Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Logitech Z-2300 THX HOPARLÖR TAMİRİ

2
Cevap
0
Favori
224
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Ses Sistemleri >> PC Ses Sistemleri ve Ses Kartları >> Logitech Z-2300 THX HOPARLÖR TAMİRİ
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      137 Mesaj
      01 Mayıs 2018 12:46:56 Konu Sahibi
      Elimde bulunan bu hoparlörü tamir ettirmek istiyorum. Ürünün yeşil kablo ucununun orası açık ve temazsızlık var. Bantla kapattık ama çok faydası yok. 2 tane tekli hoparlörlerin sesleri dengesiz geliyor ve aşırı cızırtılı. Gelen ses cızırtının gerisinde kalıyor ve rezalet bir durum oluyor. Ek olarak hoparlörü dönem dönem kullandığım için hoparlörlerin üzerindeki koruma kuruyup ardından bassı son dereceye çekip ses aldığım için çatladı bununda sese katkısı oluyor. Sorunlarım bunlar. Belki tamirini yapan kişi içini açtığında daha farklı konularla karşılaşır. Bunun tamir masrafı ne kadar tutar tahmini olark ve istanbulda oturuyorum tamirini yapan iyi bir firma varmı?

|
      |
      Fx-6100 - Gigabayt 970A - Kingston 2x4 1600MHz Ram -1TB Seagate HDD + 128GB Toshiba SSD - FPS Hyper 500W +80 - Xıgmatek Talon W Kasa - Windows 10 x64 - İphone 7 - Renault Fluence 2010 Privilege 1.6 + Hyundai Accent Era 1.5 CRDi Team

• Binbaşı
      1973 Mesaj
      11 Mayıs 2018 23:15:22
      Merhaba bu şekilde satmayı düşünürmüsünüz yedek parca amaclı almak istiyorum
      |
      |

i5-2500k@4.50Ghz OCZ Vendetta 2 Cpu Cooler and AC Mx4 Termal Compound*-*MSI P67A-GD65 MotherBoard*-*GSKİLL Ripjaws 4*4GB 1866 Mhz DDR3*-*ATİ HD7870 PCS+ EZ Edition Display Card*-*Tagan Force II 800 Watt PSU*-*1Tb Caviar Black*-*2Tb Seagate HDD
      Aerocool S9 Pro Case
    • Çavuş
      44 Mesaj
      30 Mayıs 2018 14:01:01
      Merhaba,

Elektrikciye goturursen kablo baglantılarını degıstırıp ses durumunu duzeltebılırsın.

Amazon'da satıyorlar. replacement z 2300 podları var ama pahalı..

bende yedek parca olarak arıyorum fakat tr de yok .
      |
      |
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
#0850 Numara Tahsisi;#0850 Hat;#IP Santral;#Toplu
son dakika
SEO
Blogio
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,156
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.