Şimdi Ara

Logitech x530 x540 arasinda ki farklar? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
2.923
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • bende bu iki ürün arasında kaldım almak üzereyim çevrede bu işlerden anlıyan herkese sordum herkes x-530 dedi bass çok muhteşemmiş ayrıca sesi açtıkça hiçde bozulma olmuyomuş herkes çok övüyo bencede x-530 al derim
  • x540 al, ben aldım muhteşem bişey.
    bir de x540 ın kumandasının ne kadar harika ve gerekli olduğunu kullanınca anlarsın.... ( bass ayarı, matrix, ses ayarı, kulaklık girişi, açma/kapama tuşu)
  • arkadaşım kumandanın cok fazla bi artısı yok ama malzeme kalitesi olarak kesinlikle ve kesinlikle x540 derim bende x530 var ses mükemmel tamam ama hoparlörün üstünde lif gibi birşey var cok cabuk yırtılabiliyor ( bende oldu açıkcası)... ayrıca x530 da durduk yere cızırtı geliyor bu topraklamanın olmasına baglı tabi x540 da gormedim boyle bişey KARAR SENİN...
  • Bakicaz bakalim Yogun istek üzere x540 olucak gibim
  • aslında ben x-530 alıcam çok övmüşlerdi ayrıca görünümde çok şıktı ancak burda yazılanlar benide vazgeçirmeye başladı fikrimdem
  • quote:

Orjinalden alıntı: PASA~GONLUM

arkadaşım kumandanın cok fazla bi artısı yok ama malzeme kalitesi olarak kesinlikle ve kesinlikle x540 derim bende x530 var ses mükemmel tamam ama hoparlörün üstünde lif gibi birşey var cok cabuk yırtılabiliyor ( bende oldu açıkcası)... ayrıca x530 da durduk yere cızırtı geliyor bu topraklamanın olmasına baglı tabi x540 da gormedim boyle bişey KARAR SENİN...

dostum dediğin gibi x530 da öyle sorunlar var, bence kumandadaki bu saydığım özellikler hiçte yabana atılacak şeyler değil...yani kalkıpta hiç durmasub'tan bass ayarı yapmak mı hoş, yoksa elinin altından ayarlamak mı?
  • x5(3-4)0 = fark bu :) başka fark yok
  • ya cızırtı cızırtı deyip duruyosunuz alın benim bilgisayarın baglı oldugu prizde topraksız..bende niye yapmıyoo.....he ara sıra yapıyor oda nasıl winamptan muzık dinlerken gelince muzıı durdurup yenıden baslatıyorum ne cızırtı kalıyo ne bısey herkez sımdı genelde kullandıgı haporleri soylıyecek bu ıyı bu ıyı dıye sen hangisi ucuzsa onu al nası olsa 3 5 ay sonra bunlar tarihe karışıp daha yenılerı cıkar
  • 3-5 aymı,iki ürününde yılları var,X540 al demiştim,yine diorum
  • Bende x530 ve x540 arasında kaldım noolur yardım edin hangisiii?
    Eğer warsa bunların dısında onerebileceğiniz bass ı guzel olan(sadece bass) sistemler warmı?
  • bütceniz ne kadar?

z2300 bass konusunda çok çok iyi
  • quote:

Orjinalden alıntı: zorbey1993

Bende x530 ve x540 arasında kaldım noolur yardım edin hangisiii?
    Eğer warsa bunların dısında onerebileceğiniz bass ı guzel olan(sadece bass) sistemler warmı?

yav al işte x540'ı....

napacan sanki apartmanda ne kadar açabiliyonki, gerçekçi olalım...ha benim villam var veya yazlığım var kimse karışamaz dersen orası ayrı...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Nymphadora

3-5 aymı,iki ürününde yılları var,X540 al demiştim,yine diorum

ya bendede 2 senedir var ve çok memnunum.lafın gelişi dedim 3 5 ay teknoloji ilerliyor artık her gun nerdeyse yeni yeni bir şeyler çıkıyor dostum ıkısıde aynı ses konusunda teki kumandalı teki kumandasız hangisi aklına yatıyorsa onu al
  • Apartmandayım ama karışamazlar istediğim gibi açarım.
    Ben istiyorum ki odamda bassları temiz olsun gerisi benim için hikaye forumlardan da gordum x540 ve x530 çok ovgu alıyor onun için bir sorayım dedim butcem 150 ytl civarında.Eğer daha ii setler warsa onerilerinizi bekliyorum...
  • x530 da görüntü ii değil ama x540 da daha ii ayrıca ezilme vs gibi sorunlarda yaşanmaz . sürüm olarak eski kumanda olmasıda çok büyük avantaj bunu kullanırken insan daha iyi anlıyo ve matrix özelliği var 540 da bunun dışında hemen hemen aynılar . kargo konusundaki sıkıntıya gelince subufer ın altında bass vuran zımbırtı x540 da alt kısımda ezilebilir düzgün ambalajlanmadığı taktirde ama 530 da böyle bi sorun yoktur çelik file ile çevrelenmiştir . o zımbırtının zarar görmesi ezilmesi durumunda ses berbat geliyo boğuk çıkıyoki buda bass ı mahfettiği gibi herşeyi mahfediyo dolaylı olarak
  • quote:

Orijinalden alıntı: zorbey1993

Apartmandayım ama karışamazlar istediğim gibi açarım.
    Ben istiyorum ki odamda bassları temiz olsun gerisi benim için hikaye forumlardan da gordum x540 ve x530 çok ovgu alıyor onun için bir sorayım dedim butcem 150 ytl civarında.Eğer daha ii setler warsa onerilerinizi bekliyorum...

z2300 al 50 lira daha biriktirip aralarından cok fark var
  • hocam 2008 yılında c5500 350-400 e düşşün alıcam demişsin 450 lere kadar düştü eğer hala almadıysanız haberiniz olsun :D
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.