Şimdi Ara

Logitech Z506 5.1 75W RMS - Fiyat Düştü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
1
Favori
578
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    1
    1 Logitech Z506 5.1 75W RMS - Fiyat Düştü
    Kozmetik olarak subwooferdaki ufak çizik harici kusursuz. Hama stereo kablo ile vereceğim. 5+1 olarak çalışması için gereken kablo maalesef yok. Kutusu ve faturası yok . Bu sebeple elden teslim tercihimdir. Fiyat son, pazarlık payım yok. Yeni hoparlör edindim satılsın artık diye bu fiyat.

Fiyat : 400 TL

Logitech Z506 5.1 75W RMS - Fiyat Düştü

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 400 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Ankara Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• merhaba.
    Yıllardan beri şu 5+1 sistemleri pc üzerinde tam verimli çalıştıramadım ya:) ya bir tanesinden gelmez ya 2 tanesinden yada gelir az gelir vs? Neden böyle bir şey oluyor anakartın ses kartı destekleyemiyormu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: PanikAtak

merhaba.
    Yıllardan beri şu 5+1 sistemleri pc üzerinde tam verimli çalıştıramadım ya:) ya bir tanesinden gelmez ya 2 tanesinden yada gelir az gelir vs? Neden böyle bir şey oluyor anakartın ses kartı destekleyemiyormu?
    Hocam inanın bilemiyorum. Normalde bazı ses kartlarının 5.1 desteği olmadığı için tam verimle çalışmayabilir. Fakat bunda 5.1'e ihtiyacınız yoksa benim yaptığım gibi stereo kabloyla 3.5mm üzerinden bağlıyorsunuz. Tüm hoparlörlerden ses geliyor sorunsuz şekilde.
    Benim çok eskiden bir 5.1'im vardı, anakartım da desteklemezdi. O zaman da jack çoğaltıcı aparatla bağlamıştım :)
  • Vuh kullanıcısına yanıt
    Bende z506 kullanıyorum bir kerede 5+1 kullanayım dedim gene hüsran ya :)
    Şunu bir deneyin sizde;

Öncelikle gereken kablo Coaxial to 3.5mm.

Sonrasında hoparlörün arkasındaki 5.1CH Input kısmını kullanacaksınız.
    FL: Front Left - Ön Sol
    FR: Front Right - Ön Sağ
    CEN: Center - Ortadaki hoparlör
    SW: Subwoofer
    SL: Side Left - Yan Sol
    SR: Side Right - Yan Sağ
    Şimdi:
    FR ve FL zaten tek kablo olacak. Zira her biri bir kanal. Bu kablo da anakarttaki kırmızı porta bağlanacak.
    CEN ve SW de aynı kabloya bağlanacak zira o da toplamda iki kanal. O da anakarttaki CS Out portuna bağlanacak.
    Son olarak SL ve SR de tek kablo ile RS Out'a bağlanabilir. Yalnız Realtek HD Audio Manager içerisinden ya da çıkan pencereden bu çıkış Side olarak değiştirilmelidir.
    Ayrıca bilgisayarınızın ses çıkış gücü bu ses sistemini besleyemeyebilir. O yüzden bir amfi almanız gerekebilir, belirteyim.

• quote:

Orijinalden alıntı: PanikAtak

Bende z506 kullanıyorum bir kerede 5+1 kullanayım dedim gene hüsran ya :)
    Şunu bir deneyin sizde;

Öncelikle gereken kablo Coaxial to 3.5mm.

Sonrasında hoparlörün arkasındaki 5.1CH Input kısmını kullanacaksınız.
    FL: Front Left - Ön Sol
    FR: Front Right - Ön Sağ
    CEN: Center - Ortadaki hoparlör
    SW: Subwoofer
    SL: Side Left - Yan Sol
    SR: Side Right - Yan Sağ
    Şimdi:
    FR ve FL zaten tek kablo olacak. Zira her biri bir kanal. Bu kablo da anakarttaki kırmızı porta bağlanacak.
    CEN ve SW de aynı kabloya bağlanacak zira o da toplamda iki kanal. O da anakarttaki CS Out portuna bağlanacak.
    Son olarak SL ve SR de tek kablo ile RS Out'a bağlanabilir. Yalnız Realtek HD Audio Manager içerisinden ya da çıkan pencereden bu çıkış Side olarak değiştirilmelidir.
    Ayrıca bilgisayarınızın ses çıkış gücü bu ses sistemini besleyemeyebilir. O yüzden bir amfi almanız gerekebilir, belirteyim.
    Hocam benim 5+1'e hiç ihtiyacım yok sadece müzik dinliyorum tüm hoparlörler masada duruyordu zaten. Bunu da bir heves satın almıştım gücü falan yerinde evet ama ihtiyacım yokmuş gerçekten o yüzden satıyorum, o yüzden yeni kablo almam şu an fakat yeni sahibi için yol gösterici olmuş teşekkür ederim Kulaklıkla devam edeceğim yoluma

• Ürün ile ilgili mesaj atıldı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.