Şimdi Ara

LOGITECH-Z623'cüler BURAYA!!! (İnceleme: Video - Resim) (59. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.372
Cevap
27
Favori
182.406
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: epoxy81

quote:

Orijinalden alıntı: edifers

quote:

evim düğün salonu gibi trident av 668 5+1 sistem logitech z623 edifier s730 buişin sonu yok korkuyorum gdip alcam BOSE ACUSTİMAS :) BİTEK ONU DENEMEDİM..

Hocam hayırlı olsun bende S730 kullanıyorum sesi yarısına kadar anca açabiliyorum bünye fazlasını kaldırmıyor merak ediyorum da S730+Z623+Trident Av 668 5+1 bu 3'lünün sesini artık tahmin edemiyorum nasıl ses çıkıyordur....[sm=djsmile.gif]

gördüğüm en cüsseli bass kabini gidip gelip ses sistemime bakıyorum acıkcası cok kral bişey edifier s730 koynuma alıp yatasım var

Hocam cihazı ben CREATIVEX-FI SURROUND 5.1 HARİCİ SES KARTI ile optik kabloyla kullanıyorum ses kalitesi mükemmel eğer onboard olarak kullanıyorsan kesinlikle harici ses kartını öneririm yarı yarıya ses farkediyor bizzat denedim bilgin olsun....

• quote:

quote:

quote:

quote:

evim düğün salonu gibi trident av 668 5+1 sistem logitech z623 edifier s730 buişin sonu yok korkuyorum gdip alcam BOSE ACUSTİMAS :) BİTEK ONU DENEMEDİM..

Hocam hayırlı olsun bende S730 kullanıyorum sesi yarısına kadar anca açabiliyorum bünye fazlasını kaldırmıyor merak ediyorum da S730+Z623+Trident Av 668 5+1 bu 3'lünün sesini artık tahmin edemiyorum nasıl ses çıkıyordur....[sm=djsmile.gif]

gördüğüm en cüsseli bass kabini gidip gelip ses sistemime bakıyorum acıkcası cok kral bişey edifier s730 koynuma alıp yatasım var

Hocam cihazı ben CREATIVEX-FI SURROUND 5.1 HARİCİ SES KARTI ile optik kabloyla kullanıyorum ses kalitesi mükemmel eğer onboard olarak kullanıyorsan kesinlikle harici ses kartını öneririm yarı yarıya ses farkediyor bizzat denedim bilgin olsun....

Esi maya44 pcı ses kartı var bende ayrıca asus croshair v anakartımdada optik girişim var ses yongası cok gelişmiş anakartımın oyüzden bağlantı olarak bi sorun yaşamam herhalde..

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kexey

Tekrar selamlar.

Merak ettiğim bir konu var bu subwoofer ın grill ini çıkarmak sadece sürücüyü net görmek içinmi yoksa sesde performans artışı oluyormu? Çünkü youtube da sistemle ilgili izlediğim birçok videoda hatta hepsinde grill i çıkartmışlar eğer sesde değişiklik varsa bende yapmayı düşünüyorum ama yok sadece görüntü ise pek dokunmak istemiyorum. Değerli yorumlarınızı bekliyorum teşekkürler

cıkar ama cıkartınca neolur neolmaz el değer delinir ama performansına etki cok kücük etki eder diye bişey diyemem herkez kendi upgradine göre hareket ediyor benimki ses yapıyor ama genede çıkartmıyorum cünkü pencere görüntüsünü inanilmaz güzel gösteriyor..

vıdeolarda genelde cekım ıcın cıkarılmıs olabılr.. benım yerde duruyr..grıll olmasa bırgun olmasa bırgun ılla bır sıkıntı olur .. bısı carpar vs.. performansı etkıleyecegını sanmıyorum .. z2300 ıcın bazı vıdeolarda yuksek freknaslarda grılle carptıgından bahsedıyorlardı .. bır ara z623de de carparmı acaba gıbı tartısmalar okumusdum ...fakat dısa dogru bombelı bır yapısı var ..yanı sıkıntı olmuyor..bence bırakın kapalı grıller ardında klasın

• quote:

Orijinalden alıntı: nıggaa

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kexey

Tekrar selamlar.

Merak ettiğim bir konu var bu subwoofer ın grill ini çıkarmak sadece sürücüyü net görmek içinmi yoksa sesde performans artışı oluyormu? Çünkü youtube da sistemle ilgili izlediğim birçok videoda hatta hepsinde grill i çıkartmışlar eğer sesde değişiklik varsa bende yapmayı düşünüyorum ama yok sadece görüntü ise pek dokunmak istemiyorum. Değerli yorumlarınızı bekliyorum teşekkürler

cıkar ama cıkartınca neolur neolmaz el değer delinir ama performansına etki cok kücük etki eder diye bişey diyemem herkez kendi upgradine göre hareket ediyor benimki ses yapıyor ama genede çıkartmıyorum cünkü pencere görüntüsünü inanilmaz güzel gösteriyor..

vıdeolarda genelde cekım ıcın cıkarılmıs olabılr.. benım yerde duruyr..grıll olmasa bırgun olmasa bırgun ılla bır sıkıntı olur .. bısı carpar vs.. performansı etkıleyecegını sanmıyorum .. z2300 ıcın bazı vıdeolarda yuksek freknaslarda grılle carptıgından bahsedıyorlardı .. bır ara z623de de carparmı acaba gıbı tartısmalar okumusdum ...fakat dısa dogru bombelı bır yapısı var ..yanı sıkıntı olmuyor..bence bırakın kapalı grıller ardında klasın

Evet ben de çekim için çıkartmıştım. Daha sonra eski haline çevirdim.

• Benide ekleyin listeye (: logitech z623 harika bsy bu ya evin dört bir yani bass ve müzikle inlemeye başladı ses te sonuna kadar açık degilken ve müzikleri telefondan yani 3.5mm jack girişi ile dinliyorum ses kartı olan bi pc de dinlediğinde performanstaki artısı tahmin bile edemiyorum (: tek kelime ile harika
  • rca erkek - dişi kablo gören varmı sol uyduyu uzatmak istiyorum
  • bugün kurdum ses sistemimi yeni masamla birlikte ama hiç ic acıcı bi durum deyil karşılaştığım cünkü oyundayken bi süre sonra arka sesler bozulmaya başlıyor nedenını bitürlü bulamadım varmı başına daha önce böle bişey gelen oyuna giriyorum bf3 oynuyoruzcoklu oyuncu modunda ama bi süre sonra 10dakkika 5dakika gibi süre zarfında sanki ses dipten geliyor patlama sesleri cızırtılı coaxcialden bağlantı yaptım optikten yaptım gene aynı ama bitürlü bulamadım neden oldugunu
  • quote:

bugün kurdum ses sistemimi yeni masamla birlikte ama hiç ic acıcı bi durum deyil karşılaştığım cünkü oyundayken bi süre sonra arka sesler bozulmaya başlıyor nedenını bitürlü bulamadım varmı başına daha önce böle bişey gelen oyuna giriyorum bf3 oynuyoruzcoklu oyuncu modunda ama bi süre sonra 10dakkika 5dakika gibi süre zarfında sanki ses dipten geliyor patlama sesleri cızırtılı coaxcialden bağlantı yaptım optikten yaptım gene aynı ama bitürlü bulamadım neden oldugunu

ses kartını guncelle drıverlarını .. guncellmı bılmıyorum ama ..?? .. olmadı sıstemı baska yerde deneme ımkanın varsa dene ..en azından sıstemde bır sorun olup olmadıgını anlarsın
  • quote:

bugün kurdum ses sistemimi yeni masamla birlikte ama hiç ic acıcı bi durum deyil karşılaştığım cünkü oyundayken bi süre sonra arka sesler bozulmaya başlıyor nedenını bitürlü bulamadım varmı başına daha önce böle bişey gelen oyuna giriyorum bf3 oynuyoruzcoklu oyuncu modunda ama bi süre sonra 10dakkika 5dakika gibi süre zarfında sanki ses dipten geliyor patlama sesleri cızırtılı coaxcialden bağlantı yaptım optikten yaptım gene aynı ama bitürlü bulamadım neden oldugunu

Bencede seskartı çünkü heriki bağlantıdada denedim diyosun driveri'ni güncelle kaldır yeniden kur gerekirsede format at yine düzelmezse ozaman cihazda bir sorun vardır.....

• quote:

quote:

Bencede seskartı çünkü heriki bağlantıdada denedim diyosun driveri'ni güncelle kaldır yeniden kur gerekirsede format at yine düzelmezse ozaman cihazda bir sorun vardır.....

müzik dinlerken bi sorun yok anakarttan optik bağladım asus croshair v formula anakartım ondan cıkarttım esi maya 44pcı studyo ses kartınla denedim ama bitürlü olmadı şimdi coax dan bağladım müzikte bi sorun yok amaoyuna giriince ne oluyorsa anlamıyorum oyunda bi zamandan sonra en arka seslerde bozulma oluyor benim silah sesim de yok yürüme sesimde yok arka seslerde nedense bi bozulma oluyor cıkamadim işin içinden ses sistemi arızalı olsa müzik dinlerkende yapar bunu

• quote:

quote:

quote:

müzik dinlerken bi sorun yok anakarttan optik bağladım asus croshair v formula anakartım ondan cıkarttım esi maya 44pcı studyo ses kartınla denedim ama bitürlü olmadı şimdi coax dan bağladım müzikte bi sorun yok amaoyuna giriince ne oluyorsa anlamıyorum oyunda bi zamandan sonra en arka seslerde bozulma oluyor benim silah sesim de yok yürüme sesimde yok arka seslerde nedense bi bozulma oluyor cıkamadim işin içinden ses sistemi arızalı olsa müzik dinlerkende yapar bunu

o zaman oyunda bısı vardır ...orjınal mı oyun ?? ... baska oyunda dene ıstersen

• quote:

quote:

quote:

quote:

orjinal oyun bu işi bitürlü çözemedim kafayı sıyırcam ilk defa başıma geliyor acayip moralim bozuk

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

orjinal oyun bu işi bitürlü çözemedim kafayı sıyırcam ilk defa başıma geliyor acayip moralim bozuk

Birde oyunun ses ayarlarıyla oyna derim belki düzelir......

• baska oyun denedın mı ?
  • hocam bu optık baglma coaxdan baglama nedır ??? ... pc ye bu ses sıstemı kac sekılde baglanıyor kı ..
    .. ben ses kartındakı yesıl gırıse taktım bassın arkasında yıne aynı gırıse taktım kabloyu ... onun ustunde bırde kırmızı beyaz var ..oradan pc ye baglayınca daha mı ıyı daha mı kotu ??? ... yada onlar sanırım tv ye falan baglmak ıcın pc ye de baglanırmı kı ?? ..

.. ben sımdı optık mı baglmıs oldum ?? .. vallaa hıc bılemedım ben onu ...
  • http://www.youtube.com/watch?v=6UtQXHBvFDs&feature=g-upl&context=G232176dAUAAAAAAACAA

bu da benim BF3 ve z623 iklisi telefondan çektiğim için biraz sesler değişik gelebilir ama senin dediğin sorun bende bf2 de olmuştu ses kartı ile alakalı bi durum sesler boşluktan ve derinden boğuk ve karma karışık geliyordu ses hz ve ayarlarını yükselttim biraz düzeldi sonra kulaklıktan oynadım bende once ses sisteminden süphe etmiştim .... halende aynı bf2 düzelmedi ama bf3 te hiç sorun yok akıyor

• quote:

hocam bu optık baglma coaxdan baglama nedır ??? ... pc ye bu ses sıstemı kac sekılde baglanıyor kı ..
    .. ben ses kartındakı yesıl gırıse taktım bassın arkasında yıne aynı gırıse taktım kabloyu ... onun ustunde bırde kırmızı beyaz var ..oradan pc ye baglayınca daha mı ıyı daha mı kotu ??? ... yada onlar sanırım tv ye falan baglmak ıcın pc ye de baglanırmı kı ?? ..

.. ben sımdı optık mı baglmıs oldum ?? .. vallaa hıc bılemedım ben onu ...

Hocam Z623'te optik bağlantı yok sadece analog bağlantı var.....
  • PC'ye hangi bağlantıdan bağlanıyor?
  • 
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.