Şimdi Ara

LOGITECH Z2300 FULL KUTU ÇOK TEMİZ--PARADIGM PW800+BOSE SUBWOOFER

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
4
Cevap
1
Favori
781
Tıklama
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara İlan Türü #Satılık Kondisyon #Sıfır
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> İkinci El - Ödüllü Anket >> İkinci El >> Bilgisayar ve Donanımları >> Ses & Görüntü >> Monitör >> Hoparlör >> LOGITECH Z2300 FULL KUTU ÇOK TEMİZ--PARADIGM PW800+BOSE SUBWOOFER
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    6260 Mesaj
    Referanslar: 1

Katılım Zamanı
    07 Kasım 2006

Durum
    Forumda değil

Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    LOGITECH Z2300
    Çok temiz uzun zamandır kullanmıyorum kutusunda duruyor evimde fazlasıyla ses sistemim var bu sebepten kutusuna kaldırdım kullanılmıyor full kutu içeriği ile teslim edilecektir.

FİYAT:700TL PAZARLIK TAKAS OLMAZ

PARADIGM PW800 KABLOSUZ HOPARLÖR
    Sıfır ayarında yandaki jelatini duruyor siyah renk, kocaman kule hoparlörden alacağınız sesi bu hoparlörde alabilirsiniz, wifi ethernet ve aux girişi de vardır, bluetooth adaptörüde vereceğim. 2adet 5" ve 2adet 1" hoparlörleri vardır ses kalitesi ciddi şekilde iyidir, marshall woburn de kullandım ama kesinlikle bu hoparlörün dengi değildir. Biraz araştırma yaparsanız zaten hoparlörün premium üst seviye ve içerisinde D segment amfi olduğununu göreceksiniz, subwoofer çıkışıda vardır beraberinde bose 321 system subwoofer de vereceğim ikisi mükemmel senkron olarak çalışıyor sesi yarıya kadar getirip evde kullanamazsınız ses çok net ve yüksektir. Evimde kule hoparlörler logitech z2300 de var fazlalıktan satıyorum. Z2300 bu hoparlör ve subwooferin yanında gerçekten çok amatör kalıyor.

Cep telefonu uygulaması ile ayarlarını yapabilirsiniz. PlayFi uygulaması ile spotfly deezer internet radyosu vs dinleyebilirsiniz.Tekrar söylüyorum premium muazzam bir hoparlördür ses kalitesi iyininde ötesindedir.

110v ile çalışıyor beraberinde 400w lık ataba marka kaliteli sıfır gibi 220v çeviricisinide vereceğim, hoparlör full kutuludur.

FİYAT:PW800+BOSE SUBWOOFER İLE BİRLİKTE: 2850TL DİR PAZARLIK VE TAKASA KAPALIDIR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi garuda -- 4 Nisan 2020; 10:37:58 >

Hakkımdaki yorumları okumak için tıklayın...

• Onbaşı
    32 Mesaj
    Katılım Zamanı
    21 Ekim 2004

Durum
    Forumda değil

Hayırlı satışlar. Mesajım bulunsun.
    |
    |

Önceki nick: [TUTH_ANKH_AMON]-sonraki VigneroN
  • Binbaşı
    1014 Mesaj
    Katılım Zamanı
    04 Aralık 2007

Durum
    Forumda değil

fiyat takip.. bir de fotoğraflarını rica ediyorum.. hayırlı satışlar
    |
    |
    15 Aralık 2006

Durum
    Forumda değil

Pazarlık fikriniz değişir belki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
1
Reklamlar
üniversite
Bey Azura
Canlı Tv izle
kolayoto.com
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,234
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.