Şimdi Ara

Logitech Z2300 - Ana Konu (İnceleme 1.mesajda) (55. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.965
Cevap
8
Favori
205.334
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Dostum belki de haklısındır, ama şu hali ile inanki verdiğim paraya acıdım hakikaten. Birazdan creative ses kartı almaya çıkacağım, bir de öyle deneyeceğim. İnşallah ben yanılmış olurum, ve sorun o/b bağlantı kaynaklıdır. Çok heves ederek almıştım bu modeli. Alternatifim T3 idi, ama açılmamış pakette T3 bulamadığım için tavsiye karşısında almıştım Z2300'ü. Sub gereğinden fazla iyi iş çıkarıyor hakkını yememek lazım AMA uydular bir felaket hakikaten ...

Ses kartı sonrasındaki sonucu da yazacağım buraya, ilgilenenlere referans olur belki..

Kesinlikle güzel bir ses kartı ile dinleyin. Ses kalitesi mükemmel, verdiğinin paranın tümünü hakediyor (ama yine de uydular daha performanslı olabilirdi)
  • Bu arkads ses kartı alıp denıyecek buraya da Sonuclarını yazacaktı ama Ses cıkmadı
  • vay anasınısayın seyirciler vatanada alcağım zaman stokta yoktu fiyatıda 400 küsür idi bende hepsiburadadan aldım 420 tlye şimdi vatanda stoklarada girmiş fiyatıda 100tl ucuzlamış zaten vatan pcyi hiç sevmem şimdi nefret geldi vatan pc
  • işin ılgınc yanı sadece vatan da 300 un altında. onun dısında 400un altında satan bı yer yok !!
  • Evet arkadaşlar resmini koymuşlar kontrol panelinin sanrım yenilenmiş sistemimiz
  • bn 2 ay once aldm ama bnm kumanda usttekınden. Eskıyı mı aldm bn smdı
  • quote:

Bu arkads ses kartı alıp denıyecek buraya da Sonuclarını yazacaktı ama Ses cıkmadı

Ses kartı alındı ve sonuçtan memnun kalındığı ifade edildi. Başka nasıl bri ses çıkarabilirim
    Set o/b ses kartı ile pek performans göstermiyor. Creative ses kartı ile denedim ve o/b ile harici kart arasında dağlar kadar fark olduğunu tespit ettim. Yineleyeyim, "kesinlikle harici (vasat dahi olsa) ses kartı ile birlikte" kullanın ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: metot17

vay anasınısayın seyirciler vatanada alcağım zaman stokta yoktu fiyatıda 400 küsür idi bende hepsiburadadan aldım 420 tlye şimdi vatanda stoklarada girmiş fiyatıda 100tl ucuzlamış zaten vatan pcyi hiç sevmem şimdi nefret geldi vatan pc

şimdi adamlar ucuza satıyo die suçlumu oldu anlamadım??
  • Hepsiburada da fiyat düşürdü.

297,54 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gorod -- 17 Nisan 2010; 16:16:02 >
  • arkadaşlar bu 2+1 i creative x-fi go harici ses kartıyla birlikte kullanan varmı performansında artış olurmu tavsiye edermisiniz? arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ascentarium

quote:

Bu arkads ses kartı alıp denıyecek buraya da Sonuclarını yazacaktı ama Ses cıkmadı

Ses kartı alındı ve sonuçtan memnun kalındığı ifade edildi. Başka nasıl bri ses çıkarabilirim
    Set o/b ses kartı ile pek performans göstermiyor. Creative ses kartı ile denedim ve o/b ile harici kart arasında dağlar kadar fark olduğunu tespit ettim. Yineleyeyim, "kesinlikle harici (vasat dahi olsa) ses kartı ile birlikte" kullanın ...

ifade Ettıgını gormedm
    Ses kartı olarak ne aldın? ? tizlerdeki cızıltı sorunu gectı mı ? ses kartın sub a etkısı nsl oldu ? kısaca kartın sistemi olan etkisini anlatırmısın ?

• Setin x-fi titanium la performansını cok merak edıyorm. Kullanan Yk mu Hıc yaw
  • Ürünü yeni sipariş verdim bakalım gelsinde biraz kaliteyi hissedelim
  • Verdiğim parayı hak eden bir ses sistemi. Uyduların hakkını yemeyin gayet yeterli 120W sub un yanında.
  • inanamıyorum fiyata 300 lira olmuş doğru mu görüyorum arkadaşlar ????????
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheMatador2

inanamıyorum fiyata 300 lira olmuş doğru mu görüyorum arkadaşlar ????????

daha neler göreceksin, sadece takip et.
  • arkadaşlar acaba logitech yeni bir 2+1 set üretmeyi planlıyorda z2300 leri elinden çıkarmaya çalışıyor hemen bu fiyat düşüklüğünün nedenini merak ediyorum ve daha ne kadar böyle seyretmeye devam edecek hemen yarın alayım mı sistemi yoksa 1-2 hafta bekleyip riskmi alayım ?
  • yurtdışı fiyatlarını karşılaştırın

amazon.com

amazon.co.uk

şu anki fiyat iyi sanırım gerçi eski kumandayla satıyorlar deniliyor.

edit: yukarıya resimleri eklemiştim yeni aldım diye. ben ürünü türkiyeden almadım arkadaşlar haberiniz olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi can_247 -- 20 Nisan 2010; 6:26:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheMatador2

arkadaşlar acaba logitech yeni bir 2+1 set üretmeyi planlıyorda z2300 leri elinden çıkarmaya çalışıyor hemen bu fiyat düşüklüğünün nedenini merak ediyorum ve daha ne kadar böyle seyretmeye devam edecek hemen yarın alayım mı sistemi yoksa 1-2 hafta bekleyip riskmi alayım ?

eğer öyle bidüşüncesi varsa, yeni bir 2+1 bir sistem üretmek gibi, o sistemi Z2300'ün eski fiyatından piyasaya sokar
  • 
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.