Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

logitech z506 - 5+1 Tv bağlantısı hk.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
4
Cevap
0
Favori
726
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Ses Sistemleri >> Ev Sinema Ses Sistemleri >> logitech z506 - 5+1 Tv bağlantısı hk.
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    31 Mesaj
    Selam Arkadaşlar,

Biliyorum mümkün değil ama en ucuz yollu nasıl dijitali analoga çevirip 5+1 ses sistemini tvden alabilirim ?

En kötü ikinci el bir amfi ya da dvd player mı almam gerekir ?

Ses sistemi bu:

Tv arkası:

|
    |
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Şu konunun aynısından en az 20 tanesine bizzat ben kendim cevap vermişimdir. Google'a tv'ye 5.1 bağlamak diye de mi sormak gelmiyor mu kimsenin aklına? Gerçi sorulmuş olsa cevaplanmış en az 100 tane donanım haber başlığı çıkardı.

Neyse bu kişisel isyandan sonra size lazım olanın bir dac olduğunu söyleyeyim. Tr'de playvision, ebay yada Amazon'da ise HD audio Rush adıyla satılan dekoderler mevcut. Alttaki linkte cihazın nasıl bağlanacağı vs detaylıca gösteriliyor.

http://www.playvision.com.tr/playvision-hda-51a-decoder.php

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turuncu55 -- 18 Kasım 2015; 22:21:09 >
    |
    |
    mennano kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Denon AVR-X4400H, Roksan Kandy 2 Stereo Amfi ve 5.1.4 Atmos kurulumHoparlor: Heco Music Style 900 kule, Heco Victa 201 arka ve 101 merkez, Atmos hoparlorler Canton Plus GX3, Sub GoldenEar FF4Project Debut Carbon Esprit SB Pikap, Ortofon M2 Red iğnePi 3, SMSL M8 dac ve Pifi DAC v2.0 dac, Atlas integra rca interconnect , Black Rhodium Jive hoparlor kablosu, PC: Aerocool DS Cube, High Power Astro Lite750w 80Plus Gold, Intel i5 4590, 8gb ram, Asus Dual-RX 580, Sandisk Ultra II 240gb SSD
  • Onbaşı
    31 Mesaj

Serzenişinde haklısın hocam ama zaten digital - analog converter'a ihtiyacım olduğunu belirttim araştırdıktan sonra. Belki daha ucuz bir dönüştürücü vardır, bir trick vardır diye sormak istedim sandığın gibi hazırcı değilim.
    |
    |
    turuncu55 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
1
Reklamlar
sohbet
e-ticaret
son dakika
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Lastik Fiyatları
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,188
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.