Şimdi Ara

LOGITECH-Z623'cüler BURAYA!!! (İnceleme: Video - Resim) (67. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.372
Cevap
27
Favori
182.406
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyler su sese duyarli ledleri kurmak isteyen var mi?
    beraber yapalim
    banada yardim edin :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jakess

beyler su sese duyarli ledleri kurmak isteyen var mi?
    beraber yapalim

Hocam bende niyetlendin bu led olayına ama ledlerin bass'la beraber yanması için sürücünün kablolarına bağlamak gerekiyormuş ne yalan söyleyim açıkçası içini açmaya korktum pek anlamadığım için devreydi,kabloydu falan filan yanlışlıkla bozarım diye sonra vazgeçtim eğer senin elin yatkınsa bu tür şeylere kendinde yapabilirsin...

• quote:

Orijinalden alıntı: AnarcHiest

bu geceden küçük bi istisnai fotoğraf

LOGITECH-Z623'cüler BURAYA!!! (İnceleme: Video - Resim)

açtım müziği de yeah lanet olsun efkar bastı

Vodka ile çiğ köfte yiyenide ilk defa görüyorum. :) Birde sek !? Hocam hayatımda gördüğüm en kötü karışım.Çok değişik bir ağız tadın varmış valla. :D

• yok sonradan vaz geçtim zaten içmedim usta zaten hava olsun :D vodkayı öylesine koydum
  • baglantısı ses sıstemıne olmayan ledlerde var.. kucuk bır alıcı cıhazı var elektrıge baglıyorsun sadece .. subb ın etrafına onune yanına ıstedıgın yere kıvır kıvır koy oluyor ... ben ınternetten aldım bır ara 2 haftadan fazla oldu urunu gondermeyınce fırma ıade ettım sanırım cok satılan bırsey degıl .. sımdılerde hala aklımda ugrasmak gelmıyor ıcımden ...

..havalar soguk hıcbısı yapasım yok bu aralar ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: nıggaa

baglantısı ses sıstemıne olmayan ledlerde var.. kucuk bır alıcı cıhazı var elektrıge baglıyorsun sadece .. subb ın etrafına onune yanına ıstedıgın yere kıvır kıvır koy oluyor ... ben ınternetten aldım bır ara 2 haftadan fazla oldu urunu gondermeyınce fırma ıade ettım sanırım cok satılan bırsey degıl .. sımdılerde hala aklımda ugrasmak gelmıyor ıcımden ...

..havalar soguk hıcbısı yapasım yok bu aralar ..

Hocam peki o ledler basın ritmine göremi yanıyor yoksa kafasına göremi benim istediğim bass'la beraber aynı ritimle yanması...

• forumda bi konu var bunla ilgili.

edifers eger dusunuyosan yapmayi
    alalim da
    skypetan falan beraber yapalim :D
  • tabıkı bassın rıtmıne gore yanıp sonuyor ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: nıggaa

tabıkı bassın rıtmıne gore yanıp sonuyor ...

nerede satılıyor bu ritme göre yanıp sönen ledler bizede söyle bizde bilek bizim suçumuz ne :D

edit*imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JrMaster -- 25 Ocak 2012; 17:35:25 >
  • kan donduran sahneler ...

• Burası PC Ses sistemleri bölümü beyler üyeliğinizi ve konuyu tehlikeye atıyorsunuz..
  • ama sonuçta adam maç keyfini bu ses sistemi yüzünden dorukta seyrediyor ve gelip yazıyor tv si güzel olsaydı gider onun konusunda yazardı yani yani
  • ürünü almak isteyen arkadaşlara duyurulur. vatan'da bugün indirim var. world veya axess kartı olanlara 347 lira.

http://www.vatanbilgisayar.com/Hoparl%C3%B6r%20%28Speaker%29/logitech-980-000403-z-623-2+1-thx-ses-sistemi/productdetails.aspx?I_ID=51121
  • quote:

Orijinalden alıntı: yarkan88

ürünü almak isteyen arkadaşlara duyurulur. vatan'da bugün indirim var. world veya axess kartı olanlara 347 lira.

http://www.vatanbilgisayar.com/Hoparl%C3%B6r%20%28Speaker%29/logitech-980-000403-z-623-2+1-thx-ses-sistemi/productdetails.aspx?I_ID=51121

electro worldden 2 hafta kadar once 349 a almistim.iyi yakalamisim sahiden :)

• bende ne zaman aldım hatırlamıyorum ama her halde eylül veya ekimdi media markt tan 370 liraya almıştım. vatan fiyatları yüksek tutuyor sonra indirim yaptım diyor. bizim insanlarımız seviyor indirim kelimesini :)
  • quote:

beraber yapalim

quote:

Orijinalden alıntı: edifers

quote:

beraber yapalim

Hocam bende niyetlendin bu led olayına ama ledlerin bass'la beraber yanması için sürücünün kablolarına bağlamak gerekiyormuş ne yalan söyleyim açıkçası içini açmaya korktum pek anlamadığım için devreydi,kabloydu falan filan yanlışlıkla bozarım diye sonra vazgeçtim eğer senin elin yatkınsa bu tür şeylere kendinde yapabilirsin...

arkadaşlar yapacağınız işlem oldukça basit ilk önce subwooferın çevresini mezro yardımı ile ölçün ona göre istediğiniz renk led şerit alın aldığınız yere ucuna bir miktar kablo lehimlemesini rica edin daha sonra dikkatlice çizmeden subwooferın önündeki teli çıkarın daha sonra subwooferı kabiniden sökün sonrada ledlerin bağlantı kablosundaki anot(+) katot(-) kısmına dikkat edin subwoofer bağlı olan kablodanda (+) ve (-) yi bulun ledin kablolarını artı ve eksisine dikkat etmek suretiyle onlara güzelce bağlayın hatta lehim yaparsanız çok daha sağlam olur sonrada subwooferı yerine takın işte bu kadar.
    isterseniz pm yoluylada ulaşabilrsiniz.

• ilk ses sistemim logitech idi. ozamandan bu zmaan baya iyi modeller üretmiş anlaşılan
  • extrem_015

ustat ben o kabını sokersem bu alet bıdaha calsımaz .. ısıgı ben karsıdan tutarım ...saka bır yana rısklı degılmı yanı sub ı falan yanmasın..
  • 
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.