Şimdi Ara

LOGITECH-Z5500'cüler BURAYA!!! (1876. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38.798
Cevap
80
Favori
2.200.611
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18741875187618771878
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Fişten çek tüm bağlantıları kontrol et tekrar dene olamazsa teknik destek alman lazım tamirci yolu görünebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sensei111

yardım???

ses kartı ne onbordsa normal olabilir... fanlardan tut anakartdaki akım akısından dolayı deep ses olur onu diyor olabilirsin daha once ufak haporlorler kullandıysan fark etmemiş olabilirsin sesin şideti veya kayıt alabilirsen daha iyi anlarım diye düşünüyorum neden kaynaklandığını... bide girişleri vs tam taktığından emin ol
  • MC.CYBER_ kullanıcısına yanıt
    hocam ben bu sistemi 2006 den buyana kullanıyorum,creative z serisi ses kartım var,yeni monitör aldım taktıktan sonra ses böyle oldu,ayarlarını herhnagi bir yerini oynamadım,z5500 ün on düğmesine basıp hoparlörü açınca sanki wooferi test ediyormuşum gibi uğultu geliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: sensei111

hocam ben bu sistemi 2006 den buyana kullanıyorum,creative z serisi ses kartım var,yeni monitör aldım taktıktan sonra ses böyle oldu,ayarlarını herhnagi bir yerini oynamadım,z5500 ün on düğmesine basıp hoparlörü açınca sanki wooferi test ediyormuşum gibi uğultu geliyor

anladım zxr ses kartım var benimde uğultu o kadar şiddetlimi monitörle alakalı olacağını sanmıyorum ayarlarla da o sesi elde etmek çok kolay değil ama yerini oynamayabilirsin ama çıkmış olabilir ilkez böle bir arıza duyuyorum kusura bakma

çözümü bulana da helal olsun dekoderde z5500 test ediyor gibi bir şey yazsa dikkatinizi çeker sanırım bağlantı türlerini bide deneyebilirsiniz pc kapalıyken de aynı sorun devam ediyor mu
  • MC.CYBER_ kullanıcısına yanıt
    tamam hocam uygun bir vaktimde bağlantıları kontrol edeyim.
  • Arkadaşlar zamanında severek aldığım ikinci nesil Logitech z-5500 ümü başka bir eve taşınma sebebinden dolayı satıyorum.ürun az kullanılmıştır,çalışır durumdadır.Sadece podun mavi ledi yanmamaktadır,bu da z5500 ün kronik sorunudur,bilen bilir.bunun haricinde hiçbir sorununu yoktur,kutusu köpükleri dahi durmaktadır.ilgilenen arkadaşlar bana pm den ulaşabilir.
    Takas kesinlikle düşünmüyorum,teklif etmeyiniz.
    Pazarlıksızdır.resimlerini mail atabilirim.Lütfen ciddi ilgilenen arkadaşlar pm atsın.

FİYATI: 550 TL dir

kargolama işleminde kargo ücreti alıcıya aittir.Antalyada ikamet edenlerveya Antalyaya gelebileceklere cihazı yakından gösterebilirim.
    Resimler için link:
    http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-ev-elektronigi-ses-sistemleri-logitech-z-5500-177395395/detay?hideSearchFilter=false&showViewPreferences=true

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ghettomania -- 30 Ağustos 2014; 10:12:24 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >

• Güncel

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alituzcu

Arkadaslar selam.

Benim bu z5500 un power kablosu kayboldu. Elektrikciden gidip 2 pinli kablo alsam olur mu yoksa volt amper ozellikli bir kablo vs mi olmasi gerekiyor.

Rica etsem orjinal kablonun uzerinde yazi vs var ise fotosunu cekip yollarimisiniz.

Bahsettigim kablo sanirim buydu.

Üzerinde :

2.5 A 250V yazıyor.

Bu özellikleri taşıyan aynı tip kablo olsa yeterli olur sanırım.

• İyi geceler beyler,

Z5500 5 yıl sonra ilk kez açılmamaya başladı. 2-3 saat çalıştıktan sonra kapandı. 5 gün oldu halen açılmadı. Sigortaya baktım sorun gözükmüyordu yinede değiştirdim ama çalışmadı. Bu konuda nerede tamir yaptırabilirim. Daha önce tamir yaptıranlar var mı referans olabilecek ? İkamet ettiğim yer ikitelli/k.çekmece

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2000 sayfa olmasada uzun sayılır topic

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İstanbul içi elden teslimat ve görüp dinleyebileceğim, sorunsuz, içi açılmamış ve tamir görmemiş 1. versiyon z5500 arıyorum
  • SP4RCO kullanıcısına yanıt
    Benimde kontrol ünitesi arızalandı logosoft 'a gönderdim İstanbul a yetkili servisidir yorumları pek iç açıcı değildi ama yaptılar sorunsuz çalışıyor iki sene bitecek.
  • leacy6 kullanıcısına yanıt
    Ücret olarak ne kadar ödedin acaba ?
  • SP4RCO kullanıcısına yanıt
    Ücret ödemedim garantisi devam ediyordu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: suganzm

vay arkadaş yıllar önce bu forumda biz de klavye şövalyeliği yapardık...

İlk çıktığı senelerde gerçek bir efsaneydi bu set ben Topkapı Vatan'dan avcılara getirene kadar ebem ağlamıştı taksiye para veremeyeceğim için...

Sonra sanıyorum iki defa daha aldım sattım bu setten

Üni. bitip elimiz biraz para görünce seste kaliteye yöneldik sattım bir daha da almadım...

Güzel günlerdi.

dün gibi hatırlıyorum ben de başkan :)

6 sene önceydi. topkapı vatandan metrobüs ile küçükçekmece'ye 2 kişi taşıyarak getirdik. para yok tabi dediğin gibi. iş güç yok. taksiye binemiyoruz :)

para biriktirip almışız kolonları. 1 sene aktif olarak kullandım. sonra iş güç okul olunca rafa kalktı hepsi. bu geçtiğimiz cumartesi bi hevesle kolisinden çıkartıp kurdum. hala ilk günki gibi heyecanla müzik dinledim diyebilirim. mutlu oldum lan

biraz fazla yer kaplasa da şimdilik kurulu duruyor. evde kalınca veriyorum coşkuyu

• CREATIVE SB Z alacam bugun optic mi yoksa 6 kanal mi kullanmak daha faydali olur? Agirlik oyun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Qbert1903

quote:

Orijinalden alıntı: suganzm

vay arkadaş yıllar önce bu forumda biz de klavye şövalyeliği yapardık...

İlk çıktığı senelerde gerçek bir efsaneydi bu set ben Topkapı Vatan'dan avcılara getirene kadar ebem ağlamıştı taksiye para veremeyeceğim için...

Sonra sanıyorum iki defa daha aldım sattım bu setten

Üni. bitip elimiz biraz para görünce seste kaliteye yöneldik sattım bir daha da almadım...

Güzel günlerdi.

dün gibi hatırlıyorum ben de başkan :)

6 sene önceydi. topkapı vatandan metrobüs ile küçükçekmece'ye 2 kişi taşıyarak getirdik. para yok tabi dediğin gibi. iş güç yok. taksiye binemiyoruz :)

para biriktirip almışız kolonları. 1 sene aktif olarak kullandım. sonra iş güç okul olunca rafa kalktı hepsi. bu geçtiğimiz cumartesi bi hevesle kolisinden çıkartıp kurdum. hala ilk günki gibi heyecanla müzik dinledim diyebilirim. mutlu oldum lan

biraz fazla yer kaplasa da şimdilik kurulu duruyor. evde kalınca veriyorum coşkuyu

vay hocam kaderbirliğine bak :))

• quote:

Orijinalden alıntı: Sheldon-Cooper

CREATIVE SB Z alacam bugun optic mi yoksa 6 kanal mi kullanmak daha faydali olur? Agirlik oyun.

optic oyunlarda ve filmlerde iyi ama müziklerde analog ama çoğu zaman oyunlarda analog kullanıyorum dd dts destekli oyunlarda optic kullanmaya özen gösteriyorum
  • arkadaslar bu z5500 boost mode aktif.ikenmi 505 watt ses yapiyor yoksa kapali ikenmi.eger kapali iken ise acik oldugunda kacc watt ses yapiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: MC.CYBER_

quote:

Orijinalden alıntı: Sheldon-Cooper

CREATIVE SB Z alacam bugun optic mi yoksa 6 kanal mi kullanmak daha faydali olur? Agirlik oyun.

optic oyunlarda ve filmlerde iyi ama müziklerde analog ama çoğu zaman oyunlarda analog kullanıyorum dd dts destekli oyunlarda optic kullanmaya özen gösteriyorum

Bugun CS:Go`da denedim ve analog cok daha iyi sonuc verdi. Birde optical kullandigimizda effect olarak ne secmemis gerekiyor?
  • 
Sayfa: önceki 18741875187618771878
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.