Şimdi Ara

LOGİTECH Z-906 - bi bakarmısınız?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
634
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bu ses sistemini nasıl bilirsiniz,kullanan varsa,dinleyen varsa yardımcı olabilirmi,yani sesi nasıldır,alsam pişman olurmuyum,sesi güzelmidir?
    müzik,oyun için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blackbyte -- 30 Aralık 2013; 18:30:42 >

• Oyun icin iyide muzik icin berbat otesi bi sistem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: headbanger6

Oyun icin iyide muzik icin berbat otesi bi sistem

neden müzik için berbat ötesi bi sistem??
  • En ust model avr ler bile stereoda yani iki kanalli muzikte cuvallarken muzikte logitechin esamasi bile okunmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: blackbyte

quote:

Orijinalden alıntı: headbanger6

Oyun icin iyide muzik icin berbat otesi bi sistem

neden müzik için berbat ötesi bi sistem??

en basit şekliyle tweeter yok tizler cok cılız ve yapmacık olacaktır. basslar film ve oyun için olduğu için çok güçlü. tüm sesleri bastıracaktır. z5500 kullandım bir dönem müzik dinlemek için değil bu sistemler hiç bir 5.1 alınmaz.
  • arkadaşlar tiz felan yok müzik dinlenmez diyorsunuz ama,ben youtube'da z-906'nın testlerine bakıyorum adamlar müzik açmış dinliyor,kulağada güzel geliyor o kadar kötü değil yani...bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackbyte

arkadaşlar tiz felan yok müzik dinlenmez diyorsunuz ama,ben youtube'da z-906'nın testlerine bakıyorum adamlar müzik açmış dinliyor,kulağada güzel geliyor o kadar kötü değil yani...bence

onu o şekilde anlayamazssın. gidip bi kere stero orta-üst seviye bir sistemden müzik dinle git birde logitech z906 dan aynı müziği dinle hemen farkı anlarsın. yoksa ses normal gelir tabi. senin amacın kaliteli müzikleri flac 320 kbps mp3 gibi formatlarda dinlemekse hiç bir müzikten anlyan adam sana bu sistemi önermez
  • Logitech z906'nın fiyatı 900-1000 tl civarı olması lazım. Bu mala bu para verilmez. 1000 tl civarına giriş seviye hifi alırsın. Müzikte çok iyi olmaz ama logitech z906'dan kat kat iyi olur. Müzik için en iyisi stereo sistem.

• 600 liraya edifier 530d var param olsa valla onu aalırdım
  • Ben uzun süre bu sistemi inceledim dinledim, en doğru kararı youtube'dan video izleyerek değil. Bir mağazaya giderek dinleyerek karar verebilirsiniz. Bu sistem bu fiyatı hak etmiyor boşa para, birde beni kısıtlayan bir sistem üzerinde sistem değişikliği yapılamaması o ürüne uzun yıllar boyunca bağlı kalacağınız anlamına gelmekte. Sadece oyun için kullanacaksanız küçük çaplı 5+1'lere bakın yada illa o parayı harcayacağım diyorsanız AVR sistemlere bakınız. Daha tatminkar olacakdır ve keyif alacaksınız.
  • bende yeni aldım çok memnunum valla :D bass bi açıyorum masada her şey titriyo :D hele klavye sürükleniyo :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetoguz10

bende yeni aldım çok memnunum valla :D bass bi açıyorum masada her şey titriyo :D hele klavye sürükleniyo :D

peki müzik nasıl, müzik dinledinmi nasıl??
  • bass lar çok güçlü vuruyor tamam ama son ses açtınmı bass la tizleri boğuyor ve en büyük eksik tweeter tabiiki
  • blackbyte kullanıcısına yanıt
    müziklerde güzel tabi 5+1 ses kartı al bi tane creative tamamdır.
  • danger06 D kullanıcısına yanıt
    son seste dinleyemezsinki zaten :D en fazla 10 saniye sonra kapıya dayanırlar :D
  • yok zaten açaamazsın da hani misalen dedim :) logilerin öyle bir şeyi var yani pek kaliteli müzik dinleyemezsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi danger06 -- 1 Ocak 2014; 10:26:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetoguz10

müziklerde güzel tabi 5+1 ses kartı al bi tane creative tamamdır.

güzelllll ;)
  • Bu tip hoparlörlerin amacı bilgisayarda oyun oynamaktır. Bu yüzden çok iyi bir müzik performansı beklenmemeli. Eğer amacınız oyun ise bu ve benzeri hoparlorlerden alınabilir fakat amaç muzikse yanlış bir seçim olur.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende televizyona bağlayıp, film izlerken almak için bunu almayı düşünüyordum fakat burada yazılanlardan okuduğum kadarıyla yanlış düşünüyormuşum. TV'ye bağlamak amaçlı filmlerde kullanmak üzere tavsiye edebileceğiniz bir ürün var mı? Gönlümde yatan aslan Lifestyle 135, fakat daha uygun bütçeli bir alternatif arıyorum.
  • blackbyte kullanıcısına yanıt
    http://www.youtube.com/watch?v=T2kOT0XsrkI&feature=youtu.be vidyoyu yaptım ama fazla güzel yapmadım ne yalan söylim çünki vaktim yoktu
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.