Şimdi Ara

Lojistik Maaşlar ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
9
Favori
115.873
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Herkez muhendis maaslarini merak ederken hic kimse lojistik sektorunde maaslar ne durumda merak etmiyo mu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cya__ -- 15 Ağustos 2011; 13:23:27 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Organ mafyası

asgeri ücret

evet stajerim asgari ücret alıyorum birde normal çalışan olduğumu düşün tekrar tahmin et bakalım
  • ben de merak edşyorum bunu . bu sene gelirse lojistik okuyacağım. kişinin kendini geliştirmesiyle orantılı olabilir diye düşünüyorum.
  • yaklışık 15 yıldır Lojistic/Depo depertmanlarındayım..

Lojistik müdürü olursan bir aileyi rahat geçindirebilecek maaş alabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zamazingo7

ben de merak edşyorum bunu . bu sene gelirse lojistik okuyacağım. kişinin kendini geliştirmesiyle orantılı olabilir diye düşünüyorum.

Uluslararası Lojistik 3.sınıf öğrenciyim tavsiye ederim okumanı İngilizce olmadan olmaz ama mutlaka ve mutlaka ingilizcen olmak zorunda.Ve dediğin gibi kendini geliştirirsen çok yüksek maaşlar alabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lucklord

quote:

Orijinalden alıntı: zamazingo7

ben de merak edşyorum bunu . bu sene gelirse lojistik okuyacağım. kişinin kendini geliştirmesiyle orantılı olabilir diye düşünüyorum.

Uluslararası Lojistik 3.sınıf öğrenciyim tavsiye ederim okumanı İngilizce olmadan olmaz ama mutlaka ve mutlaka ingilizcen olmak zorunda.Ve dediğin gibi kendini geliştirirsen çok yüksek maaşlar alabilirsin.

benim de hedefin bu açıkçası hocam. ilk sene hazırlığa kalıp hem okuldan hem de kendi olanaklarımla kursa felan giderek ingilizcemi pekiştirmek istiyorum , ondan sonra bölüme kasmayı düşünüyorum . bu arada hangi üni. de okuyorsun hocam ? ve mit yapmak ne derece olanak sağlar bu sektörde ?
  • ben lojistik sektöründe calısıyorum yeni 2 yıllık lojistik mezunuyum balnak lojistik de calısıyorum 5 ay oldu.. net 800 lira alıyorum not : daha askerlik yapmadım yaş 21

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi merlot7 -- 15 Ağustos 2011; 17:31:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: merlot7

ben lojistik sektöründe calısıyorum yeni 2 yıllık lojistik mezunuyum balnak lojistik de calısıyorum 5 ay oldu.. net 800 lira alıyorum not : daha askerlik yapmadım yaş 21

nereden mezun oldun hocam ve yabancı dilin var mı ?
  • Çanakkle 18 mart üniv. lojistik mezunuym gecen sene yabancı dil orta seviye ancak çalıştığım mevki dolayısıyla ihtiyaç yok.görevim palet sorumlusu ve yardımcı malzemeler sorumlusu..
  • quote:

Orijinalden alıntı: merlot7

Çanakkle 18 mart üniv. lojistik mezunuym gecen sene yabancı dil orta seviye ancak çalıştığım mevki dolayısıyla ihtiyaç yok.görevim palet sorumlusu ve yardımcı malzemeler sorumlusu..

anladım hocam teşekkürler
  • Bende şuanda DHL lojistikte statjerlik yapıyorum sadece yemek ve yol veriyolar zaten niyetliyiz yemek yemiyoruz sadece servisinden faydalanıyorum ne staj parası ne ona benzer bişey veriyolar. Burda çalışaan operasyon sorumlusu müdürlerimizde pek fazla bişey almıyo o yüzden merak ettim acaba başka yerlerdede bölemi diye
  • lojistik işi yaş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NEŞELİMEŞEODUNU -- 15 Ağustos 2011; 18:13:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NEŞELİMEŞEODUNU

lojistik işi yaş

oldu o zaman biz gidelim
  • Bence de yaş.Deniz lojistiği üzerine okudum ama gördüğüm kadarıyla herkes bu işi yapabiliyor.
  • Lojistik işi pek iyi değil bilirsiniz barsan koskoca firma ögle yemeği vermiyor
  • sadece 1-2 kişi net rakam vermiş. Sayılarla konuşalım beyler.
  • Orta halli bir şirkette başlangıç olarak 1400.
  • arkadaşlar coğunuz lojistiğe yaş iş demiş ama gelecek 10 yıl içerisinde en önemli sektörlerden biri olacağına inanıyorum. özellikle de ithalat ve ihracatın gelişeceği dünyada. tekrar söylüyorum kişi kendini ne kadar geliştirir bilgi birikimini ne kadar artırırsa alacağı maaş da doğru orantılı bçimde artar düşüncesindeyim.
  • Günceldir.
  • Biraz hort olacak ama bende lojistikde okuyorum bu sektorde en cok kac lira maas alina biliyor merak ettim 7000 dolar felan alan varmi acaba
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.