Şimdi Ara

Logitech X540 - Özellikler, Sorular ve daha fazlası. (234. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: swordvtec Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 2 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.709
Cevap
6
Favori
395.343
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 232233234235236
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Muğlaya taşındım malesef İstanbul'daki imkanlar kadar geniş olsa burada da.
  • arkadaşlar merhaba, ses açma kapama butonu bozuldu, en son seste kaldı ve ses kalitesi düştü, araştırdım potansiyometre diye bir parça varmış onu değiştirmek lazımmış. ama bunun da ohm gibi değerleri var, acaba hangisi bizim cihaza uygundur?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seberhan1907 -- 10 Haziran 2014; 15:29:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: seberhan1907

arkadaşlar merhaba, ses açma kapama butonu bozuldu, en son seste kaldı ve ses kalitesi düştü, araştırdım potansiyometre diye bir parça varmış onu değiştirmek lazımmış. ama bunun da ohm gibi değerleri var, acaba hangisi bizim cihaza uygundur?

fromda gezinirken 4 demişti dostum benim x540 ses ve bas düğmeleri arızalı şuan çalıyor bas tamamem kısıkda ama gelgörki gümbür gümbür ses ayar düğmesi ise kısıkda bile deli gibi bağrıyor nasıl yaptırcaz bunu izmirdeyim bi türlü yapacak birini bulamadım yardım lazım

• Merhaba arkadaşlar bende yaklaşık 6 yıldır kullandığım logitech x540'da son 1 aydır durduk yere ses azalma,ses yükselme ve buna bağlı olarak cızırtı hışırtı sorunu oluyor. Sebebi nedir bilgisi olan var mı? Ne yapabilirim? Şimdiden teşekkürler...
  • 6 senedir kullaniyorum çok kaliteli bir sistem son ses açmak ne mümkün..
  • ACİLEN Arkadaşlar X-540 Subwoofer lazim ACİLEN elinde olupta satmayi düşünenler Lütfen benimle irtibata geçsin.. Eğer Komple seti satmayi düşünenler varsada İstanbul içi Elden teslim şartiyla cuzi, uygun bir rakama anlaşalim... Ancak dediğim gibi Bana sadece Subwoofer lazim elimde zaten hem X-530 hem X-540 hemde başka hopalörler mevcut..

Satmayi düşünenlerden Teklifleri bekliyorum..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DewRM

Merhaba arkadaşlar bende yaklaşık 6 yıldır kullandığım logitech x540'da son 1 aydır durduk yere ses azalma,ses yükselme ve buna bağlı olarak cızırtı hışırtı sorunu oluyor. Sebebi nedir bilgisi olan var mı? Ne yapabilirim? Şimdiden teşekkürler...

Ayni sorun bende de var, nasil cozebiliriz arkadaslar?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • X-530'un ana hoparlörden gelen ses kablosunun bilgisayara girdiği yerde bir yerde temassızlık var ve buna bağlı olarak sağ hoparlör kablo oynadığı an sesi kesiyor. Bu kabloyu nereye yaptırabilirim acaba bilgisi olan var mı? Alet bayağı eski garantisi falan yok ama kablo dışında hala taş gibi (kablodaki temassızlık da kullanıcı hatası sanırım)
  • quote:

Orijinalden alıntı: eysidi

X-530'un ana hoparlörden gelen ses kablosunun bilgisayara girdiği yerde bir yerde temassızlık var ve buna bağlı olarak sağ hoparlör kablo oynadığı an sesi kesiyor. Bu kabloyu nereye yaptırabilirim acaba bilgisi olan var mı? Alet bayağı eski garantisi falan yok ama kablo dışında hala taş gibi (kablodaki temassızlık da kullanıcı hatası sanırım)

Höparlörü alip bi elektrikçiye götürüceksin ve orda kablolarin ucuna 3,5'luk Jack taktiricaksin sağlamindan... Bende de olmuştu ve ben öyle yaptirdim şuan sorunsuz..

• Sedat. kullanıcısına yanıt
    Hmm çok teşekkür ettim deneyeceğim
  • quote:

Dene dene ses kalitesinde artiş olma ihtimali bile var.. Çünkü Dandik plastiklerden Aliminyum kaliteli uça geçiyosun.. 3'nun maliyeti 10 15 TL falan ama TAŞ gibi oluyo..

• quote:

Orijinalden alıntı: Sedat.

quote:

Dene dene ses kalitesinde artiş olma ihtimali bile var.. Çünkü Dandik plastiklerden Aliminyum kaliteli uça geçiyosun.. 3'nun maliyeti 10 15 TL falan ama TAŞ gibi oluyo..

Herhangi bir elektrikçi yapar mı? Birde jack ı ben mi alıcam yoksa onlarda oluyor mu?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Sedat.

quote:

Herhangi bir elektrikçi yapar mı? Birde jack ı ben mi alıcam yoksa onlarda oluyor mu?

Onlarda olması lazım.. Yoksa bi yerden bulur yapar onlar.. Lehim yaparken dikkatli olmalarını yanlış yere Lehim yapmamalarini söyle çünkü sağı sola Lehim yaparlarsa seste farklılık oluşur.. Mesela sağdan gelecek ses Soldan gelir.. Sıkıntısız basit hemen çözülen bişey 5 dk lik iş.

• konuyu görünce aklıma geldi. en azından 4-5 senedir kullanmadığım bir x-540 setim var. hayır kullanmak isterim ama artık hem o yaşta değilim (2 kanal yetiyor pc için) hem de zamanım yok. lakin hayatımda en mutlu olduğum iki ses sisteminden biri bu. daha iyilerine de çok sahip oldum ama bu paraya böyle bir kalite olamaz. ne yapmalı, kıymeti nedir şu ara?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xed

konuyu görünce aklıma geldi. en azından 4-5 senedir kullanmadığım bir x-540 setim var. hayır kullanmak isterim ama artık hem o yaşta değilim (2 kanal yetiyor pc için) hem de zamanım yok. lakin hayatımda en mutlu olduğum iki ses sisteminden biri bu. daha iyilerine de çok sahip oldum ama bu paraya böyle bir kalite olamaz. ne yapmalı, kıymeti nedir şu ara?

100-120 arası gidiyor 2. elleri.
  • ACİLEN Arkadaşlar X-540 Subwoofer lazim ACİLEN elinde olupta satmayi düşünenler Lütfen benimle irtibata geçsin.. Eğer Komple seti satmayi düşünenler varsada İstanbul içi Elden teslim şartiyla çook cuzi, uygun bir rakama anlaşalim... Ancak dediğim gibi Bana sadece Subwoofer lazim elimde zaten hem X-530 hem X-540 hemde başka marka hoparlörler mevcut.. Bi daha komple Set almanın mantığı yok..

Satmayi düşünenlerden Teklifleri bekliyorum Acilen..

• Merhabalar, konuyu hortlatmış olabilirim ama woofer ım bozuldu Yani güç gelmiyor artık. Acil elinde satılık woofer ı olan varsa lütfen pm atabilr mi ? Veya elektrikçi woofer dan anlar mı ? Yardımcı olabilecek arkadaş var mı ?
  • Benim x540 ın kumandasında sorun oluştu. Kumandanın jack girişinden kulaklığa ses geliyor ama kumanda çalışmıyor hoparlöre ses gitmiyor. Bir ara kumandayı oynayınca gidiyordu. Bunu kime yaptırabilirim acaba?

• x

bu kablodan arıyorum nerden bulabilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilkdostun

x

bu kablodan arıyorum nerden bulabilirim?

Bulamazsan 3 aux kablosu alıp bağlasan da olur gibi :)
  • 
Sayfa: önceki 232233234235236
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.