Şimdi Ara

LOGITECH-Z906'cılar BURAYA!!! (174. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
4.601
Cevap
66
Favori
315.473
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 172173174175176
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyler bişi soracağım mesela uydulardan biri düştü kırıldı diyelim bunun yenisini garantiden verirlermi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2245metin

beyler bişi soracağım mesela uydulardan biri düştü kırıldı diyelim bunun yenisini garantiden verirlermi ?

kullanıcı hatası deyip vermezler
  • explat E kullanıcısına yanıt
    ozaman bu kadar pahalı ve kıymetli şeyi çok iyi korumamız lazım
  • quote:

kesinlikle katılıyorum size, hatta bu ürün neredeyse yatırımlık gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: explat

quote:

kesinlikle katılıyorum size, hatta bu ürün neredeyse yatırımlık gibi

Altın alma z906 al yatırım için

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 698 e vatandan aldım bende.. Yakında bozdururuz artık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vesago

698 e vatandan aldım bende.. Yakında bozdururuz artık

698 tl ye sistemimi aldın ???
  • vesago kullanıcısına yanıt
    Kaç yüz bin sene önce almıştınız o fiyattan hocam...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hitgraphic

quote:

Orijinalden alıntı: vesago

698 e vatandan aldım bende.. Yakında bozdururuz artık

698 tl ye sistemimi aldın ???

Aynen

• Ewarrr kullanıcısına yanıt
    2012 de
    Vatanda 670 e kadar düşmüştü o zaman üzülmüştüm ama şimdi kardayız :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vesago -- 14 Nisan 2016; 7:38:43 >
  • Arkadaşlar Logitech Z906 almayı düşünüyorum bahsettiğiniz cihazda daha sonra meydana gelen pat pat sesleri beni düşündürdü bu cihazı alma konusunda ama cihazın başka alternatifi yok bir anlamda mecburum bu cihazı almaya, 5.1 pioneer dcs 313 ses sistemim var ama anakart da ki optik digitalden ses sistemine bağlantı olduğu halde surround ses gitmiyor, yani adam arkadan ateş ediyorsa ses arkadan değil önden geliyor, sesler kanalları dolaşmıyor yani sanırım bunun için analog 5.1 bağlantı gerekiyor benim cihazda da analog bağlantı yok.Bu yüzden bu cihazı almayı düşünüyorum ama bu kronik sorunu düşündürüyor insanı acaba eski serilerinde olup da yeni serilerinde düzelmiş olabilir mi bu durum.Bu cihazda ile dikkatimi çeken birşey cihazın eski model olduğu, 4-5 senedir piyasada olduğu ve güncelleme geçirmediği durumu, mesela HD DTS desteği yok Dolby Digital HD desteği yok herhalde, bu cihazı kullanan arkadaşlar bu sesleri denediler mi alabiliyorlar mı acaba?

• uydulara hangi ebatta vida takabilirm( aparatla duvara asmak için )
    ,vidaların ölçüsü varmıdır,
  • DTS Müzik Dinlemek isteyenler için ....

http://mp3duman.com/?muzik=dts
  • Merhaba arkadaşlar bişey dikkatimi çekti bilenler vardır illaki şimdi eldeki donanım ve bağlantı şekli şu şekilde dell m6700 workstation var hdmi kablo ile LG 43uf7787 tvye bağlı tv optik kablo ile z906ya bağlı. Geçen film izliyordum dts audiolu bi film windows ses karıştırıcısından baktığımda hdmi audio özelliklerinde 2ch gözüküyordu. Ve z906nın konsolunda decode ışığıda yanmıyordu. Aynı filmi usbye atıp tvden izlediğimde decode ışığı yanıyor ve ses bariz farklı kanallardan geliyordu. Acaba hdmi ile ses aktarırken bi seçenekmi seçmemiz gerekiyor yada pcden oynatırken playerdan bi ayarmı yapmamız gerekiyor tam kestiremedim. Konu hakkında fikirlerinize ve tavsiyelerinize ihtiyacım var. İyi forumlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OzhanKbS -- 25 Mayıs 2016; 0:17:47 >
  • Laptobun ses kartı ne? Dts desteği yoksa ondan dts ışığı yanmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: OzhanKbS

Merhaba arkadaşlar bişey dikkatimi çekti bilenler vardır illaki şimdi eldeki donanım ve bağlantı şekli şu şekilde dell m6700 workstation var hdmi kablo ile LG 43uf7787 tvye bağlı tv optik kablo ile z906ya bağlı. Geçen film izliyordum dts audiolu bi film windows ses karıştırıcısından baktığımda hdmi audio özelliklerinde 2ch gözüküyordu. Ve z906nın konsolunda decode ışığıda yanmıyordu. Aynı filmi usbye atıp tvden izlediğimde decode ışığı yanıyor ve ses bariz farklı kanallardan geliyordu. Acaba hdmi ile ses aktarırken bi seçenekmi seçmemiz gerekiyor yada pcden oynatırken playerdan bi ayarmı yapmamız gerekiyor tam kestiremedim. Konu hakkında fikirlerinize ve tavsiyelerinize ihtiyacım var. İyi forumlar

Filmi PC den izleyecekseniz Z906 yı PC ye bağlayın, TV den izleyecekseniz (USB den) Z906 yı TV ye bağlayın

• Ulse Design ürünlerini online satış sitesi olan sahibinden.com dan güvenli E ticaret ile (GET) satın alabilirsiniz

#logitechz5500hoparlörayağı
    #logitechz906hoparlörayağı
    #ulsez5 #ulsez9 #ulsem3 #ulsez5
    #hoparlöraskıaparatı
    www.ulsedesign.com

Dükkanımızı ziyaret edin
    https://ulsedesign.sahibinden.com/

• arkadaşlar benim subwoofer eskisi gibi vurmuyor yumuşak vuruş yapıyor durduk yere oldu normalde heryeri titretirdi şimdi olmuyor subwoofer öldümü acaba ?
  • aynı sistem bende de var gayet memnunum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ewarrr

tv nizin modelini yazarmıısınız hocam.
    optik kabloyu tv ye birde ses sistemine bağlıyorsunuz ..tv ayarlardan ses bölümü optik kablo seçilimi değil mi kontrol ediyorsunuz o kadar.başka birşeyte gerek yok ..şayet samsung marka led tv niz varsa bu şekilde hocam.sıkıntısız.

Hocam benim anakartta optic çıkış yok. Bende sizinle aynı bağlantıyı kullanıyorum.

Tvm 65JU7000 Ses ayarlarında optik seçili. ama bir türlü decode ışığını yakamıyorum. Siz hangi player kullanıyorsunuz.

Yalnız bir şekilde decode ışığını yakabildim dts ses alabilmek için oda tvnin ses ayarlarında ek ayarlar kısmında DTS neo 2:5 diye bişey var onu seçtiğimde sürekli decode ışığı yanıyor film açsamda açmasamda.

Sırf bu yüzden ses kartı almak istemiyorum. Bana yardımcı olabilirmisin.?

Denediğim playerlar Splash ile potplayer. birde benim playerde önceliğim ekrana tam oturması buda bir tek pot player da var şu an.

tek derdim sinemaskop çizgileri kaldırıp full ekranda dts sesin keyfine varmak ama yapamıyorum :(

• 
Sayfa: önceki 172173174175176
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.