Şimdi Ara

Logitech Z200 2.0 Hoparlör (Beyaz) 139 TL (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
4
Favori
5.744
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bunu çok b*kluyo yabancılar. Ama ben de alcam sanırım fp ürün lazım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 7w RMS'lik ürün Z211'in sesinin, 5W RMS'lik üründen fazla çıktığını iddaa eden arkadaşlar siz hoparlör konusunda mastersınız :D
  • Alacak arkadaşlardan ricam, apartmanda yaşıyorsanız sesini sonuna kadar açmayın, mahalleyi izlediğiniz filme/dinlediğiniz müziğe maruz bırakmayın. Teşekkürler.

• Grundig Gsb 150 den iyi midir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bunları neye dayanarak söylüyorsun işkembe ?? RMS ne demek ilk önce bunu araştır, 2 üründe aynı markanın ürünü, Subwoofer ne demek araştır, sonra gel tartışalım. Boş beleş işkembeden sallamanın alemi yok..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mcdaredevil_17 -- 10 Temmuz 2019; 14:5:30 >
  • mcdaredevil_17 kullanıcısına yanıt
    Bir hoparlörün RMS değeri daha yüksekse, subwoofer'ı varsa daha iyi ses çıkaracağı mutlak mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynı markanın ürünleriyse ve z200 ve z211 diye isimlendiriliyorsa, birisinin rms değeri 5w ,diğerinin rms değeri 7w ise ayrıca extradan subwoofer bulunuyorsa aksi kanıtlanmadıkça mutlaktır.Fakat Profesyonel ölçümler yapılıp aksi kanıtlamadan işkembeden sallamak mutlak değildir.
  • Creative a120ü şiddetle tavsiye ederim logitech kötü

• Urun geldi oldukça şık temiz bir sesi var ses yükseliği de iyi son seste kullanabileceğimi sanmıyorum apartmanda oturan birey olarak ben memnun kaldım teşekkürler haber veren arkadaşa

• quote:

Orijinalden alıntı: 480mrt

Alacak arkadaşlardan ricam, apartmanda yaşıyorsanız sesini sonuna kadar açmayın, mahalleyi izlediğiniz filme/dinlediğiniz müziğe maruz bırakmayın. Teşekkürler.
    Apartman yoneticisi

• Bluetooth olsa alınabilirdi.
  • 2015 yılında 65 tl ye almıştım gerçekten hala da kullanıyorum son seste bile cızırtı vermiyor bass ve tizler gayet yerinde başarılı bir ürün alacaklara tavsiyem bu fiyat çok iyi bence geçen 230 tl idi. bu arada kesinlikle beyaz alın siyah olan çok tipsiz beyaz gerçekten daha hoş duruyor kaç senedir hiç sararma bile yapmadı bende

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yasin_92 -- 11 Temmuz 2019; 0:30:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasin_92

2015 yılında 65 tl ye almıştım gerçekten hala da kullanıyorum son seste bile cızırtı vermiyor bass ve tizler gayet yerinde başarılı bir ürün alacaklara tavsiyem bu fiyat çok iyi bence geçen 230 tl idi. bu arada kesinlikle beyaz alın siyah olan çok tipsiz beyaz gerçekten daha hoş duruyor kaç senedir hiç sararma bile yapmadı bende
    ses netliği bass kalitesi nasıl
  • bassı nasıl beyler löp löp bassdan fark etmiyorum youtubede müzik dinlerken bassları tatmin edici veriyor mu
  • Değilim, karşı apartmanın leş müziğini salonun ortasında hissedince ne anasını ne avradını ne de soyunu sopunu bırakmayan sade bir vatandaşım
  • aldım bakalım niye aldım bilmiyom ama aldım
  • z11 bir kaç ay önce 99 liraya görmüştüm vatanda aldım şimdi çok pahalanmış
  • 200-240-207 arasından hangisi alınmalı sizce?

207 de bluetooth desteği var ama 100 tl daha pahalı
    200 hoşuma gitti aslında ama 100 tl ye bluetooth desteği olan 207 mü alınmalı bilemedim?
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.