Şimdi Ara

LOGITECH-Z906'cılar BURAYA!!! (191. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.601
Cevap
66
Favori
315.473
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 189190191192193
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar başına gelen ya da bilen eden varsa cevaplarsa çok sevinirim.2 gündür derbeder oldum..

Sorunsuz çalışan sistem çalışmamaya başladı.Kumandadan açmayı dniyorum yine açılmıyor sök tak gibi işleri denedim olmuyor açılmıyor sistem Nedeni ne olabilir sizce garantisi de yok bitti.
  • herkese merhaba z906 sistemimi next uydu alıcısına optik ve coaxial cıkıslardan baglayınca kanal geçişleri ve menüye girince konsolun üzerindeki ısıklar gidip geliyor ama sesde sıkıntı yok böyle yapması normal mi?
  • SıradanÇinkoKarbonPil kullanıcısına yanıt
    İlk akla gelen sigortasının atması.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aykutx

İlk akla gelen sigortasının atması.

Benim yapabılecegım bırsey mı acaba?ya da Logıtech ucretlı sekılde servıs hızmetı verıyor mu bılıyormusunuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar merhaba laptopa bagliyorum sistemi. Sound blaster var ordan optik kablo ile z906ya baglayip usb ile de laptopa takiyorum ama oyunlarda 5.1 alamiyorum bluray filmlerde 5.1 aliyorum guzel bir sekilde ama ne yazikki oyunlarda olmuyor bunun cozumunu bilen var mi acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SıradanÇinkoKarbonPil

Merhaba arkadaşlar başına gelen ya da bilen eden varsa cevaplarsa çok sevinirim.2 gündür derbeder oldum..

Sorunsuz çalışan sistem çalışmamaya başladı.Kumandadan açmayı dniyorum yine açılmıyor sök tak gibi işleri denedim olmuyor açılmıyor sistem Nedeni ne olabilir sizce garantisi de yok bitti.

Ben de aynı şeyi yaşıyorum. Ne kumandadan ne de düğmesinden açılmıyor. Fiş tak çıkar. Sök çıkar işlerini yaptım. Olmuyor. Elektriksel bir şey var gibi ama ne? Elektronikçiler tamir edebilir mi bunu? Yoksa çöp mü oldu.4, 5 sene kullandım bozuldu.

• Güç kartı yanmış olabilir. Servis veya İyi Bir ellektronikciye goturun

• Benim sistemin bass çalışmıyordu,garantisi de bitmişti,karaköy de hi fi satış ve teknik servis hizmeti veren ekingenler elektronik yardımcı oldu,bu ve benzeri sorunlar yaşayan arkadaşlar için yardımcı olacağını düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mss1905

quote:

Merhaba arkadaşlar başına gelen ya da bilen eden varsa cevaplarsa çok sevinirim.2 gündür derbeder oldum..

Ben de aynı şeyi yaşıyorum. Ne kumandadan ne de düğmesinden açılmıyor. Fiş tak çıkar. Sök çıkar işlerini yaptım. Olmuyor. Elektriksel bir şey var gibi ama ne? Elektronikçiler tamir edebilir mi bunu? Yoksa çöp mü oldu.4, 5 sene kullandım bozuldu.

Benimkide o civarlarda 5 senesi vardır Yaptırıcaz artık bir yerde sıkıntısı neyse

• Arkadaşlar 8 senelik bi ürün şuan sizce sıfır olarak alınırmı ? Değerli düşüncelerinizi paylaşırsanız sevirim
  • alınmaz
  • tr garantisi olduğu sürece alınabileceğini düşünüyorum.

• quote:

quote:

quote:

Benimkide o civarlarda 5 senesi vardır Yaptırıcaz artık bir yerde sıkıntısı neyse

Elektronikçiye götürdüm. Besleme devresi mi ne patlamış dedi. Neden olmuş olabilir dedim. Statik elektrikten ya da aşırı güç geldiyse ondan olabilir dedi. İstanbul'dan servisinden araştırıyorum dedi. Olacak ya da olmayacak diye haber edecek. Bulamadım olmaz derse cihaz çöp. Sen ne yaptın tamire verdin mi?

• quote:

quote:

quote:

quote:

Elektronikçiye götürdüm. Besleme devresi mi ne patlamış dedi. Neden olmuş olabilir dedim. Statik elektrikten ya da aşırı güç geldiyse ondan olabilir dedi. İstanbul'dan servisinden araştırıyorum dedi. Olacak ya da olmayacak diye haber edecek. Bulamadım olmaz derse cihaz çöp. Sen ne yaptın tamire verdin mi?

Yok hocam vermedim üniversite dolayısıyla evde olmayacam diye uğraşmadım yazın vericem ama.
    Nereye götürmüştünüz adres marka falan alabilirmiyim.Olursa sizinki de ben de direkt oraya götürürüm.

Hocam Denizli'desiniz sanırım aynı şehirde değilmişiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SıradanÇinkoKarbonPil -- 12 Şubat 2018; 20:19:28 >

• Merhaba arkadaşlar. Benim cihaz daha bir yılını tamamlamadan Off konumuna geçti elektrik almıyor şuan. Bir de bilgisayar sistemi için aldığım ups e takılı kullanıyordum aşırı güç gelmesin diye. Garantisi var ama ilgileniyorlar mı ne yapmamı tavsiye edersiniz. Eğer garantide kullanıcı sorunu der tamir etmezlerse thh ne gideceğim.

• Logitech müşteri hizmetlerine yazdım arıza ile ilgili verdikleri cevap: Speaker System Z906 ile ilgili yardıma ihtiyacınız olduğunu belirttiniz. Yanıtımızda oluşan gecikmeden dolayı üzgünüz.
    Ofislerimizdeki aşırı yoğunluk nedeni gecikmeli olarak geri dönüş yapmaktayız.

Ne yazık ki Logitech tamir hizmeti sunmamaktadır, garanti dışı olan ürün onarımı için güvendiğiniz bir teknik servise veya distribütör firma Penta'nın onarım hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Penta Teknoloji: 0850 277 0 277
  • Maalesef sorun benim z906'da da ortaya çıktı pirize takılı olduğu halde çalışmıyor. Diğer bi konuda da 400 küsür liradan fazla istediklerini duydum penta servisinin.
    Hala almak isteyenler kesinlikle almasın logitech kendi servis bile sunmuyor ve bir anda herkesin sisteminde böyle bir sorun ortaya çıkması da acayip.
    İstanbul'da bu işi halleden elektrikçi tanıyan var mı?
    Youtube'de bir elektrikçi var z906'da oluşan bir çok sorunu çözebiliyor.
  • bu ne yav amma sorun yaşayan olmuş.sanırım yeni sürümlerde oluyor bu tür sorunlar.ben 2012 de 900TL ye sanalmarketim.com dan almıştım z906 yı.ilk günden beri optik çıkışından ses almaktayım ve aldığım günden itibaren neredeyse hergün enaz 3-5 saat aktif olarak kullanıyorum.filmlerde genelde 1080p DTS yada ac5.1 olarak 5 yada6.kademede,müziklerde ve oyunlarda ise 4yada5. kademede kullandım hep.sesi 6. kademeden sonraya hiç çıkarmadım bana yeterli geldi ev ortamında.haftasonları bazen 7-8kademeye kadar çıkmışımdır :) ama genel olarak z906 benim tüm ihtiyaçlarımı karşılıyor fiyat/performans olarak.buaralar fiyatı baya uçmuş ama 1000tl ye daha iyisi yok malesef.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HoneyBagdeR2

bu ne yav amma sorun yaşayan olmuş.sanırım yeni sürümlerde oluyor bu tür sorunlar.ben 2012 de 900TL ye sanalmarketim.com dan almıştım z906 yı.ilk günden beri optik çıkışından ses almaktayım ve aldığım günden itibaren neredeyse hergün enaz 3-5 saat aktif olarak kullanıyorum.filmlerde genelde 1080p DTS yada ac5.1 olarak 5 yada6.kademede,müziklerde ve oyunlarda ise 4yada5. kademede kullandım hep.sesi 6. kademeden sonraya hiç çıkarmadım bana yeterli geldi ev ortamında.haftasonları bazen 7-8kademeye kadar çıkmışımdır :) ama genel olarak z906 benim tüm ihtiyaçlarımı karşılıyor fiyat/performans olarak.buaralar fiyatı baya uçmuş ama 1000tl ye daha iyisi yok malesef.

Bende o yıllarda aldım 720 tl ıdı bızım aldıgımızda. Hatta 680 tlye Kadar duymustu gordugum en dıp fıyatı 680 ıdı

Ne hıkmetse herkeste aynı sorun cıkmıs bırden ben de dahıl

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: HoneyBagdeR2

bu ne yav amma sorun yaşayan olmuş.sanırım yeni sürümlerde oluyor bu tür sorunlar.ben 2012 de 900TL ye sanalmarketim.com dan almıştım z906 yı.ilk günden beri optik çıkışından ses almaktayım ve aldığım günden itibaren neredeyse hergün enaz 3-5 saat aktif olarak kullanıyorum.filmlerde genelde 1080p DTS yada ac5.1 olarak 5 yada6.kademede,müziklerde ve oyunlarda ise 4yada5. kademede kullandım hep.sesi 6. kademeden sonraya hiç çıkarmadım bana yeterli geldi ev ortamında.haftasonları bazen 7-8kademeye kadar çıkmışımdır :) ama genel olarak z906 benim tüm ihtiyaçlarımı karşılıyor fiyat/performans olarak.buaralar fiyatı baya uçmuş ama 1000tl ye daha iyisi yok malesef.

Bende o yıllarda aldım 720 tl ıdı bızım aldıgımızda. Hatta 680 tlye Kadar duymustu gordugum en dıp fıyatı 680 ıdı

Ne hıkmetse herkeste aynı sorun cıkmıs bırden ben de dahıl

ozaman üretim tarihi ile alakası yok

• 
Sayfa: önceki 189190191192193
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.