Şimdi Ara

LOGITECH Z-313 2+1 SES SİSTEMİ 84,90 TL + %5 Pluspara

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
1.354
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 7 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 11
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 5
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 2 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 2
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Lok'tar ogar (5 mesaj) TuVNeRa (3 mesaj) Sacramental (3 mesaj) zzzer (2 mesaj) unsal07 (2 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (18 mesaj) Mobil (4 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Bilgisayar >> LOGITECH Z-313 2+1 SES SİSTEMİ 84,90 TL + %5 Pluspara
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    79 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Carrefour 29 Ağustos-30 Eylül katoloğunda gördüm ürünü. Ürünü en ucuz geçen hafta vatan %30 indirimiyle 96 TL ye gördüm. Onun haricinde 110-120 gibi fiyat aralığında. Bana sıcak bir fırsat gibi geldi.

Ürün 84.90 TL. Carrefour belirli günlerde CarrefourSA Plus Kart veya Carrefour Axess ile yapılan 40 TL ve üzeri alışverişler için, alışveriş tutarının %5'i değerinde Plus Para veriyor.

Yani yaklaşık 80TL ye denk geliyor.

Not:Bilginize üründe bass kontrolü yok diye hatırlıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lok'tar ogar -- 27 Ağustos 2013; 19:39:37 >

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    Başlığı 85 tl diye değiştirirmisiniz ?

Bu fiyata bence Edifier x600 düşünülmeli,bütçe biraz daha artabilir ise Z323 alınabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

iPhone 3GS 8GB Black- iPhone 4 16GB Black-iPhone 4S 16GB Black-iPhone 5 32GB White-
    Lenovo IdeaPad Y500 [GT750M] SLI
    -iPad Mini 32GB White-
  • Yarbay
    21622 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Sacramental

Bu fiyata bence Edifier x600 düşünülmeli,bütçe biraz daha artabilir ise Z323 alınabilir.

X600 kullanıyorum, berbat ötesi

quote:

Edifier X600'ü 2.5 yıldır kullanıyorum, çok memnunum, gerek bas, gerek tiz olarak f/p açısından çok çok iyi. Test ve inceleme sonuçlarını araştıran zaten bunu görebilir. Yalnız fiyat Logitech'ten biraz daha yüksek, MM'in sitesinde kargo dahil 115 TL. Logitech'in ses kalitesini bilmiyorum, ama Edifier'ın sesi çok iyi (dükkanda kullandığım için giren çıkan turistlerin yorumları da aynı doğrultuda, bu ses bunlardan mı çıkıyor diye şaşıranlar az değil).

Edit:
    @TuVNeRa
    Neye göre berbat? Aynı fiyattaki başka hoparlörlere göre mi, daha pahalı üst modellere göre mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unsal07 -- 27 Ağustos 2013; 19:26:22 >
    |
    |
    Bahsedilenler: TuVNeRa

ben adwin sanalreyonum çek ile 5 tl ye aldım:)
    |
    |

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

quote:

Dostum ilk defa Edifier X600 hakkında olumsuz yorum görüyorum. Ulusal ve uluslararası birçok platformda olumlu yorumlar almış, ödüllü bir ses sistemi. Fiyat düzeyine göre sunduğu verim açısından hemen hemen efsane diyebilirim. Cidden şikayetçiysen ya çok daha iyi bir ses sitemine alışmış olduğun için bu ses sistemini beğenmiyorsun, ya da senin ses sisteminde bir arıza söz konusu olabilir.

• Çavuş
    79 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

üstedede belirttiğim gibi, carrefour card ile kampanya günlerinde yaptığınız 40 tl üstü alışverişlerde %5 plus para veriyor. verdiği plus parayı her hangi bir limit olmadan bir sonraki alışverişinizde harcayabiliyorsunuz. yani yaklaşık 4,5 tl plus para veriyor. yaklaşık 80tlye geliyor ürün. indirimi göz önünde bulundurmadan fiyatının yazılması kural ise değiştirebilirim tabiki. hatta düzelttim

birde gerçekten bilmediğim için soruyorum. x600 genelde üstünlüklerinden bahsedilirken subwoofer'ı öne çıkıyor. benim için güçlü bass çok önem arzetmiyor. buna rağmen z313'ten üstün olduğunu söyleyebilirmisiniz

quote:

Orijinalden alıntı: Lok'tar ogar

quote:

üstedede belirttiğim gibi, carrefour card ile kampanya günlerinde yaptığınız 40 tl üstü alışverişlerde %5 plus para veriyor. verdiği plus parayı her hangi bir limit olmadan bir sonraki alışverişinizde harcayabiliyorsunuz. yani yaklaşık 4,5 tl plus para veriyor. yaklaşık 80tlye geliyor ürün. indirimi göz önünde bulundurmadan fiyatının yazılması kural ise değiştirebilirim tabiki. hatta düzelttim

birde gerçekten bilmediğim için soruyorum. x600 genelde üstünlüklerinden bahsedilirken subwoofer'ı öne çıkıyor. benim için güçlü bass çok önem arzetmiyor. buna rağmen z313'ten üstün olduğunu söyleyebilirmisiniz

Logitech Bass konusunda daha öndedir.Dediğinizin aksine Edifier daha dengeli bir sistemdir.Dengeli ses kalitesi açısından 313'ten üstündür.Tabi ne kadar ekmek o kadar köfte çoğu işte olduğu gibi ses işindede bu durum böyle.

Subwoofer boyutlarına çok takılmayın,Edifier'in neredeyse bütün modelleri emsallerine göre daha büyüktür,özellikle S730.

iPhone 3GS 8GB Black- iPhone 4 16GB Black-iPhone 4S 16GB Black-iPhone 5 32GB White-
    -iPad Mini 32GB White-

• Çavuş
    79 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

quote:

quote:

Logitech Bass konusunda daha öndedir.Dediğinizin aksine Edifier daha dengeli bir sistemdir.Dengeli ses kalitesi açısından 313'ten üstündür.Tabi ne kadar ekmek o kadar köfte çoğu işte olduğu gibi ses işindede bu durum böyle.

Subwoofer boyutlarına çok takılmayın,Edifier'in neredeyse bütün modelleri emsallerine göre daha büyüktür,özellikle S730.

genelde müzik değil oyun için kullanım olacak. carrefour'a gidip bakacağım test imkanı sunarlar ve beğenirsem alabilirim. yoksa vatan %30 indirimiyle x600'ü bekleyebilirim. teşekkürler bilgilendirdiğiniz için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lok'tar ogar -- 27 Ağustos 2013; 23:08:21 >
    |
    |

Rica ederim fakat Oyun için kullanılacak ise bassın ön planda olması gerekli,bu yüzden Logitech tercih edin derim.

-iPad Mini 32GB White-
  • Çavuş
    79 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Rica ederim fakat Oyun için kullanılacak ise bassın ön planda olması gerekli,bu yüzden Logitech tercih edin derim.

teşekkürler tavsiyeniz için. ikilemden biraz kurtardınız beni. kampanya yarın başlamasada, bulunduğum yerde paraplus kampanyası yarın. umarım fiyatları güncellerler de, ürünü yarın alırım
    |
    |

|
    |

Z323 ten başarısız olacağı muhtemeldir, ama fiyatlar çok şişik hocam -nedenini bilmiyorum kurdan dolayımıdır, enflasyondan mı. ben 5-6 yıl önce S220'yi 35-40 lira civarına almışımdır. şimdi aynı ürün 50-60 liraya indirimle ancak alabiliyorsunuz. yani fiyatlar seviyesinde artış olacaktır ama teknoloji sabit fiyat artıyor. bu normal değil

Sonuç olarak şuan piyasaya göre ve muadillerine göre en ucuz ürün.

Z323 neden iade ettiniz? Z313 alabilirim, tavsiyeleriniz benim için önemli. Z523 hizlial da 170 TL. ona mı yürüsem kararsızım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lok'tar ogar -- 27 Ağustos 2013; 22:47:57 >

Orijinalden alıntı: Yasin Eskici

quote:

quote:

Dostum ilk defa Edifier X600 hakkında olumsuz yorum görüyorum. Ulusal ve uluslararası birçok platformda olumlu yorumlar almış, ödüllü bir ses sistemi. Fiyat düzeyine göre sunduğu verim açısından hemen hemen efsane diyebilirim. Cidden şikayetçiysen ya çok daha iyi bir ses sitemine alışmış olduğun için bu ses sistemini beğenmiyorsun, ya da senin ses sisteminde bir arıza söz konusu olabilir.

Benim sorunum bu dandik ses sistemini TV ye bağlayıp kullanmak.
    Youtube videosu seyrederken ses patlaması yaptığı için ikide bir eğilip analog ayarlardan ses kısmak zorunda kalıyorum.
    Yine TV moduna geçince kanalların sesleri duyulmadığı için bu sefer tam tersi açmak zorunda kalıyorum.
    Eziyeti 2 yıldır çekiyorum. Daha iyi fiyatlı kaliteli alternatif bulsam hemen değiştireceğim.

• Yarbay
    3543 Mesaj
    Bass ayarı yok ürünün. Onu dikkate alın.
    |
    |

Steam ID: aeyi
    Origin ID: andaceyi
    PSN ID: andaceyi
  • Binbaşı
    1575 Mesaj
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Yasin Eskici

quote:

quote:

Benim sorunum bu dandik ses sistemini TV ye bağlayıp kullanmak.
    Youtube videosu seyrederken ses patlaması yaptığı için ikide bir eğilip analog ayarlardan ses kısmak zorunda kalıyorum.
    Yine TV moduna geçince kanalların sesleri duyulmadığı için bu sefer tam tersi açmak zorunda kalıyorum.
    Eziyeti 2 yıldır çekiyorum. Daha iyi fiyatlı kaliteli alternatif bulsam hemen değiştireceğim.

Daha iyi fiyatlı kaliteli alternatif biraz değil, çok zor (bence). Daha pahalı fiyatlı dersen anlarım. TV'de kullanmak için bence doğru tercih olmamış. Ben sadece müzik dinlemek için aldım, Winamp eklentisi olan DFX9'u kurdum, bangır bangır...
    (Tabii hem Winamp'dan hem de DFX'den gerekli ayarları düzgün yaptıktan sonra... Turizmde çalıştığımdan dolayı, yabancılar elektroniğe daha meyilli ve fiyatları daha uygun, ama şu ana kadar 2,5 yıldır tek olumsuz eleştiri almadım, ama sayısını hatırlayamayacağım olumlu eleştiri aldım, dükkanımda müzik eksik olmaz bu arada, ses seviyesi de belli bir db'in altına düşmez...)

• Binbaşı
    1266 Mesaj
    quote:

Z323 ten başarısız olacağı muhtemeldir, ama fiyatlar çok şişik hocam -nedenini bilmiyorum kurdan dolayımıdır, enflasyondan mı. ben 5-6 yıl önce S220'yi 35-40 lira civarına almışımdır. şimdi aynı ürün 50-60 liraya indirimle ancak alabiliyorsunuz. yani fiyatlar seviyesinde artış olacaktır ama teknoloji sabit fiyat artıyor. bu normal değil

Sonuç olarak şuan piyasaya göre ve muadillerine göre en ucuz ürün.

Z323 neden iade ettiniz? Z313 alabilirim, tavsiyeleriniz benim için önemli. Z523 hizlial da 170 TL. ona mı yürüsem kararsızım

ben tv ye bağlamıştım z323 ü. Tiz denen bişey yoktu boğuk bi ses o kadar. eski philips MMs460 dururken buna para vermek saçmaydı zaten. ben de iade ettim.
    |
    |

• Çavuş
    70 Mesaj
    200 TL'ye kadar olan 2+1 ler içinde, önemli olan SES KALİTESİ ise, EN İYİSİ edifier x600'dür.

Ben n11'den indirimlerle beraber 68 TL'ye almıştım. Bu fiyata müthiş.

En basit telefona bile bağlasanız ses farkını anlarsınız.

.
    |
    |
    bu arada logitech s220 BIM de 55 TL bilginize

http://www.bim.com.tr/aktuel-urunler/ses_sistemi_2_1/aktuel.aspx
    |
    |
    Ilk Arac: 2012 AUDI A3 1.6 TDI STronic / Ikinci Arac: 2020 AUDI A3 Dynamic / PHILIPS 50PUS7303 4K AMBILIGHT / Samsung S10 Lite / Logitech z5500 / Lenovo z580 Notebook / iPad 2 128 GB Wifi 3G / LG Gpad 7"
  • Çavuş
    88 Mesaj
    Şahsen Z-313 kullanıcısı olarak ses kalitesine gayet iyi diyebilirim ama Subwoofer da bas için ayar olmaması çok rahatsız edici. Müzik dinlerken veya bir video izlerken bazen o bas beni çok rahatsız ediyor çünkü çok baskın, kısmak için düğme olmaması çok kötü. Avansas tan 96TL ye yanında birde kablosuz klavye mouse hediyesiyle almıştım zamanında, fiyatını çok uyguna getirmiş olmasam kesinlikle çok pişman olurdum aldığıma..
    |
    |
Masal Oku
Europatrans evden eve nakliyat '' 444 69 95''
Cancer Clinical Trials
Canlı Tv izle
Ekonomi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,891
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.