Şimdi Ara

LOGITECH-Z906'cılar BURAYA!!! (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.601
Cevap
66
Favori
315.427
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: xXxByCharismaxXx

Çok Büyük Devasa Bir Hoperlör Çok KOtu bir goruntu bence.

906 mı büyük :))) sen z5500 görmedin galiba subwoofer sandık gibiydi bunun iki katı z906tasarımı bence gayet güzel olmuş
  • Vatan Bilgisayar'da bugüne özel kampanya var fiyatı 863 TLhttp://www.vatanbilgisayar.com/logitech-980-000468-z-906-5+1-500w-thx-speaker/productdetails.aspx?I_ID=56018 piyasa değerinin 200 TL altında Bana göre biraz daha fiyatının inmesi lazım.
  • bende aldım arkadaşlar gelince yorumumu yaparım
  • arkadaşlar bu decode ışığı ne işe yarıyor ?
  • Fiyatı sizcede pahalı değil mi ne zaman düşer tahminen.

Eğer 700 seviyelerine gelirse alamyı düşünüyorum eğer düşmezse o akdar parayı ona vericeğime jbl scs 200.5 alırım 600tl medimarktta daha sonrada bi reciever çakarım oldu bitti

LOGITECH-Z906'cılar BURAYA!!!
  • fiyatı normal bence ve söylenenlerin aksine z5500 den daha iyi ve doğal olarak ses açısından daha optimize edilmiş bir sistem olduğunu düşünüyorum. millet görüntüsüne takmış ama sesi görüntü vermediğine göre önce sistemin sunduklarına bakmak gerekir ki bence siyah renkteki görüntüsü ile z906 daha güzel duruyor.

ayrıca kontrol modülünde küçük bir lcd ekran yerine led kullanmaları, yapılan her işlemi bir seferde görmek adına daha avantajlı olmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alito -- 16 Kasım 2011; 0:24:44 >
  • Merhaba arkadaşlar.
    Dün Adana optimum Media Markt'tan Z906'yı 699 TL'ye satın aldım.Şubeye özel bir indirim varmış.
    Henüz kuramadım.Deneyim kazanınca sizlerle paylaşacağım.
  • İhtiyaçlarınıza cevap veriyormu, o zaman sıkıntı yok. Şu şöyle olsa bu böyle olsa demeye gerek yok. Kimse size zorla ürün satmıyor. Temmuz ayından beri kullanıyorum, çokda memnunum
  • Z-906 geldi bir güzel kurdum. Pc için creative x-fi sound blaster titanium fatal1ty champion ile birlikte kullanıyorum. bazı konularda bu kartla optik kullanmanın doğru olmadığı verim alınamayacağı ve jakla kullanılması gerektiği söylenmiş ama ben oldukça iyi ses aldım. sadece tek sorun ses kartının özel programındaki DTS CONNECT modu ile optik bağlayınca windows'un master volume ayarları devre dışı kalıyor sesi açıp kapatamıyorsunuz, bütün yetkiyi z-906 kontrol paneline aktarıyor oradan sesi açıp kapatabiliyoruz ama onada alıştım sayılır. kısacası ben çok iyi ses aldım baslar oldukça sağlam, tizlerde kötü gelmedi bana tam istediğim gibi bir sistem oldu memnunum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alito -- 21 Kasım 2011; 4:50:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alito

Z-906 geldi bir güzel kurdum. Pc için creative x-fi sound blaster titanium fatal1ty champion ile birlikte kullanıyorum. bazı konularda bu kartla optik kullanmanın doğru olmadığı verim alınamayacağı ve jakla kullanılması gerektiği söylenmiş ama ben oldukça iyi ses aldım. sadece tek sorun ses kartının özel programındaki DTS CONNECT modu ile optik bağlayınca windows'un master volume ayarları devre dışı kalıyor sesi açıp kapatamıyorsunuz, bütün yetkiyi z-906 kontrol paneline aktarıyor oradan sesi açıp kapatabiliyoruz ama onada alıştım sayılır. kısacası ben çok iyi ses aldım baslar oldukça sağlam, tizlerde kötü gelmedi bana tam istediğim gibi bir sistem oldu memnunum

Hayırlı olsun güle güle kullanın

Umarım uzun yıllar kullanırsınız dünyada malum bir tüketim çılgınlığı var bu çılgınlığa ortak olamyalım

• teşekkürler

napim bitane almam lazımdı iyisi olsun dedim yaptım bir çılgınlık valla
  • Arkadaşlar Darty bugüne özel kampanya ile Logitec Z906'yı 699 TL'ye satıyor.İlgilenenlere duyurulur !!!!

http://www.darty.com.tr/e_commerce/Pc-speaker/LOGITECH/Z906-5-1-EU-p-59520-c-41.htm
  • Herkese merhaba yaklaşık iki haftadır araştırıyorum bu cihazı dün vatana gittim bir güzel inceledim ve dinledim hoşuma gitti aldım çıktım eve gelip kurduğumda ise hani derler ya şişede durduğu gibi durmaz diye vallaa öyle vatan da durduğu gibi durmadı yaklaşık 15 mtrkre oturma odasında camları inletiyor z5500 hiç dinlemedim ama bence 906 mükemmel bi sistem ürünü kullandikca goruslerimi buraya yazarim
  • z906 ya opara yazık ederi 350 400tl olan sisteme opara verilmez z5500 daha iyi bir sistemken 489tl ye satılıyordu z5500 ederide zaten 450 500tl yukarısı haram.

yaw akıl var mantık var PIONEER HTP-100 5 Kanallı AV Alıcı,HDMI, 130 W, 160W SUBWOOFER, S–11 Hoparlör Seti vatanda yüzde 25 indirim olduğu gün 795tl di gidin bunu alın veya bunun gibi birşey daha mantıklı

http://www.vatanbilgisayar.com/Ses%20ve%20Görüntü%20sistemleri/pioneer-htp-100-htp-100-5-kanalli-av-alici,hdmi,-130-w,-160w-subwoofer,-s–11-hoparlor-seti/productdetails.aspx?I_ID=56794
     LOGITECH-Z906'cılar BURAYA!!!

• Istanbul
    temiz sorunsuz z906
    satmak isteyen arkadaslar varsa
    pm atabilirlerse cok sevinirim
    hsckln
  • Arkadaslar bu forumda niye ses seda yok.
    paralel baska konu mu actiniz oraya mi takiliyorsunuz.
    bugun umraniye media markttan 599 a z906 aldik. Apartmani birkac kez sallamayi dusunuyorum. isimizi gorur dimi. isin sakasi tabi.
  • Sadece umraniye mm da mi 599 tl yoksa izmirdeki mm dan da o fiyata alabilirmiyiz yada umraniye mm dan getirtirebilirmiyiz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: volkie

Sadece umraniye mm da mi 599 tl yoksa izmirdeki mm dan da o fiyata alabilirmiyiz yada umraniye mm dan getirtirebilirmiyiz?

Sadece umraniye media markt dogum gunu icin. 30 tane stok ayirmislardi erkenden bitti. Oradaki sorumlu arkadas bugun icin zararina fiyata satildigini soyledi. Bilmem tabi ne kadar dogru ne kadar yanlis. ama dolar kuruna filan bakarsak olabilir de. fakat piyasaya gore bu fiyat mumkun degil.
    izmirde de olur dogum gunleri. takip etmek lazim.
  • Hizli cevap icin sagol
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.