Şimdi Ara

Logitech X540 (Full Kutu + Fatura + Garanti + Ücretsiz Kargo)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
1.484
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Tekirdağ
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    Ürün, 15.10.2007 tarihinde EXA'dan alınmıştır. İş yoğunluğum nedeniyle ve sadece akşamları evde olduğumdan dolayı pek kullanamadım. Şu an için 5+1'e ihtiyaç duymadığımdan ötürü çok sevdiğim bu sistemi satıyorum. Ürünün kutu içeriği tamdır. Sadece orjinal kutusu bulunmamaktadır. 5 ay daha garantisi vardır. Toplam 2 yıl garanti süresi vardı ve 1,5 yılı tamamlandı. Çok temizdir. Kırığı, çıkığı, eksiği, bozukluğu ve hatta çiziği bile yoktur. Zaten bir kere kurulduktan sonra dokunulmadı bir daha. Sıfır alma niyetinde olanlara kesinlikle öneririm çünkü durumu sıfır kadar temiz ve iyidir. Ürün, kargoda zarar görmemesi için başka bir kutuya koyulacak ve özenle paketlenecektir. Sattığım diğer ürünleri ve temizliklerini dükkanıma girerek inceleyebilirsiniz. Benden ürün alan daima memnun kalır. Ayrıca ürünü alan kişiye 2000 adet hediyem vardır. Hediye konusunda bilgi almak için lütfen PM atınız.

Tüm Türkiye'ye Kargo ÜCRETSİZ!
    (Sadece PTT Kargo için geçerlidir. Adrese teslimdir.)

Ürünün Piyasa Fiyatları
    http://www.akakce.com/hoparlor/en-ucuz-logitech-x540-5+1-70w-fiyati,014788.html

Fiyat
    95 TL

(90 TL olur mu demeyin. OLMAZ!)

TAKAS YOKTUR

Ödeme Şekli
    Garanti Bankası - Havale/EFT
    İş Bankası - Havale/EFT
    Halkbank - Havale/EFT
    AKBANK - Havale/EFT
    AKBANK - Bankamatik Kartsız İşlem

Resimler tarafımdan çekilmiştir. Ürünün kendisine aittir. Toplam 9 adet resim bulunmaktadır.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi [C_a_N_e_R] -- 1 Mayıs 2009; 20:00:30 >

• pm attım..
  • alayım ben..
    hemen havale yapabilirim, iş bankasına. pm kutunuz dolu yazamadım. Saygılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hiickimse -- 1 Mayıs 2009; 21:05:21 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: hiickimse

alayım ben..

Sıranı bekle
  • quote:

Orjinalden alıntı: oiven

quote:

alayım ben..

Sıranı bekle

Hemşerim vallahi ses sistemim sıfır hiçbişeyim yok, kulaklığı da yarın göndericem yine Rizeli bir alitopal'a, acil ihtiyaç yoksa ben alayım bunu:)
  • PM boşalmıştır ilk olarak olivie PM attı hak onundur
  • quote:

Orjinalden alıntı: [C_a_N_e_R]

PM boşalmıştır ilk olarak olivie PM attı hak onundur

Hak kiminse onun olsun, canınız sağolsun
  • quote:

Orjinalden alıntı: oiven

quote:

PM boşalmıştır ilk olarak olivie PM attı hak onundur

Hak kiminse onun olsun, canınız sağolsun

Komşusu açken tok gezen bizden değildir oiven, bırak sistemi yav, Caner hocam sen de bi ilanlara bak yav, alınık ilanı açtık X540 da özellikle belirttim hatta 100 e almak istediğimi yazmıştım 5 lira da kâr ederdin ilanı açmasan, neyse oiven in vazgeçme niyeti yok, hemşeri olmak da birşeye yaramadı sessiz sinema izliycem birkaç gün demek ki altyazılarla hahaha
  • quote:

Komşusu açken tok gezen bizden değildir oiven, bırak sistemi yav, Caner hocam sen de bi ilanlara bak yav, alınık ilanı açtık X540 da özellikle belirttim hatta 100 e almak istediğimi yazmıştım 5 lira da kâr ederdin ilanı açmasan, neyse oiven in vazgeçme niyeti yok, hemşeri olmak da birşeye yaramadı sessiz sinema izliycem birkaç gün demek ki altyazılarla hahaha

Hemşerim ses sistemim olsa neyse de bende de ses sistemi namına bişey yok
  • Caner daima ikinci elin en ucuzunu satar

Bu yüzden 100 değil, 95

oiven hangi bankadan ödeme geçeceksen PM'den belirt göndereyim hesabı

Edit: Yukarıda olivie demişim yanlış olmuş, oiven diyecektim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi [C_a_N_e_R] -- 1 Mayıs 2009; 21:25:15 >
  • quote:

Caner daima ikinci elin en ucuzunu satar

Bu yüzden 100 değil, 95

oiven hangi bankadan ödeme geçeceksen PM'den belirt göndereyim hesabı

Edit: Yukarıda olivie demişim yanlış olmuş, oiven diyecektim

Cevapladım ilginiz için teşekkürler...
  • Ürün, oiven nickli üyemize satılmıştır. Ödemesi alınmış ve pazartesi kargo yapılacaktır. hayırlı olmasını dilerim.
  • herşey iyi güzel de aslında ilk pm atan olayı sapsaçma, ben forumda konu açtım, bu ilandan çok daha önce ve birkaç konu üstte o konu mevcut, ilanı açarken alınık ses sistemi ilanını görmemeniz mümkün değil yani. He bana bir gareziniz varsa ayrı. Ben ilan açtıktan sonra her saniye forumda niye olayım ki, vereceğim para burdakinden de fazlaydı hatta, bu kadar ilan hazırlamaya uğraşacağınıza bir pm ile alışveriş biterdi . benden önce pm atmış diye başkasına satıldı ilginç bir tarz.. aranıyor ilanı açmayalım bi daha madem. nasıl olsa foruma bakmadan ilan açıyor vatandaş, kelepire de talip çok olunca birşey alamıyoruz.
  • quote:

Ürün, oiven nickli üyemize satılmıştır. Ödemesi alınmış ve pazartesi kargo yapılacaktır. hayırlı olmasını dilerim.

Her ikimize de hayırlı uğurlu olmasını dilerim
  • quote:

herşey iyi güzel de aslında ilk pm atan olayı sapsaçma, ben forumda konu açtım, bu ilandan çok daha önce ve birkaç konu üstte o konu mevcut, ilanı açarken alınık ses sistemi ilanını görmemeniz mümkün değil yani. He bana bir gareziniz varsa ayrı. Ben ilan açtıktan sonra her saniye forumda niye olayım ki, vereceğim para burdakinden de fazlaydı hatta, bu kadar ilan hazırlamaya uğraşacağınıza bir pm ile alışveriş biterdi . benden önce pm atmış diye başkasına satıldı ilginç bir tarz.. aranıyor ilanı açmayalım bi daha madem. nasıl olsa foruma bakmadan ilan açıyor vatandaş, kelepire de talip çok olunca birşey alamıyoruz.

Hocam size neden garezim olsun benim, tanımıyorum bile sizi. Ben alınık ilanlarını incelemem. İncelemediğim 100 TL > 95 TL olayından anlışılır zaten kimse daha yüksek fiyata hayır demez (Satıcı açısından). Ama bir fiyat belirledim ve geri dönüşü olmaz o saatten sonra. Şimdi sen 100 verdin diye ben ürünü sana veremem eğer senden önce başka biriyle görüşüp anlaştıysam. Bu bana ters olur, herşey para değil. Ben sadece satılık x530 ve x540 ilanlarını inceledim. Bu da piyasadaki ikinci el fiyatını bulmak içindi. En düşük fiyatı belirledim ve o fiyattan daha da düşürerek kendi sistemimi satışa çıkardım. Dükkanımdaki ürünleri incelerseniz hepsi o zamandaki ikinci elin en düşük fiyatıdır. Bunu yapmaktaki amacımsa ürünleri çok hızlı bir şekilde satmak içindir. Ve birşey daha eklemek istiyorum. Ürün yine sizin yörenizden birine, hemşerinize satıldı. Bu tarz bir mesaj yazmanız hiç hoş değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi [C_a_N_e_R] -- 1 Mayıs 2009; 22:10:22 >
  • quote:

quote:

herşey iyi güzel de aslında ilk pm atan olayı sapsaçma, ben forumda konu açtım, bu ilandan çok daha önce ve birkaç konu üstte o konu mevcut, ilanı açarken alınık ses sistemi ilanını görmemeniz mümkün değil yani. He bana bir gareziniz varsa ayrı. Ben ilan açtıktan sonra her saniye forumda niye olayım ki, vereceğim para burdakinden de fazlaydı hatta, bu kadar ilan hazırlamaya uğraşacağınıza bir pm ile alışveriş biterdi . benden önce pm atmış diye başkasına satıldı ilginç bir tarz.. aranıyor ilanı açmayalım bi daha madem. nasıl olsa foruma bakmadan ilan açıyor vatandaş, kelepire de talip çok olunca birşey alamıyoruz.

Hocam size neden garezim olsun benim, tanımıyorum bile sizi. Ben alınık ilanlarını incelemem. İncelemediğim 100 TL > 95 TL olayından anlışılır zaten kimse daha yüksek fiyata hayır demez (Satıcı açısından). Ama bir fiyat belirledim ve geri dönüşü olmaz o saatten sonra. Şimdi sen 100 verdin diye ben ürünü sana veremem eğer senden önce başka biriyle görüşüp anlaştıysam. Bu bana ters olur, herşey para değil. Ben sadece satılık x530 ve x540 ilanlarını inceledim. Bu da piyasadaki ikinci el fiyatını bulmak içindi. En düşük fiyatı belirledim ve o fiyattan daha da düşürerek kendi sistemimi satışa çıkardım. Dükkanımdaki ürünleri incelerseniz hepsi o zamandaki ikinci elin en düşük fiyatıdır. Bunu yapmaktaki amacımsa ürünleri çok hızlı bir şekilde satmak içindir. Ve birşey daha eklemek istiyorum. Ürün yine sizin yörenizden birine, hemşerinize satıldı. Bu tarz bir mesaj yazmanız hiç hoş değil.

Ben zaten ben 100 veriyorum da bana satın yazmadım ki hiçbirzaman, ben de ilan açıldıktan sonra elbette 95 teklif ederim ama sizin birkaç ilan altınızda benim ilanım var, xxxx arıyorum diye.. İhtiyacımız var ki ilan açtık, hemşerimin ilanı yoktu, bende ses sistemi adına birşey yok demiş ama aradığına dair de bir işaret yok, iyi fiyata gitti gerçekten çok da temizmiş, üzüldüm kaçırdığıma ayrıca hoş olmayan birşey de yazdığımı düşünmüyorum, hayırlı olsun, Saygılar ,hiickimse.
  • quote:

Ben zaten ben 100 veriyorum da bana satın yazmadım ki hiçbirzaman, ben de ilan açıldıktan sonra elbette 95 teklif ederim ama sizin birkaç ilan altınızda benim ilanım var, xxxx arıyorum diye.. İhtiyacımız var ki ilan açtık, hemşerimin ilanı yoktu, bende ses sistemi adına birşey yok demiş ama aradığına dair de bir işaret yok, iyi fiyata gitti gerçekten çok da temizmiş, üzüldüm kaçırdığıma ayrıca hoş olmayan birşey de yazdığımı düşünmüyorum, hayırlı olsun, Saygılar ,hiickimse.

Hemşerim; Alınık ilanı açmamam, bu ürünü almamda bir engel değildir bence, ayrıca dikkat ettiyseniz genelde ilan açmam, ilanları takip ederim keseme uyarsa satın alırım yada satarım. X540 - 530 modellerinde birkaç ilana rastladım arkadaşlara pm attım satılmıştı. Bugünde Caner hocam'ın ilanına rastladım pm attım şanslıymışımki satın aldım ve bana nasip oldu.
    i
  • Ürün paketlenerek, çıkışa hazırlanmıştır.
  • İlk PM atan saçma mı ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Rouvax

İlk PM atan saçma mı ?

Benim iki altta arıyorum ilanım varken ilan açılması da saçma en başta aslında:)
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.