Şimdi Ara

LOGITECH-Z623'cüler BURAYA!!! (İnceleme: Video - Resim) (58. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.372
Cevap
27
Favori
182.401
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kexey

Öncelikle hepinize merhaba.

Burada z623 ile t3 hakkında baya deneyimli kişileri gördüm.Size bir sorum olucak z623 subwoofer ı ile t3 ün uydularını kullanabileceğim bir formül varmıdır? Biraz ilginç oldu farkındayım Ama olursa güzel olur kanımca. Bu ikiliyi bağlama konusu hakkında bilgisi olan varsa nasıl yapacağıma dair fikirlerini paylaşırlarsa sevinirim.

İyi forumlar

Zannetmiyorum öyle bişey olmaz çünkü z623'ün sağ uydusu'nda kontrol düğmeleri var o dediğin belki z2300'de olurdu ama şöyle bişeyde var t3'ün uyduları 15'er wattlık z623'ün uydulara verdiği güç 35'er watt yani sesi yükselttiğinde uydular pörtleyebilir....

• Hmm.Peki z623 de uyduları iptal edip woofer ı bir 5+1 veya başka amfili bir sisteme bağlamak mümkün mü kontrolü oradan yapabilirmiyim ?
  • quote:

Hmm.Peki z623 de uyduları iptal edip woofer ı bir 5+1 veya başka amfili bir sisteme bağlamak mümkün mü kontrolü oradan yapabilirmiyim ?

Yine aynı şekilde mümkün olmayacaktır. Çünkü kontrol devreleri sağ uydunun üzerinde.
  • Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim.

Sistemi böyle kullanacağız o zaman yapcak bir şey yok.Son bir sorum olacak subwoofer dan en iyi performansı almak için sizce nasıl konumlandırmalıyım ? Odanın şekli önemli tabi ama bir genelleme yaparsanız bu nasıl olur masa altı duvar yanı gibi ?
  • quote:

Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim.

Sistemi böyle kullanacağız o zaman yapcak bir şey yok.Son bir sorum olacak subwoofer dan en iyi performansı almak için sizce nasıl konumlandırmalıyım ? Odanın şekli önemli tabi ama bir genelleme yaparsanız bu nasıl olur masa altı duvar yanı gibi ?

Masa altı derin bassı keser yani sistemin önemli bir fonksiyonundan yoksun kalırsınız. En iyisi duvar köşesi. Hava portu ve duvar arasında en az 15 cm olması sistem açısından önemli.
  • neden kımse su led hakkında bısı yazmıyor kı

..h burada .. lınk vverdım urun hakkında kımsenın bılgısı yok mu ? ..hos olsada gelmıyor tedarık surecınde ..fabrıkasına uretım ıcın sıparıs verdı sankı p..ler .. nasıl ıs anlamadım

dıyorum kı bırısı urun hakkında olumsuz bısı yazsada ıptal etsem ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cro@oan -- 14 Aralık 2011; 18:39:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nıggaa

neden kımse su led hakkında bısı yazmıyor kı

..h burada .. lınk vverdım urun hakkında kımsenın bılgısı yok mu ? ..hos olsada gelmıyor tedarık surecınde ..fabrıkasına uretım ıcın sıparıs verdı sankı p..ler .. nasıl ıs anlamadım

dıyorum kı bırısı urun hakkında olumsuz bısı yazsada ıptal etsem ..

http://forum.donanimhaber.com/m_49669428/mpage_1/key_/tm.htm bu konudakiler daha tecrübeli olduğu için daha kolay yardım alabilirsin.

• Teşekkürler yorumlarınız ve aklımdaki sorulara yanıt bulmamı sağladığınız için. Subwoofer ın yerini değiştirdim ses daha iyi oldu diyebilirim bu arada keşke uyduların kablosu daha uzun olsaymış.

Tekrar görüşmek üzere iyi forumlar
  • logitech z623 kullanan birisi olarak fiyatı biraz pahalı nasıl 288tlye aldım :D şaşkınım ama alalı 5ay oldu şimdi 450tl civarı bugün yeni ses sistemi daha aldım EDİFİER S730 kutusunda şuanda bana bakıyor dev asa bişey özellikleri neredeyse z623le aynı daha ediferimi test edemedim z623 alcak arkadaşlar gözünüzü kırpmadan alabilirsiniz..hee bide şunu söylim bass çok acıldıgında z623ün wofeeer penceresinden ses geliyor can sıkıcı oluyor..
  • evim düğün salonu gibi trident av 668 5+1 sistem logitech z623 edifier s730 buişin sonu yok korkuyorum gdip alcam BOSE ACUSTİMAS :) BİTEK ONU DENEMEDİM..
  • quote:

ses kartın onboard mu ?

2. drıverların guncelledın mı ? ozellıkle harıcı ses kartı kullanıyorsan

ben ılk gun onboard ses kartı ıle calsıtırdım sorun yokdu ..sonuna kadar hem pc den hem dugmeden acıyordum .. sonra ses kartını taktım ve ılk kurdugumda hoparlorun bırısınden ses gelmıyordu ..hatta o gece epey kullandım anlayabılmek ıcın ..oyun falan oynadım arada gleıyordu gıdıyordu ses ..ama tek kolondan ve basslarda da sorun yokdu .. ılgınc bır durumdu yanı ..sankı cıhaz arızalı gıbı ..ama tabı onboard test ettıgımde calsıyordu .. sonra drıverları sıldım bıosdan ses kartını ıptal etmek ıcın bıraz ugrasmıdım ..sanırım oldu tam nasıl yaptım bılmıyorum ama .. tekrar drıverları kurdum guncelledım ve sorun kayboldu ..

sımdı muhtemelen senın sorun drıverlarla alakalıdır.. hanı olabılıyor ondan anlattım bunca seyı .. bozma moralını hemen ..ugrasa ugrasa daha zevklı oluyor ..

dene bakalım arkadasında .. sonra yazarsın yıne .. gerkeırse wındowsu kurarsın tekrar ..ama tabı once sorunun kaynagını bulmaya calıs ..

dün vatan computere gittim müşteri hizmetlerine orada açıp denediler , ilk başta bişi yoktu ama 10 dk snra başladı bassta gidip gelmeler apaçık belli oluyyordu , bana değiştirme kağıdı verdiler bende yeni kutu aldım şimdi sorunum yok , yardım etmeye çalıştığınız için sağolun ... :):):)

• quote:

Orijinalden alıntı: epoxy81

evim düğün salonu gibi trident av 668 5+1 sistem logitech z623 edifier s730 buişin sonu yok korkuyorum gdip alcam BOSE ACUSTİMAS :) BİTEK ONU DENEMEDİM..

Aklıma bu geldi. Anlaşılan senin nihayetin de böyle olacak

Alttaki wooferlara dikkat

• quote:

evim düğün salonu gibi trident av 668 5+1 sistem logitech z623 edifier s730 buişin sonu yok korkuyorum gdip alcam BOSE ACUSTİMAS :) BİTEK ONU DENEMEDİM..

Hocam hayırlı olsun bende S730 kullanıyorum sesi yarısına kadar anca açabiliyorum bünye fazlasını kaldırmıyor merak ediyorum da S730+Z623+Trident Av 668 5+1 bu 3'lünün sesini artık tahmin edemiyorum nasıl ses çıkıyordur....[sm=djsmile.gif]
  • quote:

Orijinalden alıntı: yüksekses

quote:

ses kartın onboard mu ?

2. drıverların guncelledın mı ? ozellıkle harıcı ses kartı kullanıyorsan

ben ılk gun onboard ses kartı ıle calsıtırdım sorun yokdu ..sonuna kadar hem pc den hem dugmeden acıyordum .. sonra ses kartını taktım ve ılk kurdugumda hoparlorun bırısınden ses gelmıyordu ..hatta o gece epey kullandım anlayabılmek ıcın ..oyun falan oynadım arada gleıyordu gıdıyordu ses ..ama tek kolondan ve basslarda da sorun yokdu .. ılgınc bır durumdu yanı ..sankı cıhaz arızalı gıbı ..ama tabı onboard test ettıgımde calsıyordu .. sonra drıverları sıldım bıosdan ses kartını ıptal etmek ıcın bıraz ugrasmıdım ..sanırım oldu tam nasıl yaptım bılmıyorum ama .. tekrar drıverları kurdum guncelledım ve sorun kayboldu ..

sımdı muhtemelen senın sorun drıverlarla alakalıdır.. hanı olabılıyor ondan anlattım bunca seyı .. bozma moralını hemen ..ugrasa ugrasa daha zevklı oluyor ..

dene bakalım arkadasında .. sonra yazarsın yıne .. gerkeırse wındowsu kurarsın tekrar ..ama tabı once sorunun kaynagını bulmaya calıs ..

dün vatan computere gittim müşteri hizmetlerine orada açıp denediler , ilk başta bişi yoktu ama 10 dk snra başladı bassta gidip gelmeler apaçık belli oluyyordu , bana değiştirme kağıdı verdiler bende yeni kutu aldım şimdi sorunum yok , yardım etmeye çalıştığınız için sağolun ... :):):)

hayırlı olsun gule gule kullanın

• trident av668 küle hi fi sistem gibi ama tırt cacık bişey olmaz sakız markası diye dalga gectiler gittim logitech z623 aldım ondada bass penceresi ses yapıyor gıcık oldum sinirim bozuldu cıt pıt cart dedim bunedir böle edifier s730 aldım herkez süper dedi iyi dedim görelim üşeniyorum optik kablom yok almaya bitürlü bağlıyamadım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: edifers

quote:

Hocam hayırlı olsun bende S730 kullanıyorum sesi yarısına kadar anca açabiliyorum bünye fazlasını kaldırmıyor merak ediyorum da S730+Z623+Trident Av 668 5+1 bu 3'lünün sesini artık tahmin edemiyorum nasıl ses çıkıyordur....[sm=djsmile.gif]

gördüğüm en cüsseli bass kabini gidip gelip ses sistemime bakıyorum acıkcası cok kral bişey edifier s730 koynuma alıp yatasım var

• quote:

Orijinalden alıntı: HAAltuntas

quote:

Aklıma bu geldi. Anlaşılan senin nihayetin de böyle olacak

Alttaki wooferlara dikkat

artık yeter diyorum cünkü cok acildim bi kararsızlık gitti gittim piyasadaki tüm ses sistemlerini aldim yeter edifier s730 son durak artık

• ben gidip ses sistemimi deyiştim diye kimse logitech z623ünden sıkılmasın ya gördünmü demesin kimse hala piyasadaki alınabilcek 2+1 sistemlerinin en iyilerinden birisi bana bakmayın ben fantazi aradım kendime yaptim böle bişey ama hala şuanda z623üm takılıdır dinlerim bunu yazarken bile z623üm gene öttürüyor ortalığı
  • Tekrar selamlar.

Merak ettiğim bir konu var bu subwoofer ın grill ini çıkarmak sadece sürücüyü net görmek içinmi yoksa sesde performans artışı oluyormu? Çünkü youtube da sistemle ilgili izlediğim birçok videoda hatta hepsinde grill i çıkartmışlar eğer sesde değişiklik varsa bende yapmayı düşünüyorum ama yok sadece görüntü ise pek dokunmak istemiyorum. Değerli yorumlarınızı bekliyorum teşekkürler
  • quote:

Tekrar selamlar.

Merak ettiğim bir konu var bu subwoofer ın grill ini çıkarmak sadece sürücüyü net görmek içinmi yoksa sesde performans artışı oluyormu? Çünkü youtube da sistemle ilgili izlediğim birçok videoda hatta hepsinde grill i çıkartmışlar eğer sesde değişiklik varsa bende yapmayı düşünüyorum ama yok sadece görüntü ise pek dokunmak istemiyorum. Değerli yorumlarınızı bekliyorum teşekkürler

cıkar ama cıkartınca neolur neolmaz el değer delinir ama performansına etki cok kücük etki eder diye bişey diyemem herkez kendi upgradine göre hareket ediyor benimki ses yapıyor ama genede çıkartmıyorum cünkü pencere görüntüsünü inanilmaz güzel gösteriyor..

• 
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.