Şimdi Ara

LOGITECH Z623 Ses cızırtı sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
1
Favori
2.521
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 5 6 ay önce aldığım ve bir aya kadar sorunsuz kullandığım z623 2+1 ses sistemi , hoparlörü açınca ve sesi kısıp çoğaltırken cızırtı yapmaya başladı..

subwoofer ve kasa arasındaki kabloyu da değiştirdim (2 ucu da 3,5mm olan kablo) ama sorun devam ediyor..

Muhtemelen sesi kısıp açmaya yarıyan potansiyometre de bir sıkıntı var.. garantisi devam ediyor diye içini falan açmadım.. logitechin hoparlörlerini kullanıp da aynı sorunu yaşan var mı ?

Yarın sabahtan bir video çekip youtube a upload edeceğim ve linkini koyacağım arkadaşlar

• Kronik sorun hocam kullanip ayni sorunu yasiyan baska arkadaslarda oldu servise vermen gerekiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bLind35

Kronik sorun hocam kullanip ayni sorunu yasiyan baska arkadaslarda oldu servise vermen gerekiyor.

Dostum bu durumdan nefret ediyorum.. garantiye veya servise giden ürünler 1 2 aydan önce gelmiyor

ama mecburum

• sorununuz hala devam ediyormu??
  • Malesef ediyor sesi mecburen klavye üzerinden kısıp açıyorum ve hoparlörü de hiç kapatmıyorum..
  • hocam bendede böyle bi sorun var volume açarken fııııı sesi geliyor.
  • Aynı sorun benim Z623 de de mevcut arkadaşlar.
  • Icini acip potansiyometreye wd-40 sıkın, ilk gunki gibi olacaktir

• Angelica kullanıcısına yanıt
    z313 kullanıyorum sorunum çözüldü sayende

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gramatik -- 28 Kasım 2014; 5:06:24 >
  • Gramatik kullanıcısına yanıt
    Sevindim hocam. Toz bunlarin dusmani

• Annalyze kullanıcısına yanıt
    Hocam garantiye yollamakla uğraşmayın. çünki o sorun nerdeyse tüm ses sistemlerinde bir süre sonra çıkıyor. Size tavsiyem klavyeniz üzerinden ses açıp kapama yapın. Volume %50 te sabit kalsın bassta %50 de sabit kalsın o şekilde hiç dokunmayın zaten o ses yetiyor z623 e . şahsen ben sırf bu yüzden harici ses kartı aldım
  • Kesinlikle WD40 problemi düzeltti
    Teşekkürler
  • kalip kullanıcısına yanıt
    Z623 mü?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben elektrikli süpürge ile düğmeleri iyice çektirip kurtuldum bir kaç defa yaşamıştım
  • Ayni sorunu dun bende fark ettim daha once olmamisti basit cozumu nedir

• HAAltuntas kullanıcısına yanıt
    Evet Z623 doğru

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kalip

Evet Z623 doğru

• potansiyometre sistemin neresinde resim atabilir misiniz nereye wd40 yapilcagi hakkinda ?

vede soyle bi sorun var sag uyduya kulaklik takinca ses cok berbat geliyor budami wd40 olayiyla ilgili ?

• merhabalar,
    bendeki z623 artık ömrünü tamamladı sanırım diye korkmaya başladım. ucuz birşey olsa üzülmeyecegim ama insanın canını sıkıyor işte. Problem şu: arkadaki açma düğmesine bastıgımda bir problem yok ama sadece 10 sn sonra başlıyor düşük frekanslı bir ses. giderek artıyor bi noktadan sonra öyle devam ediyor. Genel kabulümüz olarak bi kaç kere vurdum sağına soluna ama sorun devam ediyor. Garanti yok. Kağıthane taraflarında ilgilenecek elektronikçi varsa koşarak giderim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.