Şimdi Ara

LOGO Tasarımı için Yardım

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
1
Favori
697
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yeni açacağımız resturant için logo tasarımı için yardımcı olur musunuz ?

• Açacağınız restaurantın ismi ne olacak? Size belki yardımcı olabilirim.
  • DH üyeleri için farklı uygulama yapıyorum

http://forum.donanimhaber.com/m_93792894/tm.htm
  • Titiz Sofra olacak
  • senelfatih S kullanıcısına yanıt
    bütçeniz nedir? ücretli mi istiyorsunuz, ücretsiz mi?
    ücretli ise sadece logo mu, yoksa yemek menüsü, kartvizit vs tasarımlar da isteniyor mu?
    gibi soruları çoğaltmak mümkün, istediğinizi tam olarak belirtirseniz, her iki durumu da değerlendirip yardımcı olabilirler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Harris32

bütçeniz nedir? ücretli mi istiyorsunuz, ücretsiz mi?
    ücretli ise sadece logo mu, yoksa yemek menüsü, kartvizit vs tasarımlar da isteniyor mu?
    gibi soruları çoğaltmak mümkün, istediğinizi tam olarak belirtirseniz, her iki durumu da değerlendirip yardımcı olabilirler.

• quote:

Orijinalden alıntı: senelfatih

Titiz Sofra olacak

pazar günü müsaitim o zaman ilgilenirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • beğenmezseniz bir iki şey daha yapabilirim belki.

• quote:

Orijinalden alıntı: ferhat1258

beğenmezseniz bir iki şey daha yapabilirim belki.

Okutmuyor logotype , ferhat kardeşim

• @artenis yukarıdakiler biraz ıslak mendil üzerine baskı tarzı oldu diyelim. tabelaya uygun yenilerini yaptım buyrun..

• ferhat1258 kullanıcısına yanıt
    boşver uğraşma, konuyu açan 5-6 gündür uğramamış, bir daha da gelmez zaten.
    geriye doğru sayfaları karıştırırsan benim neler yaptığımı görebilir, konuyu açanların bir daha siteye bir girmediklerini fark edebilirsin.
  • quote:

geriye doğru sayfaları karıştırırsan benim neler yaptığımı görebilir, konuyu açanların bir daha siteye bir girmediklerini fark edebilirsin.

bölümün müdavimi olduğum için iyi biliyorum hocam. konu açıp kaçan "Er" ler, defalarca aynı konuyu tekrarlayan bebeler. elimden geldiğince de şikayet ediyorum bunları forum kirliliğinden başka bir şey yaptıkları yok. restaurant için uğraşmazdım normalde ama can sıkıntısı, başkalarına da ilham verir diye yaptım. resimlerin çözünürlüğünü de düşük tutuyorum ki kimseye balık verme gibi amaca girmiyorum, tutmayı öğrensinler. emeksiz yemek olmaz sonuçta. sağolsun @artenis arkadaşımızda hatamı söyledi, bende bu şekilde geliştiriyorum kendimi yoksa konu sahibine özel değiller.

• quote:

quote:

bölümün müdavimi olduğum için iyi biliyorum hocam. konu açıp kaçan "Er" ler, defalarca aynı konuyu tekrarlayan bebeler. elimden geldiğince de şikayet ediyorum bunları forum kirliliğinden başka bir şey yaptıkları yok. restaurant için uğraşmazdım normalde ama can sıkıntısı, başkalarına da ilham verir diye yaptım. resimlerin çözünürlüğünü de düşük tutuyorum ki kimseye balık verme gibi amaca girmiyorum, tutmayı öğrensinler. emeksiz yemek olmaz sonuçta. sağolsun @artenis arkadaşımızda hatamı söyledi, bende bu şekilde geliştiriyorum kendimi yoksa konu sahibine özel değiller.

Eleştirmeye korkar olduk artık ama olumlu karşılamanıza sevindim ;) eleştirilerime devam edeceğim (yapıcı) sizin içinde geçerli benim adıma

• quote:

Orijinalden alıntı: artenis

quote:

quote:

Eleştirmeye korkar olduk artık ama olumlu karşılamanıza sevindim ;) eleştirilerime devam edeceğim (yapıcı) sizin içinde geçerli benim adıma

ne demek hocam, bu işlerle uğraşanların eleştiriye her zaman açık olması gerek zaten. hele ki sizin gibi profesyonel anlamda bu işi yapanlardan eleştiri almak gerçekten güzel. değerli vaktinizi ayırıp da yaptığınız yorumlar anlayabilene altın değerine anlamayana ise ne deseniz boş gelir. bu yüzden münakaşaya girmemek için biraz daha dikkat etmek kafi. hiç kuşkunuz olmasın her zaman yorumlarınızı beklerim, bende elimden geldiğince fikirlerimi size beyan ederim.

• Estağfirulllah ferhat kardeşim, okuldan ve piyasadan öğrendiklerimiz nacizhane, dilim dondüğünce . iyi çalışmalar
  • ferhat1258 kullanıcısına yanıt
    Zaman ayırıp çalışma gerçekleştirdiğiniz için çok teşekkür ederim. Hakkınızı helal edin işlerin yoğunluğundan dolayı foruma fırsat bulamadım. Konu hakkında ise bi logo buldum. İlgilenen arkadaşlara teşekkür ederim.

Hayırlı günler.
  • quote:

@artenis yukarıdakiler biraz ıslak mendil üzerine baskı tarzı oldu diyelim. tabelaya uygun yenilerini yaptım buyrun..

Çalışmalar gayet iyi hocam ama desenlerde kesişme çok fazla. Işıklı bir oyma tabela için o ayrıntılar çok fazla. Ama ışıksız tabelalar için gayet ideal.

İyi çalışmalar.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.