Şimdi Ara

Logitech Z906 ALMAYIN Power Supply Arızasına Öküz Parası İstiyor.. (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
204
Cevap
5
Favori
24.276
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hayır sinema ses sistemi.

Örneğin pioner ,sony vs..

Bir amplifikator ve hoparlör sistemi alıyorsunuz.

https://forum.donanimhaber.com/forumid_332/tt.htm

https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://m.n11.com/televizyon-ve-ses-sistemleri/ses-sistemleri/5arti1-ev-sinema-sistemi%3Fq%3Davr&ved=2ahUKEwiu7fHl85rkAhXP4KQKHfRXA48QFjABegQIAxAB&usg=AOvVaw0aOdXcAaLBSRB4Teg9CS2M

Bütçenize uygun olanı alırsınız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: nirvanha

Hayır sinema ses sistemi.

Örneğin pioner ,sony vs..

Bir amplifikator ve hoparlör sistemi alıyorsunuz.

https://forum.donanimhaber.com/forumid_332/tt.htm

https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://m.n11.com/televizyon-ve-ses-sistemleri/ses-sistemleri/5arti1-ev-sinema-sistemi%3Fq%3Davr&ved=2ahUKEwiu7fHl85rkAhXP4KQKHfRXA48QFjABegQIAxAB&usg=AOvVaw0aOdXcAaLBSRB4Teg9CS2M

Bütçenize uygun olanı alırsınız.
    anladım teşekkküler kardeş. Ben z906 yı pc de kullanıyorum.

• Gwynbleidd. kullanıcısına yanıt
    Avr yide pc de kullanabilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Z533 almanızı da kesinlikle tavsiye etmiyorum. Kronik çınlama var. Herşeyi kapatıp gidiyorsun bi çınnnn, idle modda sürekli bu gürültü geliyor.

Üstündeki trafoyu söküp değiştiricem ama uyacak yeni sağlam trafoyu nasıl bulucam bilmiyorum?
  • Tüm yorumları okudum ve üzüldüm. Meğersem çoğu kişi aynı sorunla uğraşmaktaymış.
    Benim durumum daha da vahim. Z623 ve Z906 aynı anda bozuldu. Evde lanet olası bir laptop'ı elektriğe bağlayınca bir patlama oldu ve evde ne var ne yok her şey bozuldu. Yavaş yavaş yaptırmaya çalışıyorum ama en çok Z906 sistemim gitti ona üzüldüm. Aynı zamanda iMac'de bozuldu. Koca iMac'i servise gönderdim 650 liraya power değişti ve yırttım. Penta hangi kafayla daha fazla para istiyor anlamış değilim. Yolunacak kaz olarak görüyor bizi sanırım.
    İzmirde benim araç kameramı tamir eden bir elektronikçi vardı. Bir kaç gün sonra onu bulup konuşacağım. Yaparım derse bir götürüp göstereceğim. Haber veririm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: WaylandIZMIR

Tüm yorumları okudum ve üzüldüm. Meğersem çoğu kişi aynı sorunla uğraşmaktaymış.
    Benim durumum daha da vahim. Z623 ve Z906 aynı anda bozuldu. Evde lanet olası bir laptop'ı elektriğe bağlayınca bir patlama oldu ve evde ne var ne yok her şey bozuldu. Yavaş yavaş yaptırmaya çalışıyorum ama en çok Z906 sistemim gitti ona üzüldüm. Aynı zamanda iMac'de bozuldu. Koca iMac'i servise gönderdim 650 liraya power değişti ve yırttım. Penta hangi kafayla daha fazla para istiyor anlamış değilim. Yolunacak kaz olarak görüyor bizi sanırım.
    İzmirde benim araç kameramı tamir eden bir elektronikçi vardı. Bir kaç gün sonra onu bulup konuşacağım. Yaparım derse bir götürüp göstereceğim. Haber veririm.
    Büyük şanssızlık hocam, geçmiş olsun.

• Z623 sistemi birazdan tamir ettirdiğim yerden alacağım. İzmir'de çok iyi bir elektronik tamirci buldum ve hallederim sorun yok dedi.
    200 liraya hallediyor. Z623 gelsin 1-2 hafta deneyeyim, ondan sonra Z906'yı da götürüp yaptıracağım.
    Her şey sorunsuz ise telefon ve adres bilgilerini paylaşacağım.
    Bu adama daha önce de araç kameramı tamir ettirmiştim, sorunsuz şekilde tamir etmişti, halen çalışıyor.

Edit: Hoparlörü teslim aldım, Her şey on numara çalışıyor, bir de video çektim. İçi açıldığı için basslarda titreme falan olur diye test ettim, hiç bir sıkıntı yok. orijinal hali gibi çalışıyor. Usta harbiden işinin ehliymiş. Bunu bir kaç gün kullandıktan sonra Z906'yı da götüreceğim.

Video Linki: Logitech Z623 Deneme

Elektronikçinin bilgileri:

Balkan Elektronik
    Şükrü Balkan
    Mimar Kemalettin Cad. T.Ülkü Çarşısı No:107 K.1 D.107 Çankaya İzmir
    Tel: 0536 422 29 07

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WaylandIZMIR -- 24 Ocak 2020; 15:11:39 >

• Dün itibariyle 6 senedir kullandığım z906 açılmamaya başladı. Güncel olarak tamir ettirebileceğim İstanbul da bir yer öneriniz var mıdır?
  • Yaklaşık 2 ay önce benim cihazım da kapalı durumdayken bozuldu. keskin bir yanık kokusu yayıldı odaya. nerden geliyo derken bir de baktım z906 açılmıyor :(

logitech bu duruma nasıl sessiz kalıyor anlamıyorum. bence toplanıp sesimizi duyurmalıyız.
  • Karta hasar olan bölgede ki smd elemanlarını tamir etmek kolay. Bunu düzgün yapacak bir sürü arkadaş vardır. Fakat kartın kaç katmanlı olduğu ve içeride bir yerde hasar olup olmadığı ancak tamir aşamasında belli olur. Kesinlikle tamir üzerine yoğunlaşın derim. Ekran kartı çip seviyesinde tamir yapan arkadaşlarda bu kartı kolayca tamir edecektir.
  • Merhaba arkadaşlar. Z906 amfi besleme devresi patlamış ve tamiri konusunda şuan uğraşıyorlar 300 TL civari yapılır diyorlar. Ama orjinal olmayacak tabi. Bu aleti yaptırıp kullanan var mı ? Tekrar arıza yaptımı ? Boşuna 300 TL vermeyelim ustada bozulabılır bu dedı tekrar.
  • dogussonmez kullanıcısına yanıt
    Çok para istemiş. İzmir de 130 liraya tamir ettirdim ve aktif kullanıyorum sorun yok. Ama 300 çok para

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WaylandIZMIR -- 12 Mart 2020; 19:4:59 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Çok para istemiş. İzmir de 130 liraya tamir ettirdim ve aktif kullanıyorum sorun yok. Ama 300 çok para
    Nerede yaptırdınız ? Aynı sorunmu vardı ? Bende oraya yaptırırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: dogussonmez

Nerede yaptırdınız ? Aynı sorunmu vardı ? Bende oraya yaptırırım

Alıntıları Göster
    7 mesaj üstte bilgileri paylaşmıştım
  • quote:

7 mesaj üstte bilgileri paylaşmıştım

Alıntıları Göster
    Orayı aradım bende zaten :) 250-300 Dediler. Siz ne kadar zaman önce yaptırdınız sorunsuz kullanıyorsunuz ?
  • quote:

Orayı aradım bende zaten :) 250-300 Dediler. Siz ne kadar zaman önce yaptırdınız sorunsuz kullanıyorsunuz ?

Alıntıları Göster
    O zaman, usta bana indirim yapmış galiba :) yeni daha çok olmadı tamir işi..
  • quote:

O zaman, usta bana indirim yapmış galiba :) yeni daha çok olmadı tamir işi..

Alıntıları Göster
    olabılır yada sızınkı bakınca kolay gelmıstır ben telde konustum. Komsum var 25 senelık ona bıraktım bende usta kendısı baya oda yapılır yapılır dedı ama hıc bır zaman orjınal olmaz bır sure sonra aynı hata olabılır dedı.
  • quote:

olabılır yada sızınkı bakınca kolay gelmıstır ben telde konustum. Komsum var 25 senelık ona bıraktım bende usta kendısı baya oda yapılır yapılır dedı ama hıc bır zaman orjınal olmaz bır sure sonra aynı hata olabılır dedı.

Alıntıları Göster
    Umarım hatasız kullanırız. Sonuç olarak parayı çöpte bulmuyoruz. 130 da olsa 300 de olsa bir bedel bu.
    Bunları da geçtim koca bass, getirip götürmek zor oluyor.
  • quote:

Umarım hatasız kullanırız. Sonuç olarak parayı çöpte bulmuyoruz. 130 da olsa 300 de olsa bir bedel bu.
    Bunları da geçtim koca bass, getirip götürmek zor oluyor.

Alıntıları Göster
    Evet çok haklısınız ciddi yük.
  • tamir ettirmek istiyenler bana ulaşsın
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.