Şimdi Ara

Logitech Z906 ALMAYIN Power Supply Arızasına Öküz Parası İstiyor..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
88
Cevap
2
Favori
6.314
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> Logitech Z906 ALMAYIN Power Supply Arızasına Öküz Parası İstiyor..
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1502 Mesaj
    |
    |
    Gwynbleidd. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    6209 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: nirvanha

Hayır sinema ses sistemi.

Örneğin pioner ,sony vs..

Bir amplifikator ve hoparlör sistemi alıyorsunuz.

https://mobile.donanimhaber.com/forumid_332/tt.htm

https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://m.n11.com/televizyon-ve-ses-sistemleri/ses-sistemleri/5arti1-ev-sinema-sistemi%3Fq%3Davr&ved=2ahUKEwiu7fHl85rkAhXP4KQKHfRXA48QFjABegQIAxAB&usg=AOvVaw0aOdXcAaLBSRB4Teg9CS2M

Bütçenize uygun olanı alırsınız.

anladım teşekkküler kardeş. Ben z906 yı pc de kullanıyorum.

"Once we were many, now we are few. Hunters, killers of the world’s filth. Witchers. The ultimate killing machines. Among us, a legend. The one they call Geralt of Rivia. The White Wolf."

• Binbaşı
    1502 Mesaj

Avr yide pc de kullanabilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Gwynbleidd. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Z533 almanızı da kesinlikle tavsiye etmiyorum. Kronik çınlama var. Herşeyi kapatıp gidiyorsun bi çınnnn, idle modda sürekli bu gürültü geliyor.

Üstündeki trafoyu söküp değiştiricem ama uyacak yeni sağlam trafoyu nasıl bulucam bilmiyorum?
    |
    |
    Benim durumum daha da vahim. Z623 ve Z906 aynı anda bozuldu. Evde lanet olası bir laptop'ı elektriğe bağlayınca bir patlama oldu ve evde ne var ne yok her şey bozuldu. Yavaş yavaş yaptırmaya çalışıyorum ama en çok Z906 sistemim gitti ona üzüldüm. Aynı zamanda iMac'de bozuldu. Koca iMac'i servise gönderdim 650 liraya power değişti ve yırttım. Penta hangi kafayla daha fazla para istiyor anlamış değilim. Yolunacak kaz olarak görüyor bizi sanırım.
    İzmirde benim araç kameramı tamir eden bir elektronikçi vardı. Bir kaç gün sonra onu bulup konuşacağım. Yaparım derse bir götürüp göstereceğim. Haber veririm.

Orijinalden alıntı: WaylandIZMIR

Tüm yorumları okudum ve üzüldüm. Meğersem çoğu kişi aynı sorunla uğraşmaktaymış.
    Benim durumum daha da vahim. Z623 ve Z906 aynı anda bozuldu. Evde lanet olası bir laptop'ı elektriğe bağlayınca bir patlama oldu ve evde ne var ne yok her şey bozuldu. Yavaş yavaş yaptırmaya çalışıyorum ama en çok Z906 sistemim gitti ona üzüldüm. Aynı zamanda iMac'de bozuldu. Koca iMac'i servise gönderdim 650 liraya power değişti ve yırttım. Penta hangi kafayla daha fazla para istiyor anlamış değilim. Yolunacak kaz olarak görüyor bizi sanırım.
    İzmirde benim araç kameramı tamir eden bir elektronikçi vardı. Bir kaç gün sonra onu bulup konuşacağım. Yaparım derse bir götürüp göstereceğim. Haber veririm.
    Büyük şanssızlık hocam, geçmiş olsun.
    |
    |

• Yüzbaşı
    795 Mesaj
    Z623 sistemi birazdan tamir ettirdiğim yerden alacağım. İzmir'de çok iyi bir elektronik tamirci buldum ve hallederim sorun yok dedi.
    200 liraya hallediyor. Z623 gelsin 1-2 hafta deneyeyim, ondan sonra Z906'yı da götürüp yaptıracağım.
    Her şey sorunsuz ise telefon ve adres bilgilerini paylaşacağım.
    Bu adama daha önce de araç kameramı tamir ettirmiştim, sorunsuz şekilde tamir etmişti, halen çalışıyor.

Edit: Hoparlörü teslim aldım, Her şey on numara çalışıyor, bir de video çektim. İçi açıldığı için basslarda titreme falan olur diye test ettim, hiç bir sıkıntı yok. orijinal hali gibi çalışıyor. Usta harbiden işinin ehliymiş. Bunu bir kaç gün kullandıktan sonra Z906'yı da götüreceğim.

Video Linki: Logitech Z623 Deneme

Elektronikçinin bilgileri:

Balkan Elektronik
    Şükrü Balkan
    Mimar Kemalettin Cad. T.Ülkü Çarşısı No:107 K.1 D.107 Çankaya İzmir
    Tel: 0536 422 29 07

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WaylandIZMIR -- 24 Ocak 2020; 15:11:39 >
    |
    |

• Teğmen
    211 Mesaj
    Dün itibariyle 6 senedir kullandığım z906 açılmamaya başladı. Güncel olarak tamir ettirebileceğim İstanbul da bir yer öneriniz var mıdır?
    |
    |
Reklamlar
Mobilya Takımları
haberler
üniversite
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,266
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.