Şimdi Ara

LOGITECH-Z623'cüler BURAYA!!! (İnceleme: Video - Resim) (56. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.372
Cevap
27
Favori
182.390
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Z623'üm geldi aslında aegom alıcaktım ama önceliğim film ve oyun olduğu için z623 tercih ettim iyi birs eçim yapmışım çok hoşuma gitti gerçekten world of warcraft oynarken ejderhanın kanat çırpışı bile odayı dolduran bir sese dönüşüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Feel The...

Benide ekleyin listeye benide.

Z623'üm geldi aslında aegom alıcaktım ama önceliğim film ve oyun olduğu için z623 tercih ettim iyi birs eçim yapmışım çok hoşuma gitti gerçekten world of warcraft oynarken ejderhanın kanat çırpışı bile odayı dolduran bir sese dönüşüyor.

keşke aegom alsaymışsın.performansı inanılmaz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: macır

quote:

Aslındaçok düşündüm ama iithalatçı firmanın yaptığı bindirime inat almadım birazda.

Eskiden forumları okuyorum 370tl civarına almış millet ben şimdi gidip niye 600tl veriyim aynı sisteme sırf çok tutuldu diye ederiinin üstünde para veriyim ki.

Hadi sistem çok iyi onu herkes söylüyor zaten eminim z623 ten de iyidir şüphem yok(ses kalitesi açısından)
    sırf o zamma inat almadım.

Zaten ben müzik için değilde oyun, film için aldım aradığım şey de patlama sahnelerinde güçlü bass efektleri ve z623 bu konuda beni yeterince tatmin etti.

• Evet Sistemimi Folyo İle Kapladım Yorumları Beklıyorum
     LOGITECH-Z623'cüler BURAYA!!! (İnceleme: Video - Resim)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: macır

quote:

Aslındaçok düşündüm ama iithalatçı firmanın yaptığı bindirime inat almadım birazda.

Eskiden forumları okuyorum 370tl civarına almış millet ben şimdi gidip niye 600tl veriyim aynı sisteme sırf çok tutuldu diye ederiinin üstünde para veriyim ki.

Hadi sistem çok iyi onu herkes söylüyor zaten eminim z623 ten de iyidir şüphem yok(ses kalitesi açısından)
    sırf o zamma inat almadım.

Zaten ben müzik için değilde oyun, film için aldım aradığım şey de patlama sahnelerinde güçlü bass efektleri ve z623 bu konuda beni yeterince tatmin etti.

bende sırf fiyatı yüzünden aego m almamıştım. ama iyiki almamışım,creative t3 ile tanışmış oldum.aego m gibi kaliteli uydu performansı üstüne süper deep basları veren sub oldu....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darkenergy90 -- 5 Aralık 2011; 2:08:06 >

• quote:

Orijinalden alıntı: LogitechZ623

Evet Sistemimi Folyo İle Kapladım Yorumları Beklıyorum

uydularıda sarı yap tam olsun:D bu arada güzel olmuş

• quote:

Wayy gerçekten güzel olmuş bari uydularada bişeyler uydur tam olsun....

• quote:

Orijinalden alıntı: edifers

quote:

Wayy gerçekten güzel olmuş bari uydularada bişeyler uydur tam olsun....

Uydular Kolay Değil Fazla Oval Kısım Var Uğraşırsam Güzel Birşey Çıkabılır uydulardan Ama Subb Gerçekten Çok Orjinal Oldu Çok Hoşuma Gitti Tavsiye Ederim Herkeze...

• led arkadaslar sese duyarlı led bu aralar delı ledlıyesım var

gelmedı daha gelsın cekerım hemen karanlıkda cıtı pıtı bır vıdeo ..

hocam yanar doner olmus bu arada yakısmıs .. modıfıyelı japon arabalarına benzemıss ..

..yanlarada stıker falan mı yapıstırsak .. !!

nazar etme ne olur vatana uğra senınde olur

fılmlerın hastasıyım oyunların sahıyım

o sımdı emeklı ( t 3)

acma bassımı krarım camını

.. kızma hocam sakın guzel olmus geyık benımkı sadece

• quote:

Orijinalden alıntı: nıggaa

led arkadaslar sese duyarlı led bu aralar delı ledlıyesım var

hocam ben sese duyarlı led çalışması yaptım gerçekten çok güzel oluyor tavsiye ederim. :)
    Videoyu bi ara paylaşıcam. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: sevimay

quote:

Orijinalden alıntı: nıggaa

led arkadaslar sese duyarlı led bu aralar delı ledlıyesım var

hocam ben sese duyarlı led çalışması yaptım gerçekten çok güzel oluyor tavsiye ederim. :)
    Videoyu bi ara paylaşıcam. :)

paylas ustad .. gorelım bızde ..
  • Arkadaşlar Ben Ordu'da Oturuyorum Bende Bir Led Çalışması Yapmak İstiyorum Bu Sese Duyarlı Olanlarından Bir Bilgiye Sahip Değilim Beni Biraz Aydınlatabılırmısınız bu knu hakkında yol gösterirseniz sevinirim...
  • bu sese duyarlı led olayı için sistemi sökmemiz gerekiyormu acaba....???
  • quote:

Çok güzel gözüküyor eline sağlık. Bir kaç resim daha paylaşırsan daha iyi olacak.
  • Buyrun Yeni Resimler

Bu Koruma Telini Kalaycıda Kalaytmayı Düşünüyorum Metalik Parlak Gri Güzel Durur Diye Düşünüyorum :) Yorumlar ??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LogitechZ623 -- 6 Aralık 2011; 20:56:02 >

• @LogitechZ623

Gerçekten çok güzel bir çalışma yapmışsın. Galiba ülkedeki ilk z623 modu oldu :). Bu arada resimleri simage olarak düzeltirsen sayfa görüntülenmesi açısından iyi olacak.
  • O Kadar Detayını Bilemiyeceğim Çalışma Gerçekten Çok İçime Sindi Yaptıktan Sonra Resimde Gözüktüğünden Dahada Orjinal Duruyor Kimbilir Yeni Modellerde Bu Tarz Tasarımlar Yaparlar Bu Koruma Telini Kalaylatsam Sizce Güzel Olurmu Parlak PArlak Düşüncen Nedir HAAltuntaş ? Bu Arada Teşekkürler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LogitechZ623 -- 6 Aralık 2011; 22:24:41 >
  • Bence koruma telini hiç bozma orjinal kalsın görüntüsü çok hoş....
  • Bu arada bir önerim olacak uyduları söküp sadece ön panellerini aynı renkte güzelce spray boyayla boyasan çok hoş olurdiye düşünüyorum ne dersin...?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi edifers -- 7 Aralık 2011; 23:41:26 >
  • quote:

O Kadar Detayını Bilemiyeceğim Çalışma Gerçekten Çok İçime Sindi Yaptıktan Sonra Resimde Gözüktüğünden Dahada Orjinal Duruyor Kimbilir Yeni Modellerde Bu Tarz Tasarımlar Yaparlar Bu Koruma Telini Kalaylatsam Sizce Güzel Olurmu Parlak PArlak Düşüncen Nedir HAAltuntaş ? Bu Arada Teşekkürler...

Bence de hiç dokunma ona. Uydularla uyumlu duruyor.

• 
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.