Şimdi Ara

LOGITECH-Z5500'cüler BURAYA!!!

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (2 Mobil) - 3 Masaüstü2 Mobil
38.481
Cevap
75
Favori
2.097.422
Tıklama
Giriş
    7836 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: freemind

ya hocam bu 5500 minton dvd playerda iş görürmü?onunda coaxıal ve optik çıkışı varya,
    hani cehaletimizi mazur görün ama öğrenmemek ayıp..

İş görür kesinlikle tabii ama dvd player ların da hem sese hem görüntüye etki edecek kendi özellikleri vardır.. mesela bendeki dvd player da dolby ve dts dışı diğer tüm ses kayıtları çok kötü ses veriyor..
    |
    |
    dts albümler nası dinlencek yaw..açıyorum hışırtı geliyo..elimde santana ve jimmy hendrix albümü var fakat dinleyemiyorum..filmlerde falan sorun yok ama albüm olmuo neden acep ??
    |
    |
    Biz cahil dediğimiz zaman,mektepte okumamış olanları kastetmiyoruz.Kastettiğimiz ilim,hakikati bilmektir.Yoksa okumuş olanlardan en büyük cahiller çıktığı gibi,hiç okumak bilmeyenlerden de hakikati gören gerçek alimler çıkabilir.
  • Yüzbaşı
    314 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: groll

dts albümler nası dinlencek yaw..açıyorum hışırtı geliyo..elimde santana ve jimmy hendrix albümü var fakat dinleyemiyorum..filmlerde falan sorun yok ama albüm olmuo neden acep ??

kmplayer'la dinleyebilirsin. yada vlc player. ben kmplayer'ı kullanıyorum. dvdye audio şeklinde yazdırırsan dvd playerlarda da dinleniyor.
    |
    |
    |
    |
    Biz cahil dediğimiz zaman,mektepte okumamış olanları kastetmiyoruz.Kastettiğimiz ilim,hakikati bilmektir.Yoksa okumuş olanlardan en büyük cahiller çıktığı gibi,hiç okumak bilmeyenlerden de hakikati gören gerçek alimler çıkabilir.
  • Yüzbaşı
    314 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: groll

km yi denemedim ama vlc de dahil hiçbiriyle dinlenmiyo neden acaba yaa..hışırtı geliyo sadece

bide kmplayerı dene. ama vlc'de de çalışması lazım. Bide indirdiğin dosyalar nasıl. Track şeklinde tek tekmi yoksa cue filan uzantılı tek dosyamı. Eğer öyleyse cd'ye yazman gerek sanırım.
    |
    |
    |
    |

Orjinalden alıntı: Edebiyatci_15

g500 ü satıp bundan alacam farz oldu :-) kafayı yedim walla!

valla ben akşam olsada eve gidip film izlesem diye sabırsızlıktan ölüyorum. Ne biçim şeydir bu z5500 anlamadım gitti. Kız arkadaşımdan ayrıldığımı unutturdu bana bi meret Yoksam aramızamı girdi anlamadımki
    |
    |

bide kmplayerı dene. ama vlc'de de çalışması lazım. Bide indirdiğin dosyalar nasıl. Track şeklinde tek tekmi yoksa cue filan uzantılı tek dosyamı. Eğer öyleyse cd'ye yazman gerek sanırım.

bitanesi cd şeklinde deomon tools yapıyorum diğeri track şeklinde ..2 sindede hışırtı var anlamadım gitti..dolby-dts film ve videolarda bişey yok ama müzik işi olmadı nedendir acaba ?????
    |
    |
  • Onbaşı
    39 Mesaj
    z-5500 almayı düşünüyorum en iyi verimi hangi ses kartıyla alabilirim?
    |
    |

Orjinalden alıntı: aayakut

asus xonar d2/pm
    |
    |

Orjinalden alıntı: aayakut

Creativede kullanmıs biri olarak şahsi tavsiyem asus
    |
    |

İnsanların güvenini kaybetmektense, para kaybetmeyi tercih ederim. Verdiğim sözlere ve ürünlerime duyulan güven benim için her zaman kısa vadeli kazançlardan daha önemli olmuştur." (Robert Bosch)
  • Teğmen
    124 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: Skepo

valla ben akşam olsada eve gidip film izlesem diye sabırsızlıktan ölüyorum. Ne biçim şeydir bu z5500 anlamadım gitti. Kız arkadaşımdan ayrıldığımı unutturdu bana bi meret Yoksam aramızamı girdi anlamadımki

dert babası Z-5500 sıkıntın varsa uğra z-5500 babaya anlat derdini yaşa mis gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TuBeRK -- 10 Haziran 2008; 17:34:08 >
    |
    |

İnsanların güvenini kaybetmektense, para kaybetmeyi tercih ederim. Verdiğim sözlere ve ürünlerime duyulan güven benim için her zaman kısa vadeli kazançlardan daha önemli olmuştur." (Robert Bosch)

• Çavuş
    82 Mesaj
    Arkadaşlar Logitech z-5500 subwoofer dan ses geliyor servise gitmesi gerek Avrupa yakasında nerde servisi bilen varmı internetten aradım bi türlü bulamadım çok teşekkür ederim.
    |
    |

Kaçarak Özgür Olunmaz.
    Onurlu Millet Başı Dik Devlet Olmanın Bedeli Neyse Öderiz.
    Osman Pamukoğlu
  • Yüzbaşı
    314 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: TuBeRK

quote:

Orjinalden alıntı: Skepo

dert babası Z-5500 sıkıntın varsa uğra z-5500 babaya anlat derdini yaşa mis gibi

dili olsada anlatsa benim z5500. daha iki hafta oldu duymadığı dert kalmadı.
    |
    |

• Yüzbaşı
    348 Mesaj
    merhaba az aldım geldim z5500.Sesi sonuna kadar açmaya çalıştım boost 11 göründü lcd ekranda yalnız ses hiç de yüksek değildi.Yüksek seslere ulaşamadım bir türlü?bilgisayardan da açtım ama çok yüksek değildi ses neden acaba?
    |
    |
    merhaba arkadşlar ben aslında recaver mi ne hani o uydu olayları varya atv için ondan alacaktım vazgeçtim dedim bi ses sistemi alayım bilgisayarıma şimdi şunu sormak istiyorum fiyatı ne civarlarda bu 1
    2-ayrıyeten bi ses kartı almalı mıyız alırsak ne marka olmalı
    3-önemli olan yüksek değil benim için kaliteli ses bu logitek azıcık araştırdım baya övülen bir makine sizler bana başka cihazlar önerebilir misiniz şöyle örnek vereyim telefoncu olduğum için
    n95 mı iphone mi
    yani bana bazı seçenekler sunar mısınız yoksa nokia dan şaşma mı dersiniz biraz saçma oldu ama saçmalamamın nedeni ses sistemleri hakkında hiç bi bilgimin olmaması baktım 300 küsür sayfa dedim vardır bu işte bir iş şimdiden cevaplar için teşekkür ederim
    |
    |
    quote:

Orjinalden alıntı: şemsilepervane

merhaba arkadşlar ben aslında recaver mi ne hani o uydu olayları varya atv için ondan alacaktım vazgeçtim dedim bi ses sistemi alayım bilgisayarıma şimdi şunu sormak istiyorum fiyatı ne civarlarda bu 1
    3-önemli olan yüksek değil benim için kaliteli ses bu logitek azıcık araştırdım baya övülen bir makine sizler bana başka cihazlar önerebilir misiniz şöyle örnek vereyim telefoncu olduğum için
    n95 mı iphone mi
    yani bana bazı seçenekler sunar mısınız yoksa nokia dan şaşma mı dersiniz biraz saçma oldu ama saçmalamamın nedeni ses sistemleri hakkında hiç bi bilgimin olmaması baktım 300 küsür sayfa dedim vardır bu işte bir iş şimdiden cevaplar için teşekkür ederim

Bu söylediklerin hakkında konunun üstadları bi çok yararlı bilgi vermişlerdir bu kategoride bi arastır istersen fakat diyeceğim teksey bu sistem verilen parayı sonuna kadar hakediyor bi söz vardır pahalıdır vardır bi rahmeti ucuzdur vardır bi illeti diye unutmadan bende telefoncuyum ve z-5500 kullanıyorum senide kesinlikle tatmin eder

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TuBeRK -- 10 Haziran 2008; 18:19:32 >
    |
    |

• Er
    7 Mesaj
    Arkadaşlar merhaba, z5500 almayı düşünüyorum onboard ekran kartımın spdif çıkışı var (cahilliğimi mazur görün) bu bağlantı optic midir coaksiyel mi? yani nasıl bir kablo almalıyım, kablonun spdif girişine bağlanan ucu ile z5500 e baplanan ucu aynı mıdır, karttaki yuva normal jack gibi de onun için soruyorum.Ses kartım Realtek HD 7.1 ALC 888. Şimdiden sağolun.
    |
    |
    quote:

Orjinalden alıntı: TuBeRK

quote:

n95 mı iphone mi

Bu söylediklerin hakkında konunun üstadları bi çok yararlı bilgi vermişlerdir bu kategoride bi arastır istersen fakat diyeceğim teksey bu sistem verilen parayı sonuna kadar hakediyor bi söz vardır pahalıdır vardır bi rahmeti ucuzdur vardır bi illeti diye unutmadan bende telefoncuyum ve z-5500 kullanıyorum senide kesinlikle tatmin eder

sağol arkadaşım araştırayımda 300 küsür sayfanın neresini acabaanlıyorum sizde sıkılmışsınızdır hep aynı şeylere cevap vermekten eminim ama yardıma ihtiyacım bu arada anakartımın markası asus ses kartım onboard ayrıyeten almam gerekiyor mu
    |
    |

• Yüzbaşı
    746 Mesaj
    quote:

n95 mı iphone mi

Bu katagorideki diğer ürünlerle kıyaslayacak olursanız fiyat/performans açısından en iyi ürün fikrimce z5500 dür. Bu setle kıyaslanabilecek bir iki tane set var ama onlarında z5500 ün yaptıklarını yapabilmesi için harcanan parayla iki tane z5500 alınır.
    (n95 mi iphonemi? kesinlikle IPHONE...)

Setinizden daha yüksek performans almak isterseniz tabiki iyi bir ses kartı almanızı tavsiye ederim.

Sevgiler, Saygılar
    |
    |
    AMD ATHLON 64 3500+ (2.2GHz) 640K 939p VENİCE--WİNFAST 6150K8MA DDR SES+VGA+GLAN+SATA2 16X 939p-- 2 X 512 MB DDRAM 400 MHz PC3200 KINGSTON--- ATI RADEON X600/X550 SERİES(128Bit) 256/512MB TV DVI 16X-250 SEAGATE 7200 NCQ SATA2 8MB ST3250824AS -- FEEL HURRICANE II USB ATX KASA GÜMÜŞ 460W-- 1.44 MB SONY DİSKET SÜRÜCÜ-- LG 52X32X52 CD-RW SİYAH-- PHILIPS SPD2412B 48X32X48CDRW 16X8X16DVDRW SİYAH-- EVEREST USB ADSL MODEM-- 17 DELL E176FP LCD SİYAH-- Q MS WLESS OPTİK DESKTOP KLAVYE+MAUSE USB/PS2(DA9)-- LABTEC WEBCAM PLUS-- CREATİVE AUDİGY VALUE 7+1 SESKARTI-- LOGITECH Z5500 SPEAKER SYSTEM

Reklamlar
Bey Azura
Mobilya Takımları
Canlı Tv izle
kolayoto.com
bankalar.org
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,734
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.