Şimdi Ara

LOGITECH-Z906'cılar BURAYA!!! (216. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.597
Cevap
66
Favori
315.240
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 214215216217218
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Şuan bu filmi açtım konuşmalar farklı yerden efektler farklı haporlörden geliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkese selamlar, bir konuda yardım bekliyorum.

z906 ses sistemim bır gün durduk yere açılmadı ve bir daha da düzelmedi. Sisteme elektrik gitmiyor anladığım kadarıyla. Yetkili servis çok yüksek bir bedel isteyince ben de yaptırmamıstım 3 yıldır yatıyor sistem. Özledim ve yaptırmak istiyorum.

İstanbul içinde mümkünse Avrupa yakasında bu sistemi profesyonel şekilde onarabılecek yer biliyor musunuz? Kasap tamircı olmasın işini bilen biri yapsın istiyorum :) var mı başına gelip istanbulda yaptıran? Cevaplarını bekliyorum bir an önce sistemime tekrsr kavuşmak istiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: SıradanÇinkoKarbonPil

Herkese selamlar, bir konuda yardım bekliyorum.

z906 ses sistemim bır gün durduk yere açılmadı ve bir daha da düzelmedi. Sisteme elektrik gitmiyor anladığım kadarıyla. Yetkili servis çok yüksek bir bedel isteyince ben de yaptırmamıstım 3 yıldır yatıyor sistem. Özledim ve yaptırmak istiyorum.

İstanbul içinde mümkünse Avrupa yakasında bu sistemi profesyonel şekilde onarabılecek yer biliyor musunuz? Kasap tamircı olmasın işini bilen biri yapsın istiyorum :) var mı başına gelip istanbulda yaptıran? Cevaplarını bekliyorum bir an önce sistemime tekrsr kavuşmak istiyorum.
    Bende aylardır kullanamıyorum. İnşallah cevap veren çıkar. Ne biçim şans var bizde ya
  • Merhaba,Galata köprüsünden Karaköy tarafına geçince Ekingenler elektronik bana z906 sub değişimi konusunda yardımcı olmuşlardı,ses sistemleri üzerine uzman bir firma,görüşüp bilgi alabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oserhat

Bende aylardır kullanamıyorum. İnşallah cevap veren çıkar. Ne biçim şans var bizde ya

Alıntıları Göster
    Hocam ben şans eseri bir yer buldum Kağıthane de" aydın video elektronik " telefonla aradım z906 için onarım sağlarız dedi bugün bıraktım aleti. büyükce bir yer güvenilir duruyor fakat biraz uzun sürebilir yoğunum dedi. 2-3 gün içinde arıza tespiti yapıp arayacağım dedi bakalım, haber gelsin size de yazarım.

Bir üst mesajda arkadaş da yer önermiş istersenız onu da arayıp sorun derim , ben de bilgi vericem haber geldiğinde.

• Ben de yarın Yusuf Bey'e göndereceğim Bursa'ya. Umarım düzelir.
  • Logitech z906 nın woofer'ının arkası ısınıyor. Müzik vs çalmasa bile ısınması için düğmesinden açık vaziyette olması yeterli. Kimbilir ne kadar elektrik harcıyordur bu hiçbir ses çalmadığı haliyle.
    Kışın ayak ısıtıcısı olarak kullanılabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eylül kabus -- 18 Eylül 2020; 11:3:4 >
  • eylül kabus kullanıcısına yanıt
    Evet ben 30w diye biliyorum o yüzden ben kullanırken açıyorum.

• Hocam tamir edilir ama ilk çıkan seride problem olmazken sonraki çıkan serilerde bu ve buna benzer sorunlar oluyor.

Eğer isterseniz yardımcı olabilirim. Daha önceden z5500 ve farklı sistemler tamir ettim.

• Arkadaşlar merhaba, yaklaşık 3 senedir yurt dışından hediye gelen bu sistemi hayranlıkla kullanmaktayım. Ses kalitesini daha da iyileştirebileceğim ya da özelleştirebileceğim yazılımlar ya da teknikler varmıdır önerebileceğiniz?

EDIT: Müzik enstrümanım için satın aldığım Focusrite Scarlett Solo gen2 ses kartımda var. Bu ekipmanlarla neler yapabilirm yönlendirirseniz sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JJoker01 -- 29 Eylül 2020; 14:55:48 >
  • İyi günler arkadaşlar, z906 için duvar montaj aparatı Ankara'da veya internet üzerinde bulabileceğim yer veya link var mı? Teşekkür ederim şimdiden..

• Arkadaşlar uzun süredir LG BH9520TW kullanıyorum.Evde kendime özel oyun adası yaptığım için ses sistemim salonda kaldı şimdi yerine ürün bakıyorum tabi. Fiyatlar her şeyde olduğu gibi ses sisteminde de uçmuş gitmiş.Z906 lar 3k civarına bulunuyor fiyatında değilimde alınır mı çok sorun yaşayan var gibi ama yerine alınacak üründe yok.Ne dersiniz alıp geçeyim mi yoksa başka bir tavsiye var mı ?

• Merhaba
    Z906 almaya niyetliyim lg tvsm8600 var 2+1 ses sistemim var onu optik ses çıkışı aparatı ile çevirdiğimde ses kısma açmaya lg tv izin vermemişti soundbar almaya teşvik için deniliyordu lg tv lerde deneyen varmıdır optik giriş için sorun varmıdır

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SıradanÇinkoKarbonPil

Hocam ben şans eseri bir yer buldum Kağıthane de" aydın video elektronik " telefonla aradım z906 için onarım sağlarız dedi bugün bıraktım aleti. büyükce bir yer güvenilir duruyor fakat biraz uzun sürebilir yoğunum dedi. 2-3 gün içinde arıza tespiti yapıp arayacağım dedi bakalım, haber gelsin size de yazarım.

Bir üst mesajda arkadaş da yer önermiş istersenız onu da arayıp sorun derim , ben de bilgi vericem haber geldiğinde.

Alıntıları Göster

Merhaba.. ne oldu son durum nedir?

• absinthes

• quote:

Orijinalden alıntı: oserhat

Merhaba.. ne oldu son durum nedir?

Alıntıları Göster

Daha alamadım hocam sistemi. Parça bekliyoruz geldiğinde yapacağız dediler geçen hafta bekliyorum hala . Arkasındaki kartlardan biri yanmış .

• İyi günler z906 kontrol panelinde ses açma düymesini cevirdigimizde bir tane lamma yanmıyor birde 5 uyduyu temsil eden lambalarda 2 tanesi tam ışık verirken digerleri az ışık var aletin çalışmasında hiçbir problem yok ses olsun uyduların hepsinden ses falan geliyor yani dts de alıyorum uydulardan skıntı yok ama bu ışık olayına takıldım önemli bir şeymi acaba

• trkgncr kullanıcısına yanıt
    Birşey sormak istiyorum bende bu aparatlardan bakıyorum lg akıllı tv var optik giriş var fakat ses açıp kapatamıyorum lglerde hdmi kablo ile dolby ses veriyormuş lg müşteri hizmetlerinle konuştum bu aparatı alırsam optik sesi hdmi ile arc olan bölüme bağlasam faydasını görürmüyğm bilginiz varmıdır

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sesi yine hdmi ile başka bir sisteme aktardığınızda tv'den sesi açıp kapatamayabilirsiniz. Emin olamıyorum. Sonuçta optik de hdmi da dijital ses.

• quote:

Orijinalden alıntı: mustafa karadağ

İyi günler arkadaşlar, z906 için duvar montaj aparatı Ankara'da veya internet üzerinde bulabileceğim yer veya link var mı? Teşekkür ederim şimdiden..

Kamera ayaklarıyla montaj yapabilirsiniz.Ben öyle yaptım.

https://www.n11.com/bilgisayar/ofis-elektronigi/guvenlik-kamerasi-aksesuarlari

• 
Sayfa: önceki 214215216217218
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.