Şimdi Ara

LOGITECH-Z623'cüler BURAYA!!! (İnceleme: Video - Resim) (55. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.372
Cevap
27
Favori
182.386
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 200TL kadar etrafda gördüğünüz güzel x-fi ve mümkünse titanyum ayarında olsun gören duyan haber versin kuvars hocam kartı satacaksan 110dan senden geri alabilirim
  • ooo ustad nerelerdesın yahu .. ? .. t3 culerle bıraktın bızı buralarda..

.. heryerde her topıkın altında cıkıyorlar artık vırus gıbı cogalıyorlar ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: AnarcHiest

200TL kadar etrafda gördüğünüz güzel x-fi ve mümkünse titanyum ayarında olsun gören duyan haber versin kuvars hocam kartı satacaksan 110dan senden geri alabilirim

Dostum 150den aşağı vermem

Valla 200 TL'ye ikinci el titanyum bakmıyorsundur herhalde Geçenlerde görmüştüm Auzen X-Fİ Prelude vardı,araştır satılmadıysa kaçırma derim.

• quote:

Orijinalden alıntı: kuvars10

Normal kalitedeki bir ses kartının yaratacağı en büyük fark,onboarda göre sesin önündeki perdenin kalktığı hissini vermesidir.x-fi serisi bir kart aldığınızda Crystalizer özelliğini aktifleştirdiğiniz anda "vay be ben şimdiye kadar müzik dinliyor sanıyormuşum kendimi" diyecektir bu sistemi kullananların %80i.Ben sese bu denli etki etmeyi sevmeyen biriyim ve kullanmıyorum bu özelliği.Resimdeki gibi basit bir EQ ayarı ile çok güzel bir dinleti sağlıyor kartım.

LOGITECH-Z623'cüler BURAYA!!! (İnceleme: Video - Resim)

Auzen,Asus,Audiotrak gibi kartların kaliteli olduğunu ve bunlarla daha iyi müzik dinlenebileceğini düşünüyorum,ikinci el bölümünde bu kartlardan satanlar var.Bunları bulamadığınız takdirde Creative'nin X-fi kartlarına yönelmek daha doğru olacaktır.

bu nasıl eq ayarı kardeş:DDD bass full yapmışsın,tam 1 işkence olur....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darkenergy90 -- 29 Kasım 2011; 15:03:40 >

• http://www.dosya.tc/server7/lyswrh/VA_-_Instrumental_-_TheNewVersion.rar.html

VA_-_Instrumental_-_The New Version ....... enstrümantal ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: macır

quote:

Normal kalitedeki bir ses kartının yaratacağı en büyük fark,onboarda göre sesin önündeki perdenin kalktığı hissini vermesidir.x-fi serisi bir kart aldığınızda Crystalizer özelliğini aktifleştirdiğiniz anda "vay be ben şimdiye kadar müzik dinliyor sanıyormuşum kendimi" diyecektir bu sistemi kullananların %80i.Ben sese bu denli etki etmeyi sevmeyen biriyim ve kullanmıyorum bu özelliği.Resimdeki gibi basit bir EQ ayarı ile çok güzel bir dinleti sağlıyor kartım.

Auzen,Asus,Audiotrak gibi kartların kaliteli olduğunu ve bunlarla daha iyi müzik dinlenebileceğini düşünüyorum,ikinci el bölümünde bu kartlardan satanlar var.Bunları bulamadığınız takdirde Creative'nin X-fi kartlarına yönelmek daha doğru olacaktır.

O etkisiz bir eleman,sistem o frekansı vermediği için işkencelik bir durum söz konusu değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: nıggaa

http://www.dosya.tc/server7/lyswrh/VA_-_Instrumental_-_TheNewVersion.rar.html

Güzel albümmüş s730 la kulaklarımın pasını attı :)
  • quote:

quote:

quote:

O etkisiz bir eleman,sistem o frekansı vermediği için işkencelik bir durum söz konusu değil.

Yanlışın var.

Denemek için açtım evdekiler yıldırım düşmüş gibi tepki verdiler. Herkes bana baktı

• quote:

Orijinalden alıntı: bLind35

quote:

Orijinalden alıntı: nıggaa

http://www.dosya.tc/server7/lyswrh/VA_-_Instrumental_-_TheNewVersion.rar.html

Güzel albümmüş s730 la kulaklarımın pasını attı :)

yuksek ses bass dınledıkden sonra bunyeyı sakınlestırme adına banada ıyı gelıyor bazen

• quote:

Orijinalden alıntı: HAAltuntas

quote:

quote:

quote:

Yanlışın var.

Denemek için açtım evdekiler yıldırım düşmüş gibi tepki verdiler. Herkes bana baktı

Yanlışım yok,sistem işte elimizde,sende deneyebilirsin EQ ayarından.Videodaki testin doğruluğu görecelidir,ama sistemin en alt frekans tepkisi Logitech'inde belirttiği gibi 35 HZ.

• Merhabalar..
    Bende Bir Logitech Z623 Sahibiyim.Sistemi Alalı 5-6 Ay Oldu.Özellikle Baslardan Çok Memnunum. Fakat Son 1 Aydır Sistemin POWER Tuşunda Sorun Var. Dokunduğum Anda Ya Sistemi Kapatıyor Yada Kışır Kışır Ses Veriyor. Firmaya Göndermelımıyım Sizce.. ? Birde Aklımda Bir Fikir Var Ben Wofer ın Kabinini Değiştirmek İstiyorum Biraz Daha Gosterişli Birşey Olmasını İstiyorum Bu Wofera Uygun Önerebileceginiz Kabin Varmı Resim Veya Video Linklerini Eksik Etmeyin...
  • quote:

Orijinalden alıntı: LogitechZ623

Merhabalar..
    Bende Bir Logitech Z623 Sahibiyim.Sistemi Alalı 5-6 Ay Oldu.Özellikle Baslardan Çok Memnunum. Fakat Son 1 Aydır Sistemin POWER Tuşunda Sorun Var. Dokunduğum Anda Ya Sistemi Kapatıyor Yada Kışır Kışır Ses Veriyor. Firmaya Göndermelımıyım Sizce.. ? Birde Aklımda Bir Fikir Var Ben Wofer ın Kabinini Değiştirmek İstiyorum Biraz Daha Gosterişli Birşey Olmasını İstiyorum Bu Wofera Uygun Önerebileceginiz Kabin Varmı Resim Veya Video Linklerini Eksik Etmeyin...

O kabinler çok ince mühendislik hesapları ile yapılıyor.İlla birşey denemek istiyorsan Z2300 kabininde deneyebilirsin mesela. :) Yoksa kendim yapayım falan dersen performansı törpülersin.
  • Senin Bu Konusmana Subwoofer ın içine bakarak şahit oldum dısına güzel bir renkte folyo çekmeyi düşünüyorum :D
  • Bu açma kapama tuşu sorunlu sanırım bu sistemin.Bende de önceden yoktu,son zamanlarda cızırtı yapıyor açıp kapatırken.
  • Kronik sorun gibi gözüküyor bu kadar kişide çıktığına göre.Logitech'in acaba kronik bir sorunu olmayan cihazı var mı ? Z2300 ses açıp kaparken hışırdar.Z5500 sigorta patlatır,ledleri söner.623'de buradan fire verdi.Bakalım Z906'da ne gibi bir sorun çıkacak. :)
  • arkadaslar yakında sese duyarlı ledlerım gelıyor .. mavı ve kırmızı ..hıc kullanmadım denemedım gormedımde ( nette gordum ) ..nasıl olacak bır fıkrım yok ama degısık bısı olacagını umuyorum...
  • Merhaba arkadaşlar Z623 u obsesyon haline getirmiş bulunmaktayım.Yeni cep telefonu aldıgım için bekleme surecindeyim maddi hazırlık aşamasındayım yani :D Sizden bir ricam olucaktı şu parçayı dinleyip yorumlarınızı yazabilir misiniz nigga hocam sizin yorumlarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkurler

• parca guzelmıs

..sıstemde bu ve benzerı tarz muzıklerı dınlemek zaten ayrı bır zevk .. ronaldonun ıyı fırıkık performansı gıbı dogal .... z623 un rap clup hardstlye dubstep hause elektro vs... muzıklerdekı performansı

.. pazar sabahıı salladım yıne bınayı hehhe ... .. adam yaslanmaz lan boyle ..

• Z623 Sahipleri ,

Aşağıdaki videoyu 720p olarak Sesi 3/4 konumuna getirebilenlere helal olsun

http://www.youtube.com/watch?v=zLdFNLH-xQM&feature=player_embedded

Benim rekor 3 saniye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi L&M -- 4 Aralık 2011; 13:32:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: L&M

Z623 Sahipleri ,

Aşağıdaki videoyu 720p olarak Sesi 3/4 konumuna getirebilenlere helal olsun

http://www.youtube.com/watch?v=zLdFNLH-xQM&feature=player_embedded

Benim rekor 3 saniye

valla ben 15 s. dinledim daha fazla dayanamadım... (buarada ben s730'da denedim)

• 
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.