,90 TL TIKLA

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BallıBey -- 9 Mayıs 2014; 11:16:21 >

• Tskrler hemen bakayim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • fındığın fiyatı çok iyi. 4 adet fndk ve 3 adet sucuk aldım
  • quote:

Orijinalden alıntı: dexterr

fındığın fiyatı çok iyi. 4 adet fndk ve 3 adet sucuk aldım

Sucuk ne sucugu maret fln mi yoksa tatli sucuk mu siteyi pttcell acamiyor da kocaman Bannnnn

• sucuk memeleketten gelsinde verilen aşıkbaba suuğun bez hali. bu biraz daha iyidir diye tahmin ediyorum.
  • Evet fındık fiyatı çok iyi ama kargo ücretsiz kuponu falan bulabilsek daha iyi olacak çünkü
    15-20 TL alışverişe 6.5 TL kargo vermek fazla geliyor bana...
  • 6,5 tl kargo çıkıyor ve bedava için 100 tl sepet olmalı, kago çok, beleş olsa alacaktım bir şeyler ama vazgeçtim. birde açım şu an her şeyi alasım geliyor ya, damla sakızını kaşıklamak isteği uyandı bende meğerse kullanımı öyle değilmiş :)
  • eski hiç bir kupon kodu işlemiyor, bilerek indirim kodu yayınlamadılar bence, boşuna uğraşmayın.
  • kargo bedava olsa bişeyler alınabilir ama değil malesef
  • Teşekkürler....
  • Haber veren arkadaşa teşekkürler.

Fındığın fiyatı iyi gerçekten. Şu bez sucuğuda denemek istiyordum. İyi oldu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://www.gursoy.com.tr/component/option,com_virtuemart/category_id,11/manufacturer_id,1/page,shop.product_details/product_id,42/Itemid,263/lang,tr/vmcchk,1/

kendi sitesinde 5,75 market fiyatıda bu desek lokum sitesinden 2 tane alsak + kargo ile yine aynı fiyat. bu durumda fiyat iyi falan olmuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fantasticoo -- 19 Mart 2014; 17:36:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: graphys

Haber veren arkadaşa teşekkürler.

Hocam bez sucugunu bilmem ama tokat asikbaba kangal sucugu memlekettengelsin.com dan kurban bayrami oncesi kg su 22.90 krs tu inan nasil yedigimi anlayamadim,begenmedik ailece.umarim bez sucugu farklidir guzeldir

Hellim peyniri cok uygun kibris malı.sucuktan korkmasam alacam ikisinden de .gelince tadini paylasirsan seviniriz bilgi sahibi oluruz.

• kargo badava olsaydı talan edilirdi ama kargo ücreti ödedikten sonra sipariş vermenin avantajı kalmıyor
  • Sucuk bitti galiba....
  • 9 KG kavrulmuş fındık içi aldım :) 108 TL.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ILKERATLIILKER

quote:

Orijinalden alıntı: graphys

Haber veren arkadaşa teşekkürler.

Hocam bez sucugunu bilmem ama tokat asikbaba kangal sucugu memlekettengelsin.com dan kurban bayrami oncesi kg su 22.90 krs tu inan nasil yedigimi anlayamadim,begenmedik ailece.umarim bez sucugu farklidir guzeldir

Hellim peyniri cok uygun kibris malı.sucuktan korkmasam alacam ikisinden de .gelince tadini paylasirsan seviniriz bilgi sahibi oluruz.

Bez sucuk daha güzel bence öteki kangaldan. İkisi de aynı marka ama bez daha iyi bence. Ötekinden bir daha almayı düşünmüyorum bende.

• quote:

Orijinalden alıntı: hurshit

Bu linkten ulaşacağınız sayfadaki ürünlerin önemli kısmında %50 indirim mevcut. Özellikle peynir ürünleri, harnup pekmezi, aşıkbaba bez sucuk ve Gürsoy fındık ürünlerinin fiyatı yanıyor!
    Ekstra indirim kodu yakalayan olursa lütfen paylaşsın. Ben bilinen sitelerdek tüm kodları denedim, yemedi! 100 TL üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz!

http://www.lokum.com/Pages/Search.aspx?c=oport

*Albüm eklendi.

Eyvallah kardesimmm

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Teşekkür ederim bilgilendirme için.

Umarım fındıklar iyidir 2 kg aldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: realistspary

Teşekkür ederim bilgilendirme için.

Umarım fındıklar iyidir 2 kg aldım.

fındık çok güzel.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.