Şimdi Ara

Logitech Z906 temiz kullanılmıştır. Kutulu ve faturalı..(1.400TL)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
1
Favori
676
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Tunceli İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    Merhaba. Ürün buradan tanıdığım genç bir arkadaşıma ait. Geçtiğimiz günlerde üst seviye bilgisayar parçaların satışını sorunsuz gerçekleştirdik. Bu ürünün garantisi bitmiştir. Faturası vardır. Fatura tarihi 01-07-2017 yılına aittir. Ürünün ilk sahibi kendisi oluyor. Hafif derecede gözle görülmeyecek gibi kılcal çizikler vardır. Ciddi alıcılar için detaylı fotoğraflar atılacaktır. Buraya paylaşacağım fotoğraf ürünün kendisine aittir. Kutusu vardır. Sorun olursa kefil benim. Fiyat 1.400 TL'dir. Artık indirim olmayacaktır, bu son fiyat. Bir sorun olursa kefil benim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lautreamont -- 30 Temmuz 2020; 21:4:9 >

• hayırlı satışlar Ali. Eskiden mustakil evlerde oturanlar çoktu bu tip ürünler popülerdi. Binada oturanlar için Bırak ses sistemini 2w monitör hoparlörünü bile son ses açamıyoruz :)
  • 4yashiro kullanıcısına yanıt
    Eyvallah dostum. Ben de z506 vardı. 3+1 kullanıyordum volum u yarısına bile getirmezdim hiç :) Ama iste meraklılar var.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 4yashiro kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle hocam, geçenlerde forumdan x540 aldım daha %30u geçirmedim heralde ses seviyesini. Ama sesteki derinlik açısından yine de alınır bence

• iyi ürün iyi fiyat dıye dusunuyorum hayırlı satıslar dilerim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ferhatakdag4545 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim olumlu yorumunuz için :)
  • Z623 kullaniyorum ses karti ile yuzde 20 gecemiyorum apartmanda. Sattiginiz urun cok basarili alicisina hayirli olsun simdiden

• Ankara da olsaydınız keşke. Hayırlı satışlar.
  • Ürünü Almak İstiyorum,Açıkçası Ali Kardeşimle de Yeni Tanıştım.Referans Olabilecek Varmı Kardeşimize ?

• merhaba hicbir problemi yoksa eksiksizse almak istiyorum telefon no verebilirmisiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ürün "noloser" Arkadaşa satılmıştır. Kendisi bir miktar kapora göndermiştir, bayramdan sonra ilk çalışma gününde ürün kendisina kargolanacaktır. Hayırlı olsun, güle güle kullan...

Herkese iyi bayramlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lautreamont -- 1 Ağustos 2020; 17:52:20 >
  • Lautreamont kullanıcısına yanıt
    Ürün satıldımı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.