Şimdi Ara

Logo Tasarımı - Grafik Tasarımı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
314
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Bir şirket sahibiyim ve kendime özel bir logo tasarlamak istiyorum. Biliyorsunuz bizler için logolar oldukça önemli ve buna göre uzman bir çalışma yapan Logo tasarımı konusuna hakim bir sektöre ihtiyacım var. Müşterilerime kendimi en iyi bir şekilde tanıtabileceğim ve kendimi diğer firmalardan daha iyi bir şekilde ayırt edebileceğim Grafik tasarımı konusuna da hakim olan bildiğiniz bir sektör varsa yardımcı olur musunuz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilisimcii34 -- 12 Ocak 2018; 16:11:30 >

• Sektör değil, sizin logo tasarımı için bir tasarımcıya ihtiyacınız var. Burada yapan bazı arkadaşlar var eminin onlar size yardımcı olacaktır. Bunun dışında çeşitli tasarım ofislerindende yardım alabirsiniz. Tabi bir tasarimcı veya tasarım ofisine gidip iş yaptırmanında belli bir meblağ da maliyeti var. Öyle elli liraya logo yapanlardan uzak durun. Bazı ücretsiz vektör sitelerinden ikon indirip logo diye satmaya çalışanı bile gördüm.

Son bir ek tavsiye olarakda idemama ve 99design gibi sitelerede briefinizi vererek gelen örnekler içerisinden seçim yapabilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yaparım diyecektim amma uçurmuşlar
  • Tasarım konusunda yıldızlı sifirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.