Şimdi Ara

Logitech x540 & creative t6060 & creative 6100

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.006
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar halamın oğluna ses sistemi alacağız onun aklından geçen t6060 ama x540 ile arasında kalmıştı alacaktıda fiyatlar uçunca beklemeye karar verdi sonra bu creative nin 6100 ünü gördü . bunların içinden tavsiye edeceğiniz hangisidir hangisinin sesi daha iyidir daha kalitelidir ?modelini bilmiyorum ama creative nin ses kartı var kendisinde yardımcı olursanız sevinirim

• X540 var bende.. tizzler kalitesiz geliyor... bass çok güçlü ama ben wooferi yere koyduğum için yerlerde halıflex olduğu için (malum woofer yere bakıyor yani bana göre halıflexe) pek titretemedi ortamı... halıflex tüm bassımı emiyor :( ama bu haliyle bu kadar titretiyorsa normalde nasıl titretir bilemicem... benim creative ye bir soğukluğum var neden bilmem... sanki creative malları biraz dandik oluyor... ama sadece bu benim görüşüm kimse tartışma çıkarmasın... logitech bence daha iyi bir marka...
  • yorumun için teşekkür ederim

http://forum.donanimhaber.com/m_16122538/mpage_1/key_6060//tm.htm#28470099

şu konuyu buldum forumda 6060 için iyi konuşulmuyorda .

anlayacağınız kararsızız ikisinide kullanan karşılaştıranlardan yardım bekliyoruz
  • kardeş bana sorarsan logi bu konuda uzman... logi al (modeli fark etmez) keyfine bak... sorununda olmaz tabi benim gibi şanssız deilsen...
  • eğer kuzeniniz 15-22 yaş arasında ise(tabi bu değişebilir sadece tahmini)büyük olasılıkla bass ağırlıklı(rap & pop & rnb)tarzı müzikler dinliyordur,eğer böyle ise X540 bass performansı ile öne çıkıyor tavsiye ederim,ama müzikte kaliteyi arıyor ise o kadar da iyi bir sistem değil,bu üçü arasından biri seçilecekse X540 yine öne çıkıyor...
  • devam et

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mawoix -- 28 Aralık 2008; 1:32:47 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: mawoix

X540 var bende.. tizzler kalitesiz geliyor... bass çok güçlü ama ben wooferi yere koyduğum için yerlerde halıflex olduğu için (malum woofer yere bakıyor yani bana göre halıflexe) pek titretemedi ortamı... halıflex tüm bassımı emiyor :( ama bu haliyle bu kadar titretiyorsa normalde nasıl titretir bilemicem... benim creative ye bir soğukluğum var neden bilmem... sanki creative malları biraz dandik oluyor... ama sadece bu benim görüşüm kimse tartışma çıkarmasın... logitech bence daha iyi bir marka...

wooferi ters çevir baslar düzeliyormesela benim x540ın wooferı havaya bakıyor

bu arada 3ünün arasından x540 öneririm.creativin tizleri kötü zsszsz hep birbirine karışıyor.

• quote:

Orjinalden alıntı: Nymphadora

eğer kuzeniniz 15-22 yaş arasında ise(tabi bu değişebilir sadece tahmini)büyük olasılıkla bass ağırlıklı(rap & pop & rnb)tarzı müzikler dinliyordur,eğer böyle ise X540 bass performansı ile öne çıkıyor tavsiye ederim,ama müzikte kaliteyi arıyor ise o kadar da iyi bir sistem değil,bu üçü arasından biri seçilecekse X540 yine öne çıkıyor...

yok kuzen 30 a yaklaşıyor daha çok film izlemek oyunları güzel bir sesle oynamak için almayı düşünüyor.

herkeze yorumları için teşekkür ediyorum yazdıklarınızı kendisinede okutacağım x540 dan yana galiba herkez .

son bir soru creative nin ses kartıyla t6060 ın sesinde bir düzelme oluyormu
  • arkadaşlar ses kartı creative sound blaster 5.1 (24 bitlik) miş değişen olurmu.

x540 70 watt. t 6060 72 watt.t6100 76 watt mış netten araştırdığım kadarıyla bu aradaki watt farklarına bakmalımıyız yanı 6100 ile arasında 6 watt fark var aradakı bu farkı anlayabılırmıyız .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi night_33 -- 28 Aralık 2008; 20:21:18 >
  • 6 watt çok iyi hissedilecek bir şekilde bir fark komaz bence... hemde dıptıss dıptıss yani basslı müzikleri seviyorsan x540 derim ben sana :D

göktuğ naber ya göremedik uzun zamandır seni... gene salondaki bilgisayara mı dadandın :D aman dikkat father a yakalanma :D

dur bakiim yarın bende x540 a takla attırıyım bakalım fark olcak mı
  • önerileriniz üzerine x540 a yakın duruyoruz .cevap veren herkeze teşekkürler
  • dogum gunumde hediye aldılar bana t6060 mıs bu kadar kotu bassmı olur kullandıgım en kotu sıstemı creativin sirkette inspire 4400 kullanıyorum 17watt rmslik subwoofer,ı bile bin kat daha guzel kalıtelı bass verıyor ki
    kullandıgım 6,cı 7.ci creative ses sistemi bu t6060 bu kadar kotu bass olurmu wooferın kapagının capı 19cm
    içinde surucu woofer 10 cm gercı 10cm,lik wooferdanda baya ses cıkıyor kımse yanlış anlamasın benimde cok begendıgım sevdıgım bi markadır creative
    ama bu sistemi tam bi hayal kırıklıgı oldu bende kayıcoya x540 almıstım hediye adam yan dairede yıkıyor ortalıgı onboard ses kartıyla
    bizde burda pıtpıt bitanede ben alaıyım bunu satıp x540 hadi hayırlısı
  • quote:

Orjinalden alıntı: SHARKY

dogum gunumde hediye aldılar bana t6060 mıs bu kadar kotu bassmı olur kullandıgım en kotu sıstemı creativin sirkette inspire 4400 kullanıyorum 17watt rmslik subwoofer,ı bile bin kat daha guzel kalıtelı bass verıyor ki
    kullandıgım 6,cı 7.ci creative ses sistemi bu t6060 bu kadar kotu bass olurmu wooferın kapagının capı 19cm
    içinde surucu woofer 10 cm gercı 10cm,lik wooferdanda baya ses cıkıyor kımse yanlış anlamasın benimde cok begendıgım sevdıgım bi markadır creative
    ama bu sistemi tam bi hayal kırıklıgı oldu bende kayıcoya x540 almıstım hediye adam yan dairede yıkıyor ortalıgı onboard ses kartıyla
    bizde burda pıtpıt bitanede ben alaıyım bunu satıp x540 hadi hayırlısı

çok ilginç creative in ses kalitesi daha iyi geldi bana yanyana dinledimde
  • bence creatıve 5 para etmez logıtech yıne şua n ii sayılır ama dolardan dolayıo fıyatları cok pahalı biraz bekle bence
  • quote:

Orjinalden alıntı: enesarda

bence creatıve 5 para etmez logıtech yıne şua n ii sayılır ama dolardan dolayıo fıyatları cok pahalı biraz bekle bence

dinleyip karşılaştırtırarak mı böyle konuşuyorsun yoksa hissederekmi bunları yazıyorsun?? bence creative daha kaliteli ses veriyo basları çok iyi değil amenna ama KALİTESİ daha iyi gibi geldi bana karşılaştırıp dinledim çünkü...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.